6:7
    Dominik RECZAI
    (Novotný)

FLORBAL JABLONEC - T.K.S. TJ Turnov 6:7p
branky: 11. Lukáš Jarolímek, 12. Jakub Horník, 19. Filip Kapitán, 42. Tomáš Urban, 44. Tomáš Urban, 45. Semih Pehlivan - 9. Šimon Janoušek, 15. Jaroslav Šmída, 30. Jaroslav Šmída, 34. Lukáš Maršík, 38. Jaroslav Šmída, 54. Šimon Janoušek, 63. Dominik Reczai; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Daniel Kupec 19 - Petr Suchomel 22; po třetinách: 3:2, 0:3, 3:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Dvořáková Kateřina (Trenér): Utkání zbytečně vyrovnané, velká spousta neproměněných gólů, 2. třetina  z naší strany uplně zbytečná. Škoda,  další škoda, už nemáme moc utkání před sebou a tyhle zápasy musíme vyhrávat. Dobré dvě třetiny ze tří prostě nestačí, díky soupeři za vyrovnané a férové utkání.
65:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Vyrovnané utkání, které mohlo dopadnout výhrou jedné či druhé strany. Po druhé třetině jsme výrazně polevili a jablonecká lavina nás pořádně prozkoušela. Naštěstí se ukázala naše síla, že se i přes nepříznivý vývoj