()
60
  • 60 59:15

Sokol Rudná - USK Akademik Cheb 5:4
branky: 30. Martin Špaček, 33. Adam Pivoňka, 38. Jan Karásek, 39. Adam Pivoňka, 54. Štěpán Hanzl - 5. Jan Kugel, 13. Ondřej Svoboda, 14. Jan Smolka, 35. Jan Kugel; rozhodčí: Lukáš Jakoubek - Artem Zolotar; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Jan Křemen 12 - Lukáš Heczko 39; po třetinách: 0:3, 4:1, 1:0
60:00 Komentář domácích: Od nás hodně nervozní první třetina rozhodla, že zápas bude boj až do konce. To, že z hostujícího golmana děláme čaroděje jsem si už zvykl, ale že z necelých 70ti střel dáme 5 gólů je opět něco speciálního. Když to vezmu jako celek, jsme na začátku naší cesty a máme se ještě, co učit. Musíme pokračovat v tvrdé práci a makat a vše se dostaví. Děkujeme soupeři za zápas...
60:00 Komentář hostů Horák Patrik (Trenér): Chci kluky pochválit za oddřený zápas. Bohužel nám nevyšla druhá třetina, ale i tak je to pro nás odrazový můstek do dalších zápasů. Z chyb se musíme poučit. Věřím, že doma budeme zase o něco lepší. Gratuluji soupeři k výsledku.
60:00 Střely ve 3. části: 10:4
60:00 Rudná se dlouho trápila ale nakonec se překvapení nekonalo. Body zůstávají v Rudné.
59:15 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #26 Martin Špaček.
59:15 Heczko drží Cheb! Špaček si s nájednem neporadil.
58:51 Rudná na balonku... Cheb se snaží napadat.
53:13 GÓL Sokol Rudná! 5:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl bez asistence (5:4)
53:13 Hanzl překvapil Heczka střelou pozemi a Rudná poprvé vede!
52:28 Šance by byly.. Křemen drží rudnou.
50:39 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za blokování florbalky
50:39 Přesilovku si vyzkouší i hosté.
49:05 Heczko opět drží svůj tým ve hře
43:41 Tak tohle bude drama až do konce, Sousta soubojů a velmi často se ozývá pověstné: hééééj...
40:00 Střely ve 2. části: 23:4
40:00 Rudná vlétla na soupeře a nenechala ho vydechnout. Cheb byl jak na kolotoči. Uvidíme s čím týmy přijdou do třetí třetiny.
38:19 GÓL Sokol Rudná! 4:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #26 Martin Špaček (4:4)
38:19 Ani jsem to nestihl dopsat. Jedna přihrávka a máme srovnáno.
38:18 Vyloučen hráč #88 Jan Kugel družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za držení
38:18 Další přesilovka Rudné. Bude znamenat vyrovnání?
37:14 GÓL Sokol Rudná! 3:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek bez asistence (3:4)
37:14 Akce Karáska vrací Rudnou na dostřel!
34:41 GÓL USK Akademik Cheb! 2:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #88 Jan Kugel, asistoval #82 Ondřej Svoboda (2:4)
34:41 Dvě šance soupeře a Cheb jde do vedení o dvě branky.
32:35 GÓL Sokol Rudná! 2:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (2:3)
32:35 Cheb už by byl nejradši v šatně. Rudná ždíme soupeře a je z toho branka kapitána Adama Pivoňky. 2:3
29:28 GÓL Sokol Rudná! 1:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #26 Martin Špaček, asistoval #18 Michal Honek (1:3)
29:28 Přesilovka Rudné a Špaček propálil Heczka ranou z první.
29:00 Vyloučen hráč #88 Jan Kugel družstva USK Akademik Cheb na 2 minuty za sekání
26:14 Tlak Rudné sílí! Hostující brankář si ale dělá ze zápasu one man show.
20:50 Rudná polita živou vodou! během minuty zasypala soupeře snad šesti střelami.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
20:00 V první třetině jsme příliš hezkého florbalu neviděli. Rudná byla většinu času na balonku ale většina střel šla mimo branku soupeře. Naopak Cheb trpělivě brání a potom nekompromisně trestá chyby Rudné.
16:02 Křemen zachraňuje Rudnou, která je neustále na balonku. Branky a šance má ovšem soupeř.
13:06 GÓL USK Akademik Cheb! 0:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #14 Jan Smolka, asistoval #10 Jakub Novák (0:3)
13:06 Další střela, další branka. Rudná na ručník...
12:24 GÓL USK Akademik Cheb! 0:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #82 Ondřej Svoboda, asistoval #88 Jan Kugel (0:2)
12:24 Ze standartní situace domácích je rychlý protiútok a branka na 0:2
10:10 První kvalitní zákrok si připisuje i brankář hostu Heczko.
07:17 Křemen si připisuje jeden zákrok za druhým. Rudná vypadá velmi ospale...
04:22 GÓL USK Akademik Cheb! 0:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #88 Jan Kugel, asistoval #6 Vojtěch Hůda (0:1)
04:22 První střela hostů a hned je z toho branka! Křemen toho moc neviděl...
02:54 Zatím sledujeme velmi opatrné utkéní. Golmani se příliž nenadřou.
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání. po sestupu domácí Rudné zpět do divize přivítáme v prvním utkání nováčka z Chebu.