60
  • 60 59:04
    Aligators

Aligators Šitbořice - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:5
branky: 19. Monika Zimolová, 20. Sabina Mátlová, 28. Sabina Mátlová, 38. Eliška Hroudná - 10. Barbora Soušková, 30. Šárka Zhébalová, 37. Jana Skořinská, 40. Linda Hyksová, 58. Linda Hyksová; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 30 - Nikola Vanďurková 14; po třetinách: 2:1, 2:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Těžko se mi to dnes hodnotí. Měl jsem obavy z prvního utkání po dlouhé pauze a měl jsem proč. Utkání mi přišlo z naší strany takové ospalé a nedůrazné. I přes to jsme se soupeřem hráli vyrovnané utkání, které nám pokazaly 3 větší chyby, které soupeř trestal. Trapí nás to prakticky každé utkání. Když uděláme chybu, soupeř hned trestá. Když soupeř udělá chybu, tak ve většině případů, to brankou neskončí. Tato prohra nás bude mrzet při pohledu na ligovou situaci, ale není všem dnům konec. Zítra je cíl jasný, a to vrátit soupeři stejnou mincí. Gratuluji soupeři a doufáme, že hráčka bude v pořádku. Díky fanouškům! Doufám, že Vás zítra v Brně bude alespoň stejně :)
60:00 Komentář hostů Sklář Tomáš (Trenér): Velmi cenná výhra na hřišti Aligátorek v napínavém zápase až do konce, který jsme si sami zkomplikovali hloupými individualními chybami, které soupeřky dokázaly potrestat. Do druhé a třetí třetiny jsme zlepšili koncentraci, měli více ze hry a ubojovali výsledek. Soupeři děkuji za zápas, a přeji hodně štěstí zítra.
60:00 Střely ve 3. části: 5:13
59:04 Timeout Aligators Šitbořice
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:17 Domácí odvolávají brankáře.
57:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová bez asistence (4:5)
54:43 Domácí hrají v plném počtu.
52:44 Hosté mohou předvést svou přesilovou hru.
52:43 Vyloučen hráč #9 Klára Konečná družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za hra bez florbalky
50:00 Oby týmy pokračují ve vysokém tempu.
46:55 Zhébalová (Hattrick) z těsné blízkosti zakončuje do náruče Dvořáčkové.
46:20 Hra se přelévá ze strany na stranu.
43:45 Dvořáčková (Aligators) si připisuje další důležitý zákrok.
43:10 Hráčka opouští hřiště za asistence zdravotníka, přejeme brzké uzdravení!
43:09 Hra je přerušená. Na palubovce leží hráčka hostí.
42:17 Lengálová (Aligators) se kličkou u mantinelu uvolnila a do vyložené šance nahrává Ondráčkové. Míček letí vedle.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 7:17
39:25 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #17 Šárka Zhébalová (4:4)
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:10 Hroudná (Aligators) využívá početní výhody překvapivou střelou od mantinelu.
37:09 GÓL Aligators Šitbořice! 4:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #40 Eliška Hroudná, asistoval #11 Gabriela Hamplová (4:3)
36:52 Skořinská (Hattrick) nedala Dvořáčkové žádnou šanci.
36:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #28 Jana Skořinská z trestného střílení (3:3)
36:20 Vyloučen hráč #81 Tereza Brančíková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za bránění ve hře
35:17 Zhébalová (Hattrick) se uvolnila od své strážkyně a z nebezpečné vzdálenosti střílí. Mimo.
34:05 Závar před brankou domácích.
32:14 Kohoutková (Aligators) promáchla osamocená před branou kostí.
29:16 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová bez asistence (3:2)
28:25 Hyksová (Hattrick) střílí osamocená na ose hřiště. Dvořáčková chytá.
27:17 GÓL Aligators Šitbořice! 3:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #10 Sabina Mátlová, asistoval #7 Adéla Mikšlová (3:1)
24:00 Do druhé třetiny vstoupily aktivněji domácí hráčky.
23:25 Dvořáčková (Aligators) předvádí sérii zákroků.
22:45 Konečná (Aligators) střílí od mantinelu. Brankářka si se střelou poradila.
21:17 Mikšlová (Aligators) střílí z mezikruží pouze do břevna.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:22 Dvě branky v rychlém sledu! Domácí převzaly otěže zápasu a ke konci první třetiny dokázaly otočit nepříznivé skóre.
19:21 GÓL Aligators Šitbořice! 2:1
18:53 GÓL Aligators Šitbořice! 1:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #18 Monika Zimolová bez asistence (1:1)
18:00 Probíhají poslední dvě minuty první třetiny.
15:00 Dvořáčková (Aligators) si připisuje důležitý zákrok.
11:12 Konečná (Aligators) střílí ze střední vzdálenosti. Této střele moc nechybělo.
10:22 Wilczek (Hattrick) překvapila střelou od mantinelu. Míček jen o kousek mijí branku.
09:22 Soušková (Hattrick) využila chyby v obraně domácích a kličkou nedala brankářce žádnou šanci.
09:21 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #35 Barbora Soušková bez asistence (0:1)
08:20 Obě obrany zatím bezchybně stráží předbrankový prostor.
06:10 Hra se přelévá ze strany na stranu.
04:10 Zimolová (Aligators) vyslala nebezpečnou střelu z mezikruží. Brankářka si s ní dokázala poradit.
03:00 Obě brankářky zatím bez práce.
01:00 Stále čekáme na první střelu.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.