• 59 58:08
    9:4
    (Gattnar)

1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:4
branky: 10. Jan Šebesta, 17. Rostislav Gattnar, 20. Lukáš Fukala, 34. Michal Pažák, 41. Jan Šebesta, 47. Marek Matejčík, 54. Rostislav Gattnar, 56. Adam Zubek, 59. Lukáš Fukala - 38. Daniel Gärtner, 49. Matěj Horák, 50. Ondřej Plíhal, 55. Ondřej Plíhal; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 118; zásahy brankářů: Lukáš Souček 10 - Mikuláš Futschik 19; po třetinách: 3:0, 1:1, 5:3
60:00 ROZHOVORY PO UTKÁNÍ
60:00 Střely celkem 27:14 Nejlepší hráči: Vítkovice - 13 Rostislav Gattnar, SKV - 30 Matěj Horák
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
58:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #12 Martin Gattnar (9:4)
58:08 M. Gattnar sprintem vybojoval míček pro Fukalu a ten neměl problém
57:08 Hosté v šesti
55:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #27 Michal Pažák (8:4)
55:42 A na druhé straně střelou na zadní tyč Zubek
54:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal, asistoval #32 Pavel Hájek (7:4)
54:57 Obrany jsou teď méně koncentrované, čehož znovu využívá Plíhal
53:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #25 Matyáš Šindler (7:3)
53:40 Parádní přihrávka Šindlera na R. Gattnara a ten po zemi skóruje
53:09 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
52:46 Hubálkovo dělo skoro z poloviny a gólman Vinohrad předvedl zákrok helmou
51:55 Fukala jen do Futschika
49:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Ondřej Plíhal, asistoval #22 Mikuláš Futschik (6:3)
49:11 Domácí si nepohlídali Futschikův výhoz a Plíhal měl čas na bekhendový blafák
48:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #30 Matěj Horák, asistoval #15 Lukáš Trojáček (6:2)
48:22 Horák se z krátkého výjezdu trefuje přesně k tyči
47:50 Hatala na R. Gattnara, toho vychytal Futschik, na druhé straně výborný backchecking Šindlera
46:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Marek Matejčík, asistoval #27 Michal Pažák (6:1)
46:25 Pažák zpoza branky na nepokrytého Matejčíka, který navyšuje rozdíl ve skóre
44:51 Teď mají hosté problémy s vysokým presinkem domácích
42:11 Střelec minulého kola Kaleta tentokrát míjí
41:20 Na druhé straně musí proti Kellerovi zasahovat Souček
40:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #86 Marek Matejčík (5:1)
40:34 Šebesta proběhl středem hřiště a s lehkostí překonává Futschika
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:58 Znovu zakončení Fukaly dvě vteřiny před koncem, tentokrát ale vedle
38:40 R. Gattnar poloodkrytou kasu netrefuje
37:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #12 Daniel Keller (4:1)
37:25 Keller našel na středu na chvíli volného D. Gärtnera a ten uklízí míček k tyči
36:58 Jankovský ve spolupráci se Součkem hasí před Plíhalem
36:10 Pužmanovi střela z vrchu vůbec nesedla
35:46 Vyloučen hráč #12 Martin Gattnar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
33:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #65 Adam Zubek (4:0)
33:49 Zubek skákavou příhrou na Pažáka a ten skákavou střelou do kasy
32:44 Pergler po standardce trefuje spojnici
31:41 Zápasnický chvat na Šebestu vítkovický bek ustál
30:14 D. Gärtner se pěkně vymotal ale jeho střelu z otočky lape Souča
28:48 Akce z jedničky ale Hubálek přestřeluje
27:03 Vyloučen hráč #99 Jan Procházka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky
26:22 A znovu Mervart v souboji s domácími beky
26:10 Hned nato je v brejku Hájek, jeho ekvilibristické zakončení končí na boční síti
26:02 Standardka domácích končí brejkem Mervarta, domácí ale situaci zvládají
24:51 Palčinský střílí přes Martana, Futschik ale míček viděl
22:20 Vinohrady začínají druhou část o poznání aktivněji, jejich střely ale zatím míjí cíl
20:00 Střely v 1. části: 8:2
19:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #44 Lukáš Hájek (3:0)
19:58 Fukala z brankoviště přidává klasického šatňáka
19:26 Bekhend Perglera jde vedle Součkovy kasy
17:50 Šebesta chtěl vrátit gólovou přihrávku Hubálkovi, jeho střela je ale zblokována
16:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar bez asistence (2:0)
09:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #55 Jakub Hubálek (1:0)
02:44 Na druhé straně Hájek pouze do bloků
00:10 Hned po pár vteřinách si první střelecký pokus připisuje Araks, Souček chytá
00:00 Dobrý den, začíná utkání 9. kola Livesport Superligy mezi Vítkovicemi a Sokolem Královské Vinohrady