• 44 43:57
    2
    Lukáš SVOBODA

FBK Piráti Sokol Chrudim - ŽSK Třemošnice 5:3
branky: 3. Tomáš Hájek, 21. Daniel Brtnický, 33. Jakub Kofroň, 34. Martin Pešava, 37. David Brtnický - 3. Matěj Dvořáček, 15. Zdeněk Petr, 31. Zdeněk Petr; rozhodčí: Maximilián Mako - Petr Drahoňovský; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Stehlík 31 - Jakub Drozen 27; po třetinách: 1:2, 1:0, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 10:8
44:59 Víc se toho už nestane, ozval se trojhvizd a zápas nám končí
43:57 Vyloučen hráč #9 Lukáš Svoboda družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost
40:50 Vyloučen hráč #10 Matěj Dvořáček družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za sekání
40:50 Třemošnicím se tyto oslabení moc nehodí, když musí dotahovat
40:00 Střela jednoho z hráčů orazítkovala helmu Chrudimského brankáře
39:39 Třemošnice skvěle odolávají Chrudimskému tlaku
38:09 Vyloučen hráč #33 Zdeněk Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nesportovní chování
36:00 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 5:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #8 David Brtnický, asistoval #9 Lukáš Svoboda (5:3)
35:04 Třemošnický brankář předvedl dva krásné zákroky
33:41 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 4:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #23 Martin Pešava, asistoval #7 Jakub Kofroň (4:3)
33:26 Nikdo nechce udělat chybu
32:30 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 3:3
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #7 Jakub Kofroň, asistoval #8 David Brtnický (3:3)
32:23 Vyloučen hráč #89 Vojtěch Petr družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za hrubost
30:11 GÓL ŽSK Třemošnice! 2:3
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #33 Zdeněk Petr, asistoval #3 Daniel Novák (2:3)
30:00 Střely ve 2. části: 7:15
29:00 Hra se skoro nepřerušuje, hraje se férový florbal
28:00 V zápase se toho teď moc neděje
26:30 Vidíme šanci za šancí z obou stran
20:32 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 2:2
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #14 Daniel Brtnický, asistoval #34 Ondřej Beran (2:2)
20:32 Nádherná akce Chrudimi, končí střelou k zadní tyči
17:51 Třemošnický hráč s číslem 13 zkusil střelu z voleje, míček proletěl centimetr nad levou šibeicí
15:00 Střely v 1. části: 15:11
14:23 GÓL ŽSK Třemošnice! 1:2
14:23 Krásná akce hostí, která končí střelou do prázdné brány
11:30 A také brankář Třemošnic ukazuje, že dokáže svůj tým podržet v těžkých chvílích
10:49 Další krásný zákrok Chrudimského brankáře, hlavně díky němu je to stále 1:1
10:00 Skvělý double zákrok brankáře Chrudimi
09:10 Chrudim se uchytila ve svém útočném pásmu a vysílá jednu střelu za druhou
04:51 Vyloučen hráč #3 Daniel Novák družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za vysoká florbalka
03:35 Tiki taka v podání Chrudimi, skončila vyražením brankáře
02:55 GÓL ŽSK Třemošnice! 1:1
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil #10 Matěj Dvořáček, asistoval #4 Jan Horní (1:1)
02:55 A je vyrovnáno. Gólmanovi projel míček mezi nohama po dělovce od půlky
02:11 GÓL FBK Piráti Sokol Chrudim! 1:0
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil #36 Tomáš Hájek, asistoval #34 Ondřej Beran (1:0)
02:11 Vedení se ujímá Chrudim
00:01 Úvodní buly pro Třemošnice