60
  • 60 59:14
    Kralupy n/V

Sokol Rudná - Kralupy Wolves 6:5
branky: 2. Vojtěch Dejm, 6. Vojtěch Dejm, 16. Štěpán Hanzl, 21. Jan Karásek, 41. Adam Pivoňka, 55. Jan Karásek - 24. Adam Carvan, 25. Adam Kozel, 26. Václav Veverka, 33. Kristián Malík, 52. Jan Michálek; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 5:1; využití: 0:0; diváků: 101; zásahy brankářů: Jan Křemen 25 - Omar Hammami 23; po třetinách: 3:0, 1:4, 2:1
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): Dnes jsme prohráli přístup k zápasu. Velmi špatný vstup do třetin (zejména té první). Naopak musím kluky pochválit za druhou třetinu, kde jsme se dostali zpátky do zápasu. Šancí, které jsme mohli a měli proměnit bylo nespočet. Soupeři díky za zápas. Zdar
60:00 Komentář domácích Hluchý Marek (Trenér): Infarktový zápas. Vstup do zápasu sice vypadal celkem jednoznačně, ale realita byla taková, že soupeř útočil a my dávali góly. Další věcí je množství ztrát a brejků, které dovolili soupeři srovnat zápas. Naštěstí ukončení druhé třetiny a uklidnění se v šatně přineslo své ovoce a třetí třetinu jsme zvládli. Sráží nás ovšem zbytečná vyloučení, kterých se musíme vyvarovat. Děkuji soupeři za tvrdý rychlý, ale férový zápas. Stejně jako v Kralupech to byl perfektní zápas a velký respekt k soupeři. Přeji hodně štěstí do zbytku sezony a případně do play off.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
60:00 Máme za sebou další nervydrásající utkání, kdy již tradičně domácí příznivci mají tep na 150, ale i přes menší drama přeci jen všechny body zůstávají doma. Děkuji všem čtenářům za pozornost a přeji krásný zbytek večera, šťastné a veselé Vánoce a v Novém roce 2024 nashledanou.
59:58 Míček je v držení Ondřeje Váni za vlastní brankou. To vypadá již dobře pro domácí barvy.
59:24 Domácí v plném počtu.
59:14 Timeout Kralupy Wolves
59:14 Hosté po time-outu odvolávají brankáře.
59:00 Poslední minuta
58:37 Zatím neměnný obrázek z předchozích přesilových her.
57:22 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování
57:22 Nervydrásající závěr utkání, kdy Ondra Váně trochu neudržel nervy a rozhodčím došla trpělivost. Velká šance pro Kralupy.
57:00 Poslední 3 minuty 3. třetiny.
55:30 Obrovský tlak domácích, kdy Honek, Novosad a následně ani Kříž si nepřišli na Hammamiho. Celá hala nevěřícně kouká, co nyní neskončilo brankou.
54:24 GÓL Sokol Rudná! 6:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (6:5)
54:24 Pivoňka vyslal znovu na steč turbo jménem Jan Karásek, který beckhendovou kličkou zavěšuje do levé šibenice.
54:03 Domácí v plném počtu.
53:45 Chytrá rychlá rozehrávka Hanzla na Karáska, který si však balónek pustil až moc před sebe.
53:15 Hosté v tlaku obstřelují domácí branku a bloky
52:03 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
51:37 GÓL Kralupy Wolves! 5:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #9 Adam Carvan (5:5)
51:37 Carvan byl v souboji s Brychtou ten důraznější. K volnému míčku se dostal Michálek, který zavěsil přímo pod víko.
51:10 Skvělý Křemen podržel svůj tým po další chybě v rozehrávce.
49:50 Karásek se silou vůle dral skrz celou hostující obranu. Půlkrok chyběl k důraznějšímu zakončení.
48:48 Ani domácí v přesilové hře nic nepředvedli.
47:25 Chyba v rozehrávce, kterou na poslední chvíli zachraňuje Bubeník.
47:13 Pivoňkova střela mimo.
46:48 Vyloučen hráč #25 Jakub Hájek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
46:48 Uvidíme první přesilovou hru domácích.
45:50 Honkova střela jen do zadního mantinelu. Ta Bubeníkova po hostujícím bloku mimo hřiště.
43:54 Domácí se střelenou brankou znovu nadechli a vyrovnávají se v nasazení hostů. Zřejmě se jim opravdu lépe útočí na východ než na západ.
42:59 Cihelkovu bombu sráží hostující blok za mantinel.
42:05 Žolík Šantora na hrotu se dral až před Hammamiho, ale místo míčku skončil v brance sám.
40:41 GÓL Sokol Rudná! 5:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (5:4)
40:41 Rychlý protiútok domácích a v hlavní roli turbo Honzi Karáska kolem pravého mantinelu. Před Hammamim našel Pivoňku, který si již věděl rady.
40:25 Kralupy pokračují ve své aktivitě a již jsou na míčku.
40:01 Úvodní buly tentokrát na stranu domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
38:55 Tyčka i na druhé straně po střele Veverky.
