4:5
    Bohumil PLÍŠEK
    (Valkoun)

Florbalová akademie MB - Finance Novák FBK Jičín 4:5p
branky: 2. Hieu La, 17. Aleš Tůma, 54. Zdeněk Vyhnánek, 55. Vojtěch Starý - 13. Vojtěch Plecháč, 38. Jan Klamrt, 42. Tomáš Martin Matušů, 46. Tomáš Ouhrabka, 64. Bohumil Plíšek; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Michal Reczai; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Radovan Kopuletý 31 - Petr Líbal 18; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:2, 0:1
65:00 Komentář hostů Žůrková Gabriela (Vedoucí): Zápas byl nervozní a hodně vyrovnaný. Škoda že jsme ztratili dvougolové vedení ve třetí třetině. Dva body v prodloužení jsou pro nás dobrým ziskem.
65:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Dnes se nám nesešla fyzička ani jistota na holích. Naopak se dostavila nervozita a nejistota v zakončení. Nepovedený výkon.
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
63:35 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #10 Bohumil Plíšek, asistoval #8 Tomáš Valkoun (4:5)
62:50 Střela od pravého mantinelu se boleslavské bráně vyhnula velkým obloukem.
62:17 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
61:43 Oba týmy zatím prodloužení pojaly celkem v klidu a nikam se neženou.
60:00 Začíná bitva o bonusový bod z dnešního utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:18 V závěru domácí poněkud nestíhají, snad se jim to nevymstí.
58:00 Hrají se poslední dvě minuty základní hrací doby a skóre je stále 4:4.
55:38 Kopuletý vyráží střelu, které by jinak skončila v pravém horním rohu.
54:30 GÓL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #93 Vojtěch Starý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (4:4)
54:30 Dva góly v rychlém sledu v podání FA a máme vyrovnáno.
53:43 GÓL Florbalová akademie MB! 3:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #2 Zdeněk Vyhnánek, asistoval #44 Aleš Tůma (3:4)
53:19 Ulmanova dělovka dolétla od červené čáry až k Líbalovi.
52:31 Líbal má míček pod kontrolou a Starý už se ke střele nedostane.
51:04 Na Ulmana je dnes v obraně spolehnutí: teď znovu pomohl gólmanovi tím, že míček získal pro sebe a soupeři se tak nedostali k dorážce.
50:27 Valíčkova střela by dost možná skončila za zády Líbala. Nicméně případnému gólu dost smolně zabránil Krouský.
49:11 Domácím se nedaří propracovat přes obranu hostů a s návratem do obrany také moc nepospíchají. Jičín si tak může střílet, jak se mu zachce.
46:18 Starý trefuje hráče, který stojí přímo před ním.
45:57 Šlambora teď zachraňuje situaci a odbíhá s balónkem daleko od brány.
45:04 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #17 Petr Dlouhý (2:4)
44:43 Vyhnánek se pokusil překonat Líbala, ale neúspěšně.
42:22 Za zády domácího gólmana zvoní tyč.
41:28 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:3
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #7 Tomáš Ouhrabka (2:3)
41:28 Jičín využívá přesilovku a ujímá se vedení v zápase.
40:55 Jičín dostává domácí pod tlak a uvidíme, jestli to naši obránci ustojí.
40:27 Hosté v úvodu přesilovky aktivní, ale domácím se daří vyhodit míček až bráně Jičína.
40:00 Vyloučen hráč #27 Jiří Krouský družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za zdržování hry
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:41 Ulman získává míček pro sebe, ale v té rychlosti nestřílí přesně.
38:38 Tůmova střela postrádala razanci, takže pro Líbala žádný problém.
37:39 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #12 Jan Klamrt bez asistence (2:2)
35:59 Líbal si bez problémů poradil s Vyhnánkovou střelou z otočky.
35:00 Hosté trefují boční síť.
33:30 A na druhé straně si úspěšný zákrok připisuje Líbal. Gólmani zatím předvádějí moc pěkné zákroky.
31:42 Po chybě Starého musí Kopuletý likvidovat další nebezpečnou střelu hostů.
30:29 Tůma s Ulmanem se snaží vymyslet nějakou zajímavou akci, jsou však napadáni soupeři, a tak se jim nedaří přesunout hru blíže k bráně hostů.
29:15 Jičín v gólové šanci, míček nakonec proskákal podél brankové čáry.
28:18 Z přesilovky jsme i přes veškerou snahu nic nevytěžili a hra pokračuje v plném počtu.
26:53 V průběhu přesilovky jsme si zatím žádnou zajímavou šanci nevytvořili.
26:18 Vyloučen hráč #2 Tomáš Houška družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře
24:28 Trochu riskantní přihrávka Valíčkovi, ale vyšlo to.
23:19 Hrůza proběhl celé hřiště a hra se přesouvá před bránu hostů.
21:58 Tento střelecký pokus byl odsouzen k nezdaru. Tolik hráčů bychom prostřelili jenom s velkým štěstím.
21:00 Jičín zatím v poklidu kombinuje na své polovině hřiště a vyčkává na svou šanci.
20:01 Tentokrát na buly úspěšnější hosté.
20:00 Střely v 1. části: 5:12
19:02 Valíček blokuje střelecký pokus hostů.
18:30 Rychlé protiútoky jsou silnou stránkou Jičína. Domácí si musejí dát velký pozor na zbytečné ztráty míčku.
17:19 Hráči Jičína se pokusili prosadit z rychlého protiútoku, ale střela šla nakonec vysoko nad bránu.
16:11 GÓL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #44 Aleš Tůma, asistoval #14 Albert Vocel (2:1)
14:46 V souboji u mantinelu úspěšnější hosté.
13:34 Líbal si připisuje další úspěšný zákrok a předává míček svým spoluhráčům.
12:36 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #12 Jan Klamrt (1:1)
12:36 Nepozornost domácích a míček se nám dokutálel až za brankovou čáru.
11:37 Málem jsme si dali vlastní gól. Je třeba si dát pozor na odražené míčky.
10:31 Dlouhé nahození Jičína na naší polovinu končí za mantinelem a rozehrávat tak budou domácí.
08:45 Pohotová reakce Ulmana nás zachraňuje od inkasovaného gólu.
08:00 Hosté přestřelují bránu ve vyložené gólové šanci dva na gólmana.
06:14 Drama u naší brány nakonec skončilo dobře a míček si odskákal do bezpečné vzdálenosti.
04:09 Ulman kombinuje s Valíčkem. Nicméně následuje ztráta míčku a růžová jičínská vlna se žene k naší bráně.
02:36 Hosté v gólové šanci - v poslední chvíli se jim ale míček odkutálel a naši obránci se stihli vrátit na své pozice.
01:55 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (1:0)
01:20 Pěkná kombinace Vocela a Krouského, bohužel před bránou nebyl nikdo, kdo by dorazil balónek za záda Líbala.
00:21 První Vyhnánkův střelecký pokus prolétl kolem brány hostů.
00:01 Úvodní buly pro domácí tým.