Jiří HRABÍK

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC Trutnov (DTJ) B - FBC DONAP Česká Skalice 5:4
branky: 8. Jakub Bydžovský, 30. Jiří Juhász, 37. Martin Ullrich, 39. Roman Šauer, 45. Roman Šauer - 7. Jiří Hrabík, 18. Michal Fidler, 19. Jakub Metelka, 41. Jiří Hrabík; rozhodčí: Lukáš Filípek - Tomáš Marek; vyloučení: 5:3 + Ondřej Lukavský 4; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jakub Strnad 19 - Petr Zelenyj 28; po třetinách: 1:1, 1:2, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
44:49 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 5:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #92 Roman Šauer, asistoval #11 Jakub Bydžovský (5:4)
44:35 Vyloučen hráč #9 Jiří Hrabík družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za sekání
44:21 Timeout FBC Trutnov (DTJ) B
43:29 Vyloučen hráč #18 Jan Tatar družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
42:51 Vyloučen hráč #69 Ondřej Lukavský družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2+2 minuty za sekání
41:45 Zápas začíná být silně vyhrocen.
41:37 Vyloučen hráč #22 Jakub Davidík družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za hrubost
41:06 Vyloučen hráč #73 Pavel Záveský družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za zdržování hry
40:25 Zdravíme trenéra trutnovského Áčka, Tomáše Medunu, který zápas bedlivě sleduje a přemýšlí, koho si vytáhne do svého týmu pro boje o divizi.
40:05 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 4:4
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #99 Jan Pábel (4:4)
38:34 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 4:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #92 Roman Šauer, asistoval #76 Martin Mečíř (4:3)
38:34 Trutnov se z gólu v oslabení dostává poprvé do vedení.
37:58 Juhász se dostal do velké šance, míček ale netrefil.
37:25 Vyloučen hráč #22 Jakub Davidík družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za držení
37:25 Skalice si zahraje další přesilovku.
36:14 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 3:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #7 Martin Ullrich, asistoval #76 Martin Mečíř (3:3)
36:14 Trutnov úspěšně zvládl oslabení a vzápětí skóruje.
34:09 Vyloučen hráč #7 Martin Ullrich družstva FBC Trutnov (DTJ) B na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 13:9
29:06 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 2:3
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #25 Jiří Juhász, asistoval #41 Martin Trnka (2:3)
26:16 Vyloučen hráč #71 Michal Fidler družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za hra rukou
25:14 Útočník ze Skalice se dostal do breaku a běžel sám na bránu, jeho šanci překazil Strnad.
21:45 Brankář Trutnova se nenechal zahanbit a předvedl také velmi pěkný zákrok.
21:03 Krásný zákrok skalického golmana zabránil Trutnovu ke snížení.
18:31 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:3
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #7 Jakub Metelka, asistoval #71 Michal Fidler (1:3)
18:31 Skalice zatím stoprocentní, z druhé střely padá druhý gól.
17:38 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 1:2
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #71 Michal Fidler, asistoval #11 Dominik Cejnar (1:2)
17:38 Trutnovu se přesilovka nezdařila, následně inkasoval gól.
15:21 Vyloučen hráč #8 Pavel Hrabík družstva FBC DONAP Česká Skalice na 2 minuty za nesportovní chování
15:00 Střely v 1. části: 12:8
14:59 První třetina končí. Doufáme, že druhá třetina přinese zajímavější akce.
12:45 Zmatek před trutnovskou bránou přerušil až zásah Strnada.
11:17 Hra zatím bohužel kromě dvou gólů nepřináší nic zajímavého.
09:25 Nejproduktivnější hráč trutnovského "Áčka" si během hry stíhá zavazovat i tkaničky.
07:24 GÓL FBC Trutnov (DTJ) B! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) B vstřelil #11 Jakub Bydžovský, asistoval #25 Jiří Juhász (1:1)
06:40 GÓL FBC DONAP Česká Skalice! 0:1
Branku družstva FBC DONAP Česká Skalice vstřelil #9 Jiří Hrabík, asistoval #71 Michal Fidler (0:1)
06:23 Hrabík J. se snažil překvapit golmana zpoza brány, Strnad si však tyčku pohlídal.