58
  • 58 57:02
    2

Aligators Šitbořice - EAV SK Jihlava 1:3
branky: 14. Tereza Lengálová - 12. Barbora Levová, 26. Kristýna Běhounková, 31. Tereza Vytisková; rozhodčí: Tomáš Kašík - Petr Vystrčil; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 28 - Eva Kulíšková 21; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:0
60:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Dnes nám to bohužel nevyšlo. Veděli jsme, co nás čeká, připravili se na to, ale v utkání nám to nevycházelo. Chyběla nám bojovnost v klíčových momentech utkání. Soupeř chtěl více, to je to co dnes vyhrálo. Gratuluji soupeři a přeji hodně štěstí v dalších utkáních.
60:00 Komentář hostů Kittler Martin (Trenér): Do první třetiny jsme nastoupili s chutí vyhrát a hra tomu tak odpovídala. Od druhé třetiny jsme začli zmatkovat a přizpůsobovat se soupeřově hře. S tímto týmem je to vždycky boj a dnes jsme to opět povrdili. Protihráčky odehrály tvrdé utkání, za což jim děkujeme. Nedaly nám to zadarmo.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:02 Vyloučen hráč #16 Tereza Lengálová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za bránění ve hře
56:33 Domácí zkouší hru bez brankáře.
56:32 Timeout Aligators Šitbořice
55:16 Hosté hrají v plném počtu.
54:15 Horáková (Aligators) vyslala další projektil z velké vzdálenosti. Brankářka chytá.
53:17 Hráčky domácích dostávají šanci na reparát z přesilových her.
53:16 Vyloučen hráč #13 Simona Kittlerová družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:38 Hra se přelévá ze strany na stranu.
49:02 Pevná (Aligators) střílí z otočky na ose hřiště, Kulíšková (Jihlava) chytá.
47:46 Horáková (Aligators) střílí z poloviny hřiště, míček jen o kousek minul branku.
46:52 Bednářová (Jihlava) střílí z nadějné pozice vedle.
43:43 Lengálová (Aligators) zakončila rychlý protiútok střelou vysoko nad.
42:12 Domácí hráčky se horko těžko dostávají z obranné poloviny.
40:20 Kalinová (Jihlava) se dostala do vyložené šance, Pytlíková (Aligators) chytá.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:36 Damborská (Aligators) vybojovala míček na polovině soupeř, následná střela z nadějné pozice míří vedle.
35:58 Pytlíková (Aligators) vytáhla další ze svých bravurních zákroků.
34:17 Buráňová (Aligators) byla překvapená, že se k ní přihrávka dostala a tak svou střelu neukočírovala. Míří vysoko nad.
32:43 Balus (Aligators) střílí z velkého úhlu, Kulíškové (Jihlava) nenadělala příliš starostí.
30:41 Pohlednou kombinační souhru hostí zakončuje do prázdné branky Vytisková.
30:40 GÓL EAV SK Jihlava! 1:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #11 Tereza Vytisková, asistoval #7 Kateřina Bednářová (1:3)
29:50 Chybu v rozehrávce domácích hasí zákrokem Pytlíková (Aligators).
29:10 Tempo se zvyšuje.
27:29 Hosté hrají v plném počtu.
26:17 Domácím se v početní výhodě nedaří rozpohybovat obranný val hostujících hráček.
25:29 Vyloučen hráč #14 Kristýna Běhounková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:03 GÓL EAV SK Jihlava! 1:2
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #14 Kristýna Běhounková, asistoval #64 Klára Šulová (1:2)
23:35 Lengálová (Aligators) střílí z osy hřiště pouze do brankářky Kulíškové (Aligators) následnou dorážku Kohoutková nedokázala zamířit do branky.
23:18 Hra se přelévá ze strany na stranu.
22:17 Oby týmy začaly druhou třetinu ve velkém tempu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:12 Pytlíková (Aligators) předvádí další skvělý zákrok.
16:57 Vytisková (Jihlava) střílí ze střední vzdálenosti. Tvrdá střela končí v náručí Pytlíkové.
15:38 Domácí hrají v plném počtu.
14:22 Hostující hráčky okupují předbrankový prostor domácích, zatím svou početní výhodu nedokázaly zužitkovat.
13:38 Vyloučen hráč #25 Veronika Martincová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:11 Odpověď domácích na sebe nenechala dlouho čekat. Před brankou hostí nejlépe zorientovala Lengálová (Aligators) a střelou do prázdné branky nedala brankářce žádnou šanci.
13:10 GÓL Aligators Šitbořice! 1:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #66 Karolína Kohoutková (1:1)
11:42 První branku utkání střílí Dvořáková (Jihlava). Její střelu do protipohybu Pytlíková nedokázala zachytit.
11:41 GÓL EAV SK Jihlava! 0:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #93 Barbora Levová, asistoval #17 Dominika Dvořáková (0:1)
10:52 Sama před brankou domácích se ocitla Jašková (Jihlava), ale nedokázala brankářku Pytlíkovou přelstít.
09:35 Volný úder domácích z bezprostřední blízkosti brankoviště nepřinesl kýžený gól.
07:12 Řinčí tyč! Branková konstrukce domácích se zatřásla po střele Dvořákové (Jihlava).
06:42 Hráčky Jihlavy nedávají domácím prostor pro konstruktivní rozehrávku.
05:58 Pyltíková (Aligators) předvádí další zákrok.
04:17 Pytlíková (Aligators) čelí sérii střel, zatím zdárně.
02:59 Lengálová (Aligators) vyslala nebezpečnou střelu, Kulíšková (Jihlava) předvedla povedený zákrok.
02:10 Hra se přelévá ze strany na stranu, zatím bez vyložené šance.
00:50 První střelu zápasu vykrývá domácí brankářka Pytlíková.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.