• 60 59:52
    2
    Miloš ŠULC

Kralupy Wolves - Florbal Chomutov B 18:4
branky: 4. Jan Michálek, 7. Petr Husťák, 8. Adam Carvan, 11. Jan Michálek, 14. Jakub Hájek, 14. Pavel Procházka, 24. Adam Carvan, 25. Kristián Malík, 26. Lukáš Carvan, 37. Kristián Malík, 40. Kristián Malík, 42. Jan Michálek, 44. Jakub Manek, 48. Luboš Brzoň, 50. Jakub Manek, 51. Filip Janouch, 52. Kristián Malík, 59. Kristián Malík - 7. Martin Peksa, 15. Matyáš Rauscher, 17. Matyáš Rauscher, 50. Tomáš Novotný; rozhodčí: Lukáš Polanský - David Hertz; vyloučení: 0:7; využití: 2:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Jan Blaho 17 - Jakub Fiala 35; po třetinách: 6:3, 5:0, 7:1
60:00 Komentář domácích Svoboda Jakub (Trenér): Jsem moc rád, že jsme dodrželi to, co jsme si po první třetině řekli...v první třetině jsme dostali zbytečné góly a dál jsme si to už pohlídali. Díky soupeři a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Marek Michal (Vedoucí): Dnes bohužel jasný zápas, kdy v 9 nemůžeme pomýšlet na výhru s kvalitnějším soupeřem v divizi. Věřím, že jsme byli konkurenceschopní a v příštích 3 zápasech doladíme počty a body už brát budeme. Díky soupeři, rozhodčím i fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 16:3
59:52 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za držení
58:25 GÓL Kralupy Wolves! 18:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #91 Jakub Kocourek (18:4)
54:09 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za bránění ve hře
54:09 Vyloučen hráč #50 Martin Peksa družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
51:47 GÓL Kralupy Wolves! 17:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #81 Jakub Manek (17:4)
50:12 GÓL Kralupy Wolves! 16:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #26 Filip Janouch bez asistence (16:4)
49:50 GÓL Florbal Chomutov B! 15:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #66 Lukáš Mock (15:4)
49:05 GÓL Kralupy Wolves! 15:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #12 Karel Urban (15:3)
47:25 GÓL Kralupy Wolves! 14:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #93 Luboš Brzoň, asistoval #26 Filip Janouch (14:3)
43:16 GÓL Kralupy Wolves! 13:3
41:55 GÓL Kralupy Wolves! 12:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #18 Tomáš Veselý (12:3)
41:16 Vyloučen hráč #5 Marek Macura družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 19:7
39:06 GÓL Kralupy Wolves! 11:3
36:31 GÓL Kralupy Wolves! 10:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #25 Jakub Hájek (10:3)
25:42 GÓL Kralupy Wolves! 9:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #55 Lukáš Carvan, asistoval #26 Filip Janouch (9:3)
24:53 GÓL Kralupy Wolves! 8:3
23:37 GÓL Kralupy Wolves! 7:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #18 Tomáš Veselý (7:3)
20:00 Střely v 1. části: 18:11
16:39 GÓL Florbal Chomutov B! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #13 Tomáš Novotný (6:3)
14:48 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:24 GÓL Florbal Chomutov B! 6:2
13:43 GÓL Kralupy Wolves! 6:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #55 Lukáš Carvan (6:1)
13:29 GÓL Kralupy Wolves! 5:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #25 Jakub Hájek, asistoval #81 Jakub Manek (5:1)
10:55 GÓL Kralupy Wolves! 4:1
10:40 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za bránění ve hře
07:19 GÓL Kralupy Wolves! 3:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #88 Jan Michálek (3:1)
06:44 GÓL Florbal Chomutov B! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #48 František Tadeáš Kubík (2:1)
06:17 GÓL Kralupy Wolves! 2:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Petr Husťák, asistoval #81 Jakub Manek (2:0)
03:22 GÓL Kralupy Wolves! 1:0
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #9 Adam Carvan (1:0)