2:5
    Jakub BYDŽOVSKÝ
    ()

Orel Rtyně v Podkrkonoší B - FBC Trutnov (DTJ) B 2:5
branky: 12. Filip Kulda, 32. Jakub Martinec - 8. Vítek Cvrček, 17. Jan Tatar, 35. Martin Mečíř, 44. Jan Tatar, 45. Jakub Bydžovský; rozhodčí: Lukáš Filípek - Tomáš Marek; vyloučení: 3:4 + Michal Kukrál OS; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Rudolf Romančák 8 - Filip Kobylka 14; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 5:7
44:55 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 2:5
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #11 Jakub Bydžovský z trestného střílení (2:5)
44:55 Cejnar si teď zahrál na golmana.Trutnov pojede nájezd.
44:19 Timeout FBC Trutnov (DTJ) B
43:29 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 2:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar bez asistence (2:4)
43:29 Tatar proměňuje break a navyšuje vedení Trutnova na dvě branky.
40:18 Ondra Matyska teď předvedl neskutečný obranný zákrok.
39:37 Vyloučen hráč #9 Petr Kašpar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za hrubost
35:52 Vyloučen hráč #25 Jiří Juhász družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
34:22 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 2:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #25 Jiří Juhász (2:3)
34:22 Trutnov si v přesilové hře bere své vedení zpět.
33:31 Romančák podržel své spoluhráče pěkným zákrokem.
32:38 Vyloučen hráč #9 Petr Kašpar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za sekání
31:43 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #97 Jakub Martinec, asistoval #68 David Cejnar (2:2)
31:43 Rtyni se konečně podařilo proměnit přesilovou hru a vyrovnává tak skóre zápasu.
31:09 Vyloučen hráč #96 Marcel Braun družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za hra rukou
30:00 Střely ve 2. části: 6:3
29:02 Krásný náběh Henycha ze střídačky, střela mu ale bohužel nevyšla.
28:53 Další spálená šance Trutnova.
27:01 Vyloučen hráč #9 Petr Kašpar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za špatné střídání
27:01 Hráči Rtyně si teď nezvládli pohlídat počet hráčů na hrišti a zahrají si oslabení.
25:55 Rtyni se ani přes velký tlak na trutnovskou branku nedaří skórovat.
22:21 Vyloučen hráč #88 Michal Kukrál družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za nesportovní chování
22:21 Vyloučen hráč #88 Michal Kukrál družstva FBC Trutnov (DTJ) B - osobní trest
22:21 Vyloučen hráč #88 Michal Kukrál družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
22:21 Rtyně si zahraje dlouhou přesilovku.
16:49 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 1:2
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #18 Jan Tatar, asistoval #92 Roman Šauer (1:2)
16:49 Trutnov rozebral rtyňskou obranu.
15:00 Střely v 1. části: 5:3
14:25 Hráči Rtyně šanci na vedení nevyužívají.
12:10 Trutnov opět míjí prázdnou branku.
11:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #4 Filip Kulda, asistoval #68 David Cejnar (1:1)
09:01 Rychlou Cejnarovu střelu vyráží Kobylka hlavou.
07:15 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 0:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #16 Vítek Cvrček bez asistence (0:1)
07:15 Cvrček přesnou trefou otevírá skóre zápasu.
06:09 Hráč Trutnova netrefuje prázdnou bránu.