60
  • 60 59:57
    Olymp

OLYMP FLORBAL - Sokol Rudná 4:5
branky: 27. Lukáš Voves, 29. Matouš Přílepek, 46. Matyáš Prchlík, 51. Tomáš Jirát - 23. Adam Pivoňka, 27. Marek Cihelka, 32. Ondřej Váně, 34. Jan Josef Brychta, 57. Jan Karásek; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Jan Dvořák 23 - Jan Křemen 35; po třetinách: 0:0, 2:4, 2:1
60:00 Komentář domácích Slavík Jakub (Trenér): Dnes se nám to nepodařilo jak jsme chtěli. Zbytečnějsme se přetahovali se soupeřem a nehráli naši hru. Těšíme se na odvetu. Díky soupeři za utkání
60:00 Komentář hostů Tuček Martin (Trenér): Hrrr na ně, tak bych se dal zhodnotitdnešní zápas. Byl to takový juniorskýaž dorostencký styl. Za pochvalustojí snad jen nasazeníobou týmů, kteří si nedarovali vůbec nic. Díky fanouškům, že příšli.
60:00 Střely ve 3. části: 17:7
59:57 Timeout OLYMP FLORBAL
58:00 Vyloučen hráč #21 Marek Vojáček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
56:04 GÓL Sokol Rudná! 4:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (4:5)
51:43 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
50:05 GÓL OLYMP FLORBAL! 4:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #96 Tomáš Jirát, asistoval #12 Ondřej Hájek (4:4)
47:41 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za držení
45:00 GÓL OLYMP FLORBAL! 3:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #67 Matyáš Prchlík, asistoval #18 David Nesnídal (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
36:31 Vyloučen hráč #45 Adam Pivoňka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra na zemi
33:54 Vyloučen hráč #69 Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování
33:23 GÓL Sokol Rudná! 2:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #26 Martin Špaček (2:4)
31:53 Vyloučen hráč #81 Patrik Bělohlávek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
31:30 GÓL Sokol Rudná! 2:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #8 Ondřej Váně, asistoval #21 Marek Vojáček (2:3)
29:57 Vyloučen hráč #54 Jan Herczeg družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za bránění ve hře
28:44 GÓL OLYMP FLORBAL! 2:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #68 Matouš Přílepek, asistoval #12 Ondřej Hájek (2:2)
26:39 GÓL Sokol Rudná! 1:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #14 Marek Cihelka, asistoval #81 Štěpán Hanzl (1:2)
26:01 GÓL OLYMP FLORBAL! 1:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves, asistoval #18 David Nesnídal (1:1)
25:42 Vyloučen hráč #18 Michal Honek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
22:50 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (0:1)
20:00 Střely v 1. části: 8:11
06:25 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #30 Lukáš Kepka.