4:3
    Karel SMUTNÝ
    (Maxa)

Sokol Rudná - Wizards DDM SO Praha 10 4:3
branky: 38. Marek Vojáček, 50. Lukáš Bárta, 50. Jan Karásek, 52. Jan Josef Brychta - 38. Filip Műller, 59. Martin Lazárek, 59. Karel Smutný; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Křemen 22 - Vít Svojše 18; po třetinách: 0:0, 1:1, 3:2
60:00 Komentář domácích: Paráda...dnes jsme konečně předvedli to čím se chceme v této sezóně prezentovat. Zápas rozhodly 3 slepené goly a obrovská morálka týmu. Děkujeme soupeři za hezký zápas a fanouškům za skvělou kulisu.
60:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Dneska jsme selhali v koncovce, zápasy, ve kterých dáme za 55 minut jeden gól, nemůžeme vyhrát. Zápas se postupně měnil na hru nervů, když už jsme dali gól, ihned jsme dovolili soupeři vyrovnat. Zápas se zlomil po druhém gólu, museli jsme hru otevřít a Rudná nás potrestala dvěma dalšími góly. Pak už bylo proti dobře zformovanému soupeři těžké se prosadit, přesto jsme dobře zvládli power play a dokázali ještě zkorigovat skóre, na víc už to ale nestačilo. Dneska jsme na body nedosáhli, zato to pro nás byla cenná lekce. Myslím, že nám to do další fáze sezony může pomoci. Musíme všichni trošku spadnout na zem a makat dál na trénincích. Jedeme dál, děkujeme všem našim fanouškům, kteří za námi do Rudné přijeli a mrzí nás, že dnes nemohli vidět vítězství, i to ale ke sportu patří. Děkujeme soupeři za skvělý zápas a cennou lekci.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:52 Sekání hostů před brankou Rudné. Tohle už si domácí pohlíhají!
59:35 Zákrok večera pro Křemena!
58:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #36 Sebastian Maxa (4:3)
58:55 Drama je na světě! Wizards sahají na vyrovnání!
58:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #7 Filip Műller (4:2)
58:09 Lazárek trefuje přesně pod břevno!
56:31 Wizards mají přesilovku a odvolávají brankáře!
56:30 Vyloučen hráč #47 Lukáš Bárta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
55:46 Čarodějové jsou značně nervózní. Jejich kouzla ve třetí třetině vůbec neplatí.
51:49 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
51:49 GÓL Sokol Rudná! 4:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #74 Martin Šmíd (4:1)
51:49 Brychta prostřelil hostujícího golmana a hosté si berou timeout.
49:53 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (3:1)
49:53 Karásek góóóól! Co na to Wizards?
49:31 Bárta dorazil střelu Matěje Dejma a Rudná jde do vedení!
49:30 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #43 Matěj Dejm (2:1)
48:51 Oba týmu musel o pauze v šatně někdo vyměnit. Sledujeme jednu šanci za druhou na obou stranách. Více práce má Křemen ale ani Svojše v brance hostí se nenudí!
43:53 Rudná se dostává více do hry a vypadá to, že teď bude tlačit soupeře právě domácí tým!
41:32 Vojáček dostal loktem do obličeje a svíjí se na hrací ploše. Rozhodčí jasně signalizuje, že se vylučovat nebude.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:59 Score se nám lehce pohnulo. Obraz hry je však stále stejný. Wižards dobývají obranu Rudné, která hrozí z občasných protiakcí.
37:24 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #47 Lukáš Bárta (1:1)
37:24 Wizards využili přesilovku! Vedení jin však nevydrželo ani chvilku. Za Rudnou se trefuje dnes velmi aktivní Vojáček.
37:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #22 Martin Lazárek (0:1)
36:03 Vyloučen hráč #5 Lukáš Slepička družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:59 Zápas připomíná šachovou partii. Oba trenéři zatím táhnou správnými figurkami.
31:34 Wizards stále tlačí ale branka je pro ně malá... Rudná straší z brejků ale branku také příliš netrefuje.
26:00 Druhá třetina je zatím ještě větší nuda než třetina první...
22:11 Rudná opět zaparkovala autobus před svou branku a pozorně brání.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
19:34 Lazárek v samostatném úniku vykoupal Křemena a trestuhodně netrefil prázdnou branku. Následně si stěžuje u rozhodčích, že byl faulován. Asi vítr...
16:39 Sledujeme velmi opatrné utkáni ve kterém se nikdo nechce dopustit chyby.
11:55 Wizards kouzlí v přesilovce ale zatím netrefují zařízení.
10:39 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
10:14 V první šanci domácích byl Vojáček ale trefil pouze spojnici.
06:39 Křemen si připisuje první pořádný zákrok v dnešním utkání!
02:34 v úvodních minutách nepozorujeme žádné výrazné šance.
00:01 Úvodní buly pro Wizards...
00:00 V dalším utkání divize vítáme tým Wizards Praha.