• 41 40:18
    6:6
    (Kubelka)

ŽSK Třemošnice - FBC LETOHRAD - Orel Orlice B 6:6
branky: 6. Michal Sotona, 10. Lukáš Dvořáček, 18. Matěj Dvořáček, 28. Michal Sotona, 30. Matěj Dvořáček, 38. Michal Sotona - 4. Maxim Kubelka, 11. Lukáš Majvald, 16. David Matyáš, 33. Maxim Kubelka, 34. Maxim Kubelka, 41. Lukáš Majvald; rozhodčí: Maximilián Mako - Jan Čečetka; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 40; zásahy brankářů: Jakub Drozen 24 - Ondřej Novotný 11; po třetinách: 2:2, 3:1, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 5:10
44:59 Tento zápas svého vítěze nenajde, končí to 6:6, ale byl to docela pohledný zápas
44:00 Jirásek na Kubelku, Kubelka na Jiráska, ten promáchl před prázdnou bránou a nic toho nebylo
43:00 Letohrad se opravdu snaží strhnot zápas na svou stranu
40:18 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 6:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #2 Lukáš Majvald, asistoval #6 Maxim Kubelka (6:6)
40:18 Letohrad opět dorovnává
37:29 GÓL ŽSK Třemošnice! 6:5
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #22 Michal Sotona bez asistence (6:5)
37:29 Sotona se prosazuje v oslabení a vrací tak Třemošnici vedení
36:33 Vyloučen hráč #33 Zdeněk Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hra na zemi
33:41 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 5:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #6 Maxim Kubelka, asistoval #9 Jakub Jirásek (5:5)
33:41 Kubelka využívá přesilovku a vyrovnává zápas
33:00 Vyloučen hráč #3 Daniel Novák družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:21 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 5:4
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #6 Maxim Kubelka, asistoval #4 Štěpán Zamazal (5:4)
30:43 Trestné střílení družstva ŽSK Třemošnice neproměnil #3 Daniel Novák.
30:43 Novotný skvěle vychytal nájezd a drží tak naději svého týmu
30:00 Střely ve 2. části: 6:10
29:15 GÓL ŽSK Třemošnice! 5:3
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #7 Marian Kušenič (5:3)
28:50 Viděli jsme zatím nejlepší zákrok dnešního dne, brankář Třemošnice neskutečně vychytal rukou míček
27:34 GÓL ŽSK Třemošnice! 4:3
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #22 Michal Sotona, asistoval #9 Blažej Katona (4:3)
26:20 Kubelka naservíroval Jiráskovi míček do samostatného úniku, Jiráskovi se ale bohužel nepodařilo přehodit brankáře
24:50 Hráč Letohradu s číslem 11 předvedl ukázkový homerun
23:00 Za zády brankáře Letohradu mírně cinkla tyč
21:30 Brankář Třemošnice vytáhl hezký zákrok
17:51 GÓL ŽSK Třemošnice! 3:3
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #3 Daniel Novák (3:3)
17:51 Po nepřehledné situaci Třemošnice vyrovnává
17:13 Krásný zákrok brankáře Třemošnice
15:52 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 2:3
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #10 David Matyáš, asistoval #9 Jakub Jirásek (2:3)
15:00 Střely v 1. části: 6:10
12:04 Zmatek před bránou Letohradu, brankář se zorientoval nejlépe a vyřešil tak celou situaci
10:44 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 2:2
10:44 Krásná Letohradská souhra
10:27 Vyloučen hráč #4 Jan Horní družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:59 GÓL ŽSK Třemošnice! 2:1
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #13 Lukáš Dvořáček, asistoval #7 Marian Kušenič (2:1)
09:40 Letohradský hráč s číslem 14 se dostal do samostatného úniku, ale nezakončil
07:30 Hra se přelévá ze strany na stranu
05:59 GÓL ŽSK Třemošnice! 1:1
03:15 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice B! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B vstřelil #6 Maxim Kubelka bez asistence (0:1)
02:57 Brankář domácích zachytil míček na brankové čáře
01:47 Letohrad ve velké šanci netrefuje míček