3:7
    Jan ČEČETKA
    (Blažek)

TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B - Florbal Primátor Náchod C 3:7
branky: 20. Michal Nožička, 28. Michal Nožička, 30. Jiří Lhotský - 5. Antonín Donaj, 7. Antonín Donaj, 12. Antonín Donaj, 21. Nikolas Osifčin, 24. Nikolas Osifčin, 42. Petr Hencl, 45. Jan Čečetka; rozhodčí: Jan Buben - Tomáš Jelínek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Kučera 18 - Petr Kovář 15; po třetinách: 0:3, 3:2, 0:2
45:00 Střely ve 3. části: 6:9
44:57 Čečetka poslal gólmana na páreček
44:56 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 3:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #16 Matouš Blažek (3:7)
41:36 Hencl z povedené standartky góla vytěžil
41:35 Timeout TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B
41:35 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 3:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #21 Petr Hencl, asistoval #11 Jonáš Mědílek (3:6)
37:18 Omluvu zase srdečně stahuju zpátky. Další prázdná brána zase vedle. Tondo no tak
32:29 Donaj se asi zapomněl v 1. třetině
30:15 Čečetka na chvilku zastal funkci gólmana a zblokoval střelu do prázdné
30:00 Střely ve 2. části: 7:8
29:47 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #73 Jiří Lhotský bez asistence (3:5)
27:49 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #73 Jiří Lhotský (2:5)
23:40 Zatím to vypadá že na straně Náchoda budeme po celý zápas mít jen dva střelce
23:39 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 1:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #37 Nikolas Osifčin, asistoval #11 Jonáš Mědílek (1:5)
23:09 Vyloučen hráč #2 Adam Karel družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za hrubost
22:45 Vyloučen hráč #16 Adam Emlar družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání
20:16 Tentokrát to není Donaj ale Osifčin
20:15 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 1:4
19:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #26 Lukáš Kvaček (1:3)
16:25 Tonda Donaj přijal moji odpověď
15:00 Střely v 1. části: 5:8
14:18 Štachova střela do brány neprošla
11:48 Já se srdečně omlouvám Tondovi Donajovi za všechny komentáře které jsem napsal na jeho účet proti Skalici
11:47 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #19 Jan Čečetka (0:3)
06:06 Tonda Donaj si asi četl všechny mé komentáře z předešlého zápasu a teďka mě takzvaně utišil
06:05 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 0:2
05:05 Hencl zblokoval gólovou střelu Čečetky
04:25 On to trefil!!!!!!!!!
04:24 GÓL Florbal Primátor Náchod C! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod C vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #11 Jonáš Mědílek (0:1)
01:03 Jebavý svůj únik nezúročil