5:8
    Jan BEDNÁŘ
    ()

FbC Hradec Králové C - FbC Sokol Předměřice n/L 5:8
branky: 11. František Vízner, 14. František Vízner, 20. Matěj Nosek, 30. Jan Záhora, 32. Filip Školník - 10. Jakub Vaculík, 12. Rudolf Klouček, 14. Petr Hubáček, 20. Jan Bednář, 27. Šimon Zemánek, 38. Adam Jedlička, 43. Jakub Šimůnek, 45. Jan Bednář; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Erik Zoubek 18 - Maxim Adami 16; po třetinách: 2:3, 2:2, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
44:53 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:8
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář bez asistence (5:8)
44:34 Vyloučen hráč #50 Filip Školník družstva FbC Hradec Králové C na 2 minuty za sekání
44:34 Vyloučen hráč #15 Lukáš Doležal družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost
43:29 Nikolas Šturza zatím plní svůj post jako zahřívač lavička na 100%
42:31 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:7
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #7 Jakub Šimůnek, asistoval #66 Jan Bednář (5:7)
40:58 Vyloučen hráč #26 Tomáš Růžek družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za hrubost
39:30 Erik Zoubek má dneska neskutečnou formu
37:55 Titul "Playmakera" rozhodně patří Jakubu Šimůnkovi
37:08 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:6
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #24 Adam Jedlička, asistoval #69 Jakub Vaculík (5:6)
36:52 Pětice Předměřických juniorů je na ledě
34:20 Pavel hlaváček inkasuje faul, ale hra pokračuje dále
33:05 Adam Jedlička je mírrně nervozní a sprostě častuje hru.
31:42 GÓL FbC Hradec Králové C! 5:5
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #50 Filip Školník, asistoval #48 Michal Skrbek (5:5)
31:42 vojtěch Fejfar propadá v obraně a Předměřice dostávají gol.
30:00 Vstupujeme do 3 časti tohoto utkání
30:00 Střely ve 2. části: 7:5
29:03 GÓL FbC Hradec Králové C! 4:5
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #84 Jan Záhora, asistoval #1 Erik Zoubek (4:5)
28:19 Lukáš Doležal lítá po hřišti jako pravý sokol.
27:02 Zvoní tyč, ale míček ve svatyni Erika Zoubka nekončí.
26:03 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:5
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #91 Šimon Zemánek, asistoval #73 Jan Čtvrtečka (3:5)
26:03 Šimon Zemánek zvolil taktiku levá prává poď sem kam jdeš a zvyšuje náskok Předměřic.
24:28 Nikolas Šturza neuvařil...uvidíme příště jestli to vyjde.
21:33 Hubas posílá míček mezi pole.
19:56 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #7 Jakub Šimůnek (3:4)
19:56 Jenda Bednář střílí gól pro Petra Šolce (pro jeho přítelkyni taky)
19:06 GÓL FbC Hradec Králové C! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #72 Matěj Nosek, asistoval #24 Vojtěch Vošický (3:3)
18:27 Vyloučen hráč #73 Jan Čtvrtečka družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Střely v 1. části: 7:12
13:44 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Petr Hubáček, asistoval #91 Šimon Zemánek (2:3)
13:06 GÓL FbC Hradec Králové C! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #52 František Vízner, asistoval #32 Filip Brejcha (2:2)
11:37 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:2
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #25 Rudolf Klouček, asistoval #7 Jakub Šimůnek (1:2)
11:37 Ruda Klouček jr. ukazuje svému otci jak se hraje florbal.
10:20 GÓL FbC Hradec Králové C! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové C vstřelil #52 František Vízner, asistoval #72 Matěj Nosek (1:1)
09:27 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 0:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #69 Jakub Vaculík, asistoval #9 David Jedlička (0:1)
09:27 Vaculíkova střela byla stejně ostrá jako jeho účes, barber si dal záležet.