• 58 57:06
    4
    Dan KAŠOVSKÝ

Florbal Primátor Náchod B - FBC Slavia Praha 10:7
branky: 5. Adam Pekárek, 11. Jakub Vysoký, 16. David Špaček, 17. Ondřej Macháček, 23. Ondřej Macháček, 39. Adam Jakubský, 40. Filip Knettig, 43. Antonín Donaj, 47. Adam Kosař, 56. Ondřej Macháček - 1. Michael Pitek, 16. Matěj Fulín, 18. Jakub Procházka, 27. Jaroslav Jaroš, 29. Jaroslav Jaroš, 50. Jakub Procházka, 57. Matěj Fulín; rozhodčí: Václav Křepelák - Lukáš Drahný; vyloučení: 2 + Filip Knettig OS:2 + Dan Kašovský 4; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 18 - Pavel Chlup 23; po třetinách: 4:3, 3:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Zasloužené vítězštví, pro které jsme si šli celý zápas. Výsledek mohl být jednoznačnější, ale bohužel jsme nedokázalli pokrýt skvělého Jaroše. Díky hráčům za předvedený výkon a soupeři za tuto zkušenost.
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Musíme respektovat sílu dnešního soupeře v domácím prostředí. Nám se to dnes nešešlo a nedokázali jsme eliminovat elitní formaci Náchoda. To nakonec rozhodlo o zaslouženém vítězství domácích. Děkujeme všem za zápas!
60:00 Střely ve 3. části: 13:11
59:59 Na góly bohaté utkání vyhrávájí Náchodští!
57:06 Vyloučen hráč #20 Dan Kašovský družstva FBC Slavia Praha na 2+2 minuty za hrubost
57:06 Kašovský si vyhlédl náchodského kapitána a po právu dostává trest.
56:36 GÓL FBC Slavia Praha! 10:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #84 Jaroslav Jaroš (10:7)
55:54 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 10:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #13 David Špaček (10:6)
54:45 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod B - osobní trest
54:45 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za nesportovní chování
54:45 Vyloučen hráč #24 Filip Bílek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
54:45 Knettig dostal naloženo od Bílka, ale podle rozhodčích pád přihrál a tak si pujde sednou společně s Bílkem za nesportovní chování.
54:11 Čečetka obětavě blokuje Bílkovu střelu.
51:27 Mácháček zadovkou přenechal míček Winterovi, který se řítil sám na branku hostí. Střelu bohužel  Chlup vyrazil.
49:59 GÓL FBC Slavia Praha! 9:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #30 Jakub Procházka, asistoval #20 Dan Kašovský (9:6)
49:26 Fulín střílí mimo domácí branku.
47:51 Backhandový pokus Štičky končí mimo branku.
46:02 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 9:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #35 Adam Kosař, asistoval #41 Adam Pekárek (9:5)
46:02 Kosař nezanechal jedniou pavučinku v levé šibenici Chlupovy branky a zvyšuje na 9:5!
43:58 První náchodská pětka si teď vytvořila spoustu šancí, bohužel ani jednu nevyužili.
42:00 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 8:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #87 Adam Jakubský (8:5)
42:00 Donaj nejprve střílel do brankáře, ale o pár chvil později se už nemílil.
41:19 Náchod v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:19 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #13 David Špaček (7:5)
39:19 Opět skvělá kombinace první pětky! Špačkovu křížnou přihrávku zužitkoval Knettig.
38:51 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #17 Jiří Vlček (6:5)
38:51 Vlčkovu střelu dorazil za záda Chlupa Jakubský a Náchod jde do vedení.
33:38 Schierovu střelu zablokoval Jebavý.
32:25 Pekárkova střela od mantinelu končí těsně vedle branky hostí.
31:44 Kosař vybojoval míček v obraném rohu domácích.
28:43 GÓL FBC Slavia Praha! 5:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Jaroslav Jaroš, asistoval #71 Matěj Fulín (5:5)
28:43 Jaroš znovu ukázal své technické schopnosti a vyrovnává na 5:5.
28:16 Jakubský se uvolnil a zkoušel zakončit, jeho střelu však obránce zblokoval.
26:16 GÓL FBC Slavia Praha! 5:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Jaroslav Jaroš, asistoval #97 Jakub Žáček (5:4)
26:16 Jaroš procedil míček za brankovou čáru a je to opět jen o jednu branku.
22:08 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #6 Jakub Vysoký (5:3)
22:08 Další nádherná kombinace tria Špaček Vysoký Macháček. Špaček pobídl Vysokého, ten předal Macháčkovi, který si položil brankáře a přidává další gól!
21:13 Čečetka střílí pouze nad branku.
20:01 Slavia vyhrává úvodní vhazování.
20:00 Střely v 1. části: 13:5
19:27 Čečetka se vymotal ze svízelné situace a přihrával na volného Pekárka, ten však střílel jen do připraveného brankáře.
17:59 GÓL FBC Slavia Praha! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #30 Jakub Procházka bez asistence (4:3)
17:59 Slavia opět odpovídá, tentokrát zásluhou Procházky.
16:10 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:2
16:10 Macháček využívá přesilovku a vrací domácím dvoubrankové vedení.
15:50 GÓL FBC Slavia Praha! 3:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #69 Michael Pitek (3:2)
15:50 Fulín se z rohu vytočil před branku domácích a snižuje.
15:09 Vyloučen hráč #84 Jaroslav Jaroš družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za držení
15:09 Po třetím vstřeleném gólu je tu i přesilovka pro domácí.
15:05 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (3:1)
11:50 Po kombinaci Špačka, Vysokého a Macháčka končí střela posledního jmenovaného na masce Chlupa.
10:10 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (2:1)
10:10 Vysoký před prázdnou brankou nezaváhal a zvyšuje na 2:1 pro domácí!
09:50 Náchodští převzali oteže tohoto zápasu a Slavii k ničemu nepouští.
09:18 Vlček svojí jedovkou trefil rameno brankáře Chlupa.
07:28 Čečetka našel Wintra na velkém brankovišti, avšak ten si se skákajícím míčkem neporadil.
06:06 Jakubského střela zkončila jen na hostujícím brankáři.
04:04 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #41 Adam Pekárek, asistoval #35 Adam Kosař (1:1)
04:04 Pekárek vyrovnává na 1:1.
03:18 Bílkova přízemní střela končí těsně vedle Stuchlíkovy branky.
02:11 Již třetí úder domácích na polovině hostí, ale zatím žádný gól.
00:35 Trestné střílení využil Pitek a Slavia jde do vedení.
00:34 GÓL FBC Slavia Praha! 0:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek z trestného střílení (0:1)
00:34 Hosté mají k dispozici trestné střílení.
00:01 Macháček uspěšnějším hráčem na uvodním vhazování.