• 43 42:07
    2
    Tomáš HUDEC

FbC Sokol Předměřice n/L - Sokol Chlumec nad Cidlinou 8:5
branky: 1. Michal Doubek, 5. Petr Hubáček, 6. Jan Bednář, 10. Jakub Šmída, 12. Jan Bednář, 22. Jan Bednář, 29. Šimon Zemánek, 32. Rudolf Klouček - 2. Tomáš Králíček, 8. Jan Hanus, 9. Filip Kořínek, 32. Tomáš Králíček, 41. David Mlynář; rozhodčí: Radek Hrdlička - Martin Halousek; vyloučení: 2:5; využití: 2:0; zásahy brankářů: Petr Šolc 19 - Marek Obr 26; po třetinách: 5:3, 2:0, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 11:7
42:07 Vyloučen hráč #7 Tomáš Hudec družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hra rukou
40:52 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 8:5
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #10 David Mlynář, asistoval #77 Filip Kořínek (8:5)
36:58 Vyloučen hráč #77 Filip Kořínek družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
32:00 Vyloučen hráč #78 Jaroslav Benda družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nesportovní chování
31:54 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 8:4
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #70 Rudolf Klouček, asistoval #66 Jan Bednář (8:4)
31:46 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 7:4
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #54 Tomáš Králíček z trestného střílení (7:4)
30:00 Střely ve 2. části: 10:7
29:40 Vyloučen hráč #10 David Mlynář družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za hra rukou
28:05 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 7:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #91 Šimon Zemánek bez asistence (7:3)
21:10 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 6:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #29 Jakub Šmída (6:3)
19:32 Vyloučen hráč #10 David Mlynář družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
18:01 Vyloučen hráč #70 Rudolf Klouček družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nesportovní chování
17:17 Hláška dne: "Tak se mi tam nestav"
15:00 Střely v 1. části: 13:10
11:36 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 5:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #91 Šimon Zemánek (5:3)
09:21 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:3
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #29 Jakub Šmída, asistoval #11 Štěpán Fojtík (4:3)
08:52 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:3
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #77 Filip Kořínek bez asistence (3:3)
07:46 Vyloučen hráč #61 Jan Hanus družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání
07:07 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 3:2
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #61 Jan Hanus, asistoval #77 Filip Kořínek (3:2)
07:07 Kořínek si krásně seběhl na rozehrávku z rohu.
06:30 Předměřice jsou v této fázi hry aktivnější, Chlumec se také snaží, ale nedaří se jim přejít přes připravenou obranu.
05:47 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #66 Jan Bednář, asistoval #87 Michal Doubek (3:1)
05:47 Bednář z dorážky nedal brankáři šanci.
04:24 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:1
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #22 Petr Hubáček, asistoval #13 Aleš Krolop (2:1)
04:24 Úplně volný Hubáček dostal přihrávku a po zemi zkušeně podstřelil gólmana.
04:04 Oba týmy se snaží vytvořit si převahu, ale ani jednomu se to příliš nedaří.
01:40 GÓL Sokol Chlumec nad Cidlinou! 1:1
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil #54 Tomáš Králíček bez asistence (1:1)
00:14 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:0
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #87 Michal Doubek, asistoval #13 Aleš Krolop (1:0)