• 44 43:02
    3:4
    (Husák)

FbK TJ Svitavy - FLORBAL LITOMYŠL B 3:4
branky: 10. Ondřej Mach, 10. Josef Prudil, 44. Josef Prudil - 4. Tomáš Jakubík, 19. Tomáš Novák, 29. Tomáš Novák, 32. Tomáš Novák; rozhodčí: Jan Čečetka - Jiří Knettig; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 13 - Tomáš Doubek 22; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:1
45:00 Střely ve 3. části: 12:5
43:02 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #13 Ondřej Husák (3:4)
41:20 Timeout FLORBAL LITOMYŠL B
40:20 Zbývá nám necelých 5 minut do konce zápasu. Stav stále nepříznivý pro svitavské družstvo.
34:44 Timeout FbK TJ Svitavy
31:00 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #96 Tomáš Novák, asistoval #66 Daniel Ondráček (2:4)
30:00 Střely ve 2. části: 8:7
28:16 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #96 Tomáš Novák, asistoval #88 Martin Motyčka (2:3)
27:24 Svitavy tlačí, branka však nikde!
22:30 Zápas je ve své polovině a stav je stále vyrovnaný.
18:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 2:2
18:54 Svitavy od začátku aktivnějším týmem, branku však dává Litomyšl po krásné střele skoro z půlky hřiště.
15:00 Střely v 1. části: 5:5
14:59 V první třetine se již nic nestane a tak po první třetině bude vést tým Svitav!
09:55 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #23 David Říha (2:1)
09:55 Svitavy se dostávají do vedení. Konečně tak byly využity šance, kterých bylo opravdu dost!
09:18 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #20 Michal Zelený (1:1)
03:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL B! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL B vstřelil #21 Tomáš Jakubík, asistoval #13 Martin Klejch (0:1)
00:00 Dobré ráno všem příznivcům florbalu. Obzvláště toho regionálního!