37:15 Z čista jasna byl před Hammamim zcela volný Novosad, který ke smůle domácích trefuje pouze vzdálenější tyčku.
36:50 Hosté mají více ze hry i co se týče nasazení.
35:10 Další nedůraz na hraně vlastního brankoviště v podání domácích. Tentokrát bez trestu.
34:10 Hanzl pohotově z otočky. Hammami vykopává.
32:26 GÓL Kralupy Wolves! 4:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #9 Adam Carvan (4:4)
32:26 A máme vyrovnáno. Malík osamocen pohotově beckhendem přehazuje vyjetého Křemene.
31:30 Rychlý ťukes mezi Cihelkou, Karáskem a Pivoňkou. Pivoňka se ale trefuje pouze do plastronu.
29:08 Sledujeme silovou pasáž boje o území a herní kontrolu.
25:56 GÓL Kralupy Wolves! 4:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #8 Václav Veverka, asistoval #6 Petr Husťák (4:3)
25:56 Wolves se rozjeli. Husťák nabil Veverkovi, který to z první nekompromisně narval pod víko. Křemen se jen ohlédl za touto raketou.
24:55 Skvělý postřeh Hammamiho, který s brankové čáry vytáhl střelu Brychty.
24:04 GÓL Kralupy Wolves! 4:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #6 Petr Husťák (4:2)
24:04 Kralupy se slepenými brankami po zvýšeném důrazu před Křemenem vrací zpět do zápasu.
23:31 GÓL Kralupy Wolves! 4:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #88 Jan Michálek (4:1)
20:36 GÓL Sokol Rudná! 4:0
20:36 ...Ondra Váně se v péči zdravotníka zvedá a odchází po svých. To vypadá dobře.
20:36 I s naložením vlastního zdraví Ondřej Váně vypíchl míček soupeři, Adam Pivoňka vyslal na rychlý kontr Jana Karáska, kterého už nic nezastavilo a střílí další branku domácích. Místo oslav, však rychle běží zkontrolovat svého kamaráda, jako celá domácí lavička...
20:01 I ve 2. třetině budou mít úvodní slovo hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:14
19:57 ...nakonec zakotvil za brankou soupeře, kde jednak ukončí přesilovku hostů i vydařenou 1. třetinu z pohledu jeho týmu.
19:50 Vojtěch Dejm získal míček a peláší co nejdále od své branky...
18:50 Polovina přesilové hry pryč se stejným obrázkem, jako v předchozím případě. Kralupy nemohou seřídit svá mířidla a Rudná vzorně brání.
17:57 Vyloučen hráč #14 Marek Cihelka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
17:57 Další vyloučený z domácích řad.
15:54 GÓL Sokol Rudná! 3:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #45 Adam Pivoňka (3:0)
15:54 Pivoňka vyslal do útoku Hanzla, jenž efektivně poslal na párek posledního obránce Kralup a i se ztracenou rychlostí rovněž dokázal vykoupat i Hammamiho.
13:50 Wolves zřejmě ještě neodmrzla jejich laserová mířidla. Křemen do této chvíle bez vážnější práce.
11:05 Sledujeme pasáž nahoru a dolů s řadou nepřesností
09:13 Domácí již bez vážnějších problémů v plném počtu.
08:57 Domácí již ve 4
08:10 Domácí soupeře do vážnější situace vůbec nepouští. Perfektní hra v oslabení.
07:13 Vyloučen hráč #10 Sebastian Šmíd družstva Sokol Rudná na 2 minuty za špatné střídání
07:13 Pro domácí je ještě hůř, když se špatně zorientoval při střídání. Uvidíme tak více než 90 vteřin přesilovku 5na3.
06:57 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
06:57 První přesilovou hru uvidíme na hostující straně.
05:54 GÓL Sokol Rudná! 2:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #17 Tomáš Bubeník (2:0)
05:54 Rychlá akce domácích a na jejím konci Bubeník z první minul Hammamiho branku. Míček se však odrazil od zadního mantinelu, u kterého byl nejrychlejší Vojtěch Dejm.
04:50 Karásek zapnul své turbo a provětral hostující obranu. Hammami podržel svůj tým.
03:38 ...zajímavá rozehra končí v hostujícím bloku.
03:35 Po malé domů bude zahrávat Sokol z hranice velkého vápna...
01:29 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #6 František Novosad (1:0)
01:29 Jen jsem to dopověděl a Vojtěch Dejm se prosmíkl kolem levého mantinelu a našel mezírku na blížší tyči Hammamiho branky.
01:15 ...ovšem zatím bez ohrožení branky na obou stranách.
00:40 Útkání začalo v obrovském tempu...
00:01 Úvodní buly na straně hostů
00:00 Vážení čtenáři, mé jméno je Lukáš Beran a vítám vás u "zvířecího" souboje 14. kola Divize, kdy domácího Sokola z Rudné přijel vyzvat Kralupy Wolves. Vzájemná utkání byla ve znamení divokých přestřelek, tudíž máme menší předpoklad, že i dnes může být o zábavu postaráno. Uvidíme, jak to dnes dopadne.