1:10
    Tomáš HANÁK
    (Havlas)

TJ Sokol Královské Vinohrady - ESA logistika Tatran Střešovice 1:10
branky: 30. Jan Procházka - 5. Adam Kučera, 9. David Šimek, 18. Marek Beneš, 19. Šimon Vavroušek, 33. David Šimek, 34. Jakub Boček, 39. Matěj Havlas, 52. Jakub Kolísko, 52. Matěj Havlas, 60. Tomáš Hanák; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 156; zásahy brankářů: Jiří Trojan 19 - Tomáš Jurco 14; po třetinách: 0:4, 1:3, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 5:9
59:43 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:10
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #37 Matěj Havlas (1:10)
59:43 A je to tu, Tatran si nakonec pro tu desítku došel. Havlas nabídl přihrávku Hanákovi a ten trefuje.
59:06 Urbánek teď dostal hrozný dělo z rozehrávky do stehna. Nehnul ale ani brvou.
57:55 Nic dramatického už se asi nestane, ale ani na jedné straně si nic nedají zadarmo.
56:46 Po minutě přesilovky to chtěl Mališ trochu naivně vzít na sebe a pálí golfem, ovšem do bloku.
55:38 Vyloučen hráč #88 Vojtěch Krupička družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za držení
55:24 Krupička si podržel Hanáka a rozhodčí se koukal. Tatran opět v přesilové hře.
54:00 Tatran zatím pořád kontroluje hru a balónek domácím nepůjčí.
51:54 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
51:54 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:9
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (1:9)
51:54 Dva rychlé góly Tatranu a domácí si vybírají oddechový čas.
51:18 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #16 Martin Mühlfait (1:8)
51:09 Vinohrady poslali do hry i mladé a běhavé, tak to teď lítalo nahoru, dolů.
47:18 Plíhal se dneska pořád snaží plazit podél mantinelu, ale Tatran ho tamtudy nechce ani za nic pustit.
46:42 Keller hezky nabídl míček Gärtnerovi, ale skákalo to a nic
46:21 Žiška krásně v ose hřiště před brankou, ale trefuje Jurca, který se skoro nemusel pohnout.
44:54 Poslední třetina a mladí Vinohradští "ultras" se začínají ozývat.
44:26 Havlas posílá rychlovku na Hanáka, gól se ale nekoná.
43:19 Sládeček zkusil z půlky překvapit dalekou střelou, ta se ale ztratila v davu hráčů.
42:20 Od té doby ale na hřišti relativně klid.
40:30 Plíhal slušně vypnul Havlase na půlce....vylučovat se ale nebude. Solidní začátek poslední třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:36 Tatran na balónku, ale už se nikam nežene a tráví poslední vteřiny 2. třetiny přihrávkami za bránou.
38:01 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #88 Martin Šindelář (1:7)
38:01 Už už přibíhal Urbánek jako pátý do hřiště, ale Tatran stejně stihl zúročit přesilovku a sedmý gól přidává Havlas.
36:58 Tatran sice hraje přesilovku, ale Kellerovi to asi nikdo neřekl a tak se sám řítil na branku soupeře. Ten ho však zatlačil dost z úhlu, tak to jen nakonec bylo takové přistrčení balónku na gólmana.
35:58 Vyloučen hráč #40 František Urbánek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
35:58 Pinkas sbírá míček Tatranu a ten tedy opět v přesilovce.
34:45 Havlas vykličkoval dva hráče, ale byl faulován a Tatran momentálně v šesti.
33:18 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:6
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček, asistoval #77 Tomáš Hanák (1:6)
32:32 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #70 Milan Meliš (1:5)
32:03 Vyloučen hráč #47 Tomáš Gärtner družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
32:03 Gärtneři jsou dnes v těch soubojích nějak hrubší. Vinohrady tedy opět v oslabení a hned je z toho další branka pro Tatran.
31:56 Keller na bráchu (Gärtner Daniel), brácha (Daniel) na bráchu (Gärtner Tomáš), ale nic z toho nebylo.
29:26 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #12 Daniel Keller (1:4)
29:26 Hurá sláva, Vinohrady po prvopočátečním zmatku při hře 5 na 3 proměňují přesilovku, kdy krásnou přihrávkou připravil Keller míček Procházkovi a ten se nemýlil.
28:13 Vyloučen hráč #35 Marek Beneš družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
28:13 Trošičku se nám to tu přiostřuje. Beneš maličko ostřejší na Plíhala a tak si domácí zahrají dokonce jen proti třem.
27:35 Vyloučen hráč #11 Adam Kučera družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
27:35 Tak domácí si zahrají první přesilovku. Adam Kučera se snažil zneškodnit únik Vinohrad, ovšem počínal si nedovoleně.
26:48 Pergler dostal krásně balónek od Plíhala, ale letělo to dáleko a mimo.
26:20 Beneš krásně rozehrál na Kúna, který ale trefuje jen Plíhalovi cvičky.
24:12 Vavrouška si vymíchal dva hráče, na Procházku už ale nestačil....domácí tak vyrazili do útoku, ale už jsou na balónku zase hosté.
23:19 Domácí teď rozehrávají u soupeře, ale ten likviduje křižnou přihrávku na Pužmana.
21:15 Pergler proti Jurcovi, ten ale zachytal a tak pořád čekáme na první gól domácích.
20:01 Jdeme do druhé třetiny. Na buly máme Beneše proti Procházkovi a vyhrává netradičně Beneš...jako zatím všechny buly.
20:00 Střely v 1. části: 4:12
18:12 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #72 Šimon Vavroušek, asistoval #77 Tomáš Hanák (0:4)
18:12 Ke konci první třetiny víc kontroluje balónek Tatran a přidává si do šatny další gól.
17:10 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš bez asistence (0:3)
17:10 Bohužel se domácím nepodařilo ubránit oslabení a Beneš posílá Tatran do odskoku tří gólů.
16:57 Šindelář se v rohu domácích neopatrně ohnal a zasahuje "malého Prochyho" do obličeje, byla však pouze přerušena hra.
16:05 Při přesilovce zatím Tatran přihrávkami vyčkává na správnou příležitost pro gól.
15:21 Vyloučen hráč #26 Jan Pinkas družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
15:21 Ajaj, první vyloučení domácích. Pinkas se snažil zastavit rozjetého Kolíska, ale ten je dnes k nezastavení a bohužel i nedovoleným sekáním si jde na 2 minutky odpočinout.
14:56 Rozhodčí si museli zavolat hráče Tatranu, aby trochu ubrali na plynu při soubojích.
14:38 Gärtner rychle rozehrál na Kellera, ten ovšem trefuje nepřesně a míček mu pouze klouže po čepeli.
12:10 Drobnou strkanici teď řeší rozhodčí v rohu u branky hostů. Gärtnerovi se nelíbila hra Milana Meliše a tak si to vyřizují strkáním.
08:40 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #28 Jakub Kolísko (0:2)
08:40 Naopak Tatran na útočnou akci domácích odpovídá gólem a Šimek posílá Tatran do dvoubrankového vedení.
08:20 Plíhal s Perglerem si řítili na branku hostů, u mantinelu si s nimi ovšem poradil obránce Kolísko a gól z toho nebyl
04:42 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Kučera, asistoval #17 Jakub Boček (0:1)
04:42 U domácích sice naskočila "čerstvá lajna", ale gólu zabránit nedokázali. Po přihrávce Bočka skóruje Kučera
04:26 Domácí teď dlouho pod tlakem Tatranu, ale stihli vystřídat bez úhony.
03:15 Beneš chtěl rychle rozehrát z rohu na Kúna, ten to ale nečekal a musí daleko pro balónek.
00:01 Úvodní buly pro hostující tým vyhrává Beneš.