2
    Martin HOLÝ
    špatné vybavení

FBŠ SLAVIA Plzeň B - T.J. Sokol Sušice 10:2
branky: 2. Marek Miklánek, 8. Zdeněk Votava, 18. Daniel Drnec, 23. Tomáš Klán, 25. Marek Miklánek, 26. Daniel Drnec, 27. Zdeněk Votava, 27. Adam Donátek, 28. Marek Miklánek, 33. Antonín Tolar - 6. Matěj Mayer, 24. Štěpán Ladman; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Filip Martinkovič; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: David Čása 22 - Dominik Fuks 27; po třetinách: 2:1, 2:1, 6:0
36:00 Střely ve 3. části: 16:7
35:59 Plzeň v tomto zápasu vítězí hlavně díky kolapsu Vyder v začátku třetí třetiny. Škoda toho, dvě třetiny to byl vyrovnaný zápas. Třetí třetina však byla snad nejhorší třetina v sezoně. Nicméně pro tento velice mladý tým jsou to cenné zkušenosti.
32:47 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 10:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #13 Antonín Tolar, asistoval #74 Patrik Zelenka (10:2)
32:47 Desátý gol dává v přesilovce po hře v šesti Tolar. Sice tahle měna už neplatí dávno, na Fukse však jeho střela byla adekvátním platidlem.
32:30 Vyloučen hráč #7 Martin Holý družstva T.J. Sokol Sušice na 2 minuty za špatné vybavení
29:03 Jáchim přenechal Karausovi, který přestřeluje...
27:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 9:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #63 Marek Miklánek, asistoval #98 Viktor Ježek (9:2)
27:26 Posila z áčka dorostu Miklánek opět nekompromisně trefuje, tohle zavání debaklem...Vydry totálně odešly ze zápasu...
26:26 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 8:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #94 Adam Donátek bez asistence (8:2)
26:26 Slavii tam v tomto zápasu padá každá haluz. Donátek sám před brankou, míček se k němu odrazil a gol.
26:02 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 7:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #68 Zdeněk Votava, asistoval #9 Vítek Voráček (7:2)
26:02 Votava oběhl branku, vytočil se a zavěšuje na bližší tyčku. Tohle už bude hodně těžké dohnat. Vydry jsou ted pod těžkou dekou.
25:07 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #90 Daniel Drnec, asistoval #63 Marek Miklánek (6:2)
25:07 Úvod třetí třetiny nám odpověděl...Dva totální propady, dva goly a Slavie odskakuje. Produktivita je zatím jasně na straně Plzně.
24:08 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #63 Marek Miklánek, asistoval #11 Václav Houlík (5:2)
24:00 Střely ve 2. části: 11:8
23:59 Stejná písnička jako v první části. Vyrovnané utkání, bohužel úspěšnější jsou rezervisté z Plzně. Rozdíl v rychlosti a důrazu byl klíčový. Navíc zbytečné nevynucené chyby. Zvládnou vydry zdramatizovat utkání?
23:19 GÓL T.J. Sokol Sušice! 4:2
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #29 Štěpán Ladman, asistoval #7 Martin Holý (4:2)
23:19 Martin Holý našel Ladmana a ten prostřeluje, krásná přihrávka a neméně dobré zakončení. Vydry alespon trošku dotahují.
22:20 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #46 Tomáš Klán, asistoval #90 Daniel Drnec (4:1)
20:14 Vyloučen hráč #99 Šimon Kolář družstva T.J. Sokol Sušice na 2 minuty za sekání
20:14 Kolář podle názoru sudích sekal, takže si odpočine dvě minuty na trestné. Za to ho maminka nepochválí.
18:32 Votava na Voráčka, ten přestřeluje. Opět zaspání v obraně na straně Vyder.
17:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:1
17:43 Po zbytečné chybě v obraně dává jednoduchou dorážkou do prázné gol Drnec.
17:16 Drnec rozehrávku vyder ztěčoval do plexiskla přede mnou, málem jsem si káknul do trenýrek.
16:30 Do šance se snažil procpat krasavec z Petrovic u Sušice, Standa Karaus, svojí přítelkyni stejně jako diváky v hale bohužel nepotěšil a branku nevsítil.
15:30 Pivní player Beer zkoušel něco vymyslet, bohužel bezúpěšně. Myslím že spolupráce na ose Hořký-Beer by byla velice chutná.
14:35 Šebek vyslal do šance Holečka, ten trefuje jen dobře vyjetého Čásu.
12:30 Zatím největší rozdíl vnímám ve věku. Tým Slavie je složený výhradně z dorostenců, tzn ročníků 2007-2008. Oproti tomu Vydry mají v sestavě pouze 4 dorostence+1 brankáře. Zbytek jsou starší žáci ročníku 2009-2010. A rozdíl v rychlosti a tělesné stavbě zde tedy je, stejně jako ve zkušenostech. Nicméně i tak sledujeme velmi vyrovnanou podívanou.
12:00 Střely v 1. části: 10:9
11:59 Na konci měla rezerva Slavie ještě standartku, která nedopadla. Celkově první část nabídla vyrovnanou podívanou. Rezerva Slavie je zatím o jeden gol štastnější. Nicméně zápas je stále otevřený.
10:45 Kotiš našel Mayera, který se vytočil a vypálil powershot, bohužel nad branku.
09:35 Nejprve se po Šebkově přiklepnutí pokusil Karaus využít sílu svojí ofinky a prostřelit, bohužel neúspěšně. Následně Fuks vytáhl důležitý zákrok rukou.
07:37 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 2:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #68 Zdeněk Votava, asistoval #98 Viktor Ježek (2:1)
07:37 Ježkova asistenční bodlinka se zapíchla přímo do Votavy a ten dává Slavii brankový náskok.
07:26 Miklánek zatím hodně nebezpečný, dvakrát ohrozil branku vyder, naštěstí pro vydry neúspěšně.
06:40 Kolář zápasnickým chvatem zkoušel získat nějaké body do tabulky v judu. Bohužel se dnes hraje florbal a rozhodčí jeho chvat ocenil standartkou pro Slavii.
06:10 Mayer se protáhl kolem obránce a trefuje tyčku!! Velká škoda, na tribuně to jen zahučelo.
05:39 GÓL T.J. Sokol Sušice! 1:1
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #21 Matěj Mayer, asistoval #7 Martin Holý (1:1)
05:39 Martin Holý našel před brankou Matěje Mayera a ten prostřeluje Čásu v brance Slavie a srovnává stav utkání.
01:01 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #63 Marek Miklánek, asistoval #92 Roman Beer (1:0)
01:01 Chyba v obraně Vyder, Miklánek šel sám a na zadní tyčku prostřeluje Fukse.