• 45 44:25
    2
    Tomáš KRÁLÍČEK

Finance Novák FBK Jičín B - Sokol Chlumec nad Cidlinou 5:4
branky: 12. Martin Petrgál, 14. Vojtěch Sobotka, 32. Petr Kryl, 44. Petr Kryl, 45. Petr Kryl - 9. Martin Teplý, 35. Filip Kořínek, 39. Martin Novák, 44. Tomáš Hanuš; rozhodčí: Radek Hrdlička - Martin Halousek; vyloučení: 1:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matěj Slavík 21 - Tomáš Trutnovský 22; po třetinách: 2:1, 0:0, 3:3
45:00 Střely ve 3. části: 10:10
44:25 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 5:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #9 Martin Petrgál (5:4)
44:25 Vyloučen hráč #54 Tomáš Králíček družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nesportovní chování
43:45 Timeout Sokol Chlumec nad Cidlinou
43:45 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 4:4
43:37 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #24 Tomáš Hanuš, asistoval #78 Martin Novák (3:4)
41:29 Vyloučen hráč #24 Tomáš Hanuš družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
38:26 Timeout Finance Novák FBK Jičín B
38:26 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:3
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #78 Martin Novák, asistoval #54 Tomáš Králíček (3:3)
34:41 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #77 Filip Kořínek, asistoval #10 David Mlynář (3:2)
32:45 Vyloučen hráč #5 Lukáš Kotula družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za bránění ve hře
31:39 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 3:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #6 Petr Kryl, asistoval #68 Miroslav Grund (3:1)
30:00 Střely ve 2. části: 8:5
27:02 Vyloučen hráč #61 Jan Hanus družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za bránění ve hře
22:46 Neuvěřitelný zákrok brankáře Chlumce
21:20 Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 15 diváááákůůů, děkujeme za podporu
15:00 Střely v 1. části: 9:10
13:27 Petrgál má neuvěřitelný oči. Viděl nabíhajícího Sobotku a zvyšují stav na 2:1
13:25 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 2:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #10 Vojtěch Sobotka, asistoval #9 Martin Petrgál (2:1)
11:51 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #9 Martin Petrgál, asistoval #23 Lukáš Patzelt (1:1)
10:39 Vypadáto, že ta branka Chlumce probudila a nepouští Jičín pomalu k žádné šanci
08:44 A Chlumec nakonec vede
08:43 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 0:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #16 Martin Teplý bez asistence (0:1)
02:00 Začalo nám 3. utkání dnešního dne. Podle začátku to vidíme na jasné vítězství Jičína. Ale skoro všichni viděli zápas Německo - Japonsko v MS 2022