• 60 59:29
    12:4
    (Pardubský)

FBC DDM Kati Kadaň - Florbal Ústí B 12:4
branky: 11. Daniel Jäschke, 12. David Budák, 14. Erik Štěrba, 16. Mikuláš Kulík, 27. Mikuláš Kulík, 29. Daniel Jäschke, 46. Daniel Jäschke, 48. Dominik Šebek, 53. Marek Pokorný, 59. Lukáš Pardubský, 59. Patrick Lenke, 60. Mikuláš Kulík - 5. Patrik Šredl, 13. Jiří Strnad, 17. Jindřich Grosse, 39. Jindřich Grosse; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 134; zásahy brankářů: Filip Staněk 17 - Vojtěch Pražák 23; po třetinách: 4:3, 2:1, 6:0
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: První dvě třetiny to z naší strany bylo dost mizerný, po stáhnuti na dvě, už to vypadalo daleko lépe a konečně jsme si hru zjednodušili. Samozřejmě velký respekt soupeři, že v tom počtu co přijel tak vydržel celých 60 minut. Děkuji fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí): Věděli jsme, že dneska to bude nerovný souboj, ale na světe jsou větší a důležitější věci než fobal. Dvě třetiny jsme domácím úspěšně vnucovali tempo fobal, ale ve třetí došla šťáva. Potřebovali bychom nakopnout. Koňas má asi zlomenej malíček, nešlo vystřelit. Myslíme na Vás!
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:29 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 12:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #7 Lukáš Pardubský (12:4)
59:29 Pražákova natažená noha nestačila na Kulíkovu střelu k tyčce.
58:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 11:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (11:4)
58:31 Na Lenkeho střelu byl Pražák připraven, na dorážku už ne.
58:01 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 10:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #13 Patrick Lenke (10:4)
58:01 Balónek nešťastně přeskočil Pražáka.
57:15 Další překombinovaná akce Kadaně. Vypadalo to, že se nikomu střílet nechtělo.
55:27 Pokorného přihrávka k Lenkemu nedošla.
52:45 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #9 Daniel Jäschke (9:4)
52:45 Pokorný se trefuje.
51:49 Koník si položil Staňka, ale nakonec branku přestřelil.
50:50 Pokorný střílí nad.
47:49 Pražák se na poslední chvíli přesunul do střely Michálka.
47:08 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #7 Lukáš Pardubský (8:4)
46:42 Pražák chytil střelu jako papírovou kuličku.
45:51 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (7:4)
45:51 Jäschke záhadným způsobem prostřelil Pražáka až z poloviny hřiště.
44:37 Ústečtí padají jako švestky.. jeden letěl za mantinel, druhý se sklouzl po středu hřiště a třetí se svalil za domácí brankou.
43:04 Nergl se rozeběhl s balonkem na branku domácích, ti ho ale zahnali do rohu.
41:48 Jäschke sebral balonek hostující obraně, ale nestihl vystřelit.
40:49 Střela na jednu branku, střela na druhou branku a ani jednou míček neskončil za brankovou čarou.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
38:05 GÓL Florbal Ústí B! 6:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #84 Jan Vaca (6:4)
37:58 Šebek se pořádně nepodíval za sebe než přihrál a Kadaň tak ztrácí míček.
36:06 Staněk sice chvíli nevěděl kde se balonek nachází, ale nakonec ho schoval.
34:15 Staněk si poradil se skákavým balonkem.
33:40 Štěrba úspěšně zastavil útok hostů.
32:38 Vyloučen hráč #10 Jan Simeon Kimmer družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
31:40 Šebek vyběhl z trestné a překvapil tak útočící pětici hostů.
31:14 Vyloučen hráč #63 Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi
29:37 Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:05 Mudroch obral Kulíka o balonek.
28:34 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #13 Patrick Lenke (6:3)
28:34 Jäschke trefuje prázdnou bránu.
27:07 Další neúspěšné dorážky na branku hostů.
26:35 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:3
24:30 Lukavec se pokusil procpat svou střelu mezi nohama Strnada, to mu ale nevyšlo.
22:54 Kolitsch pěkně zblokoval střelu.
20:40 Strnad zblokoval střelu Štěrby.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:26 Kadaňský útok byl tak překombinovaný, že z něj nakonec nic nebylo.
18:33 Pražák se natahoval po střele Pokorného, ta ale letěla vedle.
17:56 Lenkemu se nepodařilo zpracovat Jäschkeho přihrávku.
16:30 Tak teď tady byl takový zmatek, že vůbec nevím co se dělo na hřišti.
16:19 GÓL Florbal Ústí B! 4:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #28 Leoš Nergl (4:3)
15:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (4:2)
15:37 Vyloučen hráč #84 Jan Vaca družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:37 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #13 Patrick Lenke (3:2)
13:37 Rychlý rozeběh od vlastní branky zajistil katům další branku.
12:51 Jäschke svou střelou trefil pouze bránícího Grosseho.
12:27 GÓL Florbal Ústí B! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #99 Jiří Strnad, asistoval #17 Patrik Šredl (2:2)
12:27 Strnad zamířil přímo mezi ruku a nohu Staňka.
12:04 Staněk chytá.
11:03 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #15 David Budák, asistoval #7 Lukáš Pardubský (2:1)
10:35 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #71 Erik Štěrba (1:1)
10:35 První Jäschkeho střela mířila přímo do hrudi Pražáka, ale dorážka už letěla nad jeho rameno.
09:45 Strnad dvakrát za sebou přerušil přihrávky domácích.
08:38 Apolen ztratil balonek a byly z toho zmatky před domácí brankou.
06:20 Pokorný se pokusil dorazit Michálkovu střelu, ale Pražák byl připravený.
04:28 GÓL Florbal Ústí B! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #17 Patrik Šredl, asistoval #1 Vojtěch Pražák (0:1)
03:51 Velká šance Kadaně.. míček si poskakoval kolem brankové čáry, ale Pražákovi se povedlo balonek dostat pryč.
02:20 První střela na branku hostů, Pražák chytá.
01:30 Zatím hra vypadá tak, že si domácí pinkají míček mezi sebou a nic zajímavého se neděje..
00:01 Úvodní buly utkání vyhrávají domácí.