12:2
    Jiří JUHÁSZ
    (Mečíř)

FBC Trutnov (DTJ) B - Orel Rtyně v Podkrkonoší B 12:2
branky: 15. Jan Tatar, 19. Martin Mečíř, 22. Jakub Bydžovský, 25. Jakub Bydžovský, 32. Jakub Bydžovský, 37. Tomáš Sedláček, 38. Roman Šauer, 38. Petr Hepnar, 42. Martin Mečíř, 44. Martin Ullrich, 44. Jan Tatar, 45. Jiří Juhász - 33. Lukáš Dub, 34. Nikola Brejtrová; rozhodčí: Vladimír Lešák - Radek Hrdlička; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Jakub Strnad 32 - Rudolf Romančák 27; po třetinách: 1:0, 3:0, 8:2
45:00 Střely ve 3. části: 14:15
44:27 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 12:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #25 Jiří Juhász, asistoval #76 Martin Mečíř (12:2)
43:59 Dva ryché góly jeden z akce Trutnova 2v1 a Ullrich zakončuje do prázdné. Druhý nešťastný gól z odrazu od tyčky.
43:58 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 11:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar bez asistence (11:2)
43:43 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 10:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #7 Martin Ullrich, asistoval #92 Roman Šauer (10:2)
41:07 Juhász nahrál vzudem na Mečíře, ten ze vzduchu trefuje.
41:06 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 9:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #25 Jiří Juhász (9:2)
39:50 Maryška střílí, zvoní jen tyč. Brejrtová se snažila dorážek, golman to chytil.
37:39 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 8:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #15 Petr Hepnar, asistoval #25 Jiří Juhász (8:2)
37:39 Trutnov nám ukázal, že přesilovky umí a hned po rozehrávce Hepnar zvyšuje skóre.
37:35 Vyloučen hráč #24 Michal Nývlt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za sekání
37:09 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 7:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #92 Roman Šauer, asistoval #18 Jan Tatar (7:2)
36:56 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 6:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #86 Tomáš Sedláček, asistoval #16 Vítek Cvrček (6:2)
33:25 Hned potom Dubský po samotném úniku trefuje bránu. A připisuje Rtyni 2 gól.
33:24 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 5:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #4 Nikola Brejtrová, asistoval #71 Michal Maryška (5:2)
32:47 Krásná akce Maryška-Brejtrová, ta uklízí míček do brány.
32:46 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #22 Lukáš Dub bez asistence (5:1)
31:20 Juházs krásně našel Bydžovského, který luxusně vymetl pavučinku.
31:19 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 5:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #11 Jakub Bydžovský, asistoval #25 Jiří Juhász (5:0)
30:00 Střely ve 2. části: 14:9
29:55 Kašpar po úniku trefuje mimo bránu.
28:23 Rtyně měla standartku z prostřed, Pich vystřelil vysoko nad.
24:23 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 4:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #11 Jakub Bydžovský, asistoval #76 Martin Mečíř (4:0)
21:41 Trutnov využívá i druhou svoji přesilovku.
21:40 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 3:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #11 Jakub Bydžovský, asistoval #15 Petr Hepnar (3:0)
18:55 Rtyně celou dobu odolávala Trutnovskému nátlaku, bohužel 4 sekundy před koncem dostávají gól, který trefuje Mečíř.
18:54 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 2:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #76 Martin Mečíř bez asistence (2:0)
16:59 Vidíme i přesilovku Trutnova.
16:58 Vyloučen hráč #71 Michal Maryška družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za hra rukou
15:00 Střely v 1. části: 11:10
14:28 Máme tu první gól, Trutnov v oslabení- Mečíř našel Tatara a ten zakončuje.
14:27 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 1:0
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar, asistoval #76 Martin Mečíř (1:0)
13:03 Uvidíme přesilovku Rtyně.
13:02 Vyloučen hráč #86 Tomáš Sedláček družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
12:45 Doležal v dobré pozici, bohužel jen zacinkala tyč.
05:30 Brejtrová v dobré šanci, trefuje pouze tyč.
04:43 Akce 2v1 pro Trutnov končí přerušením golmana.
01:54 Hra je už od začátku aktivní od obou týmů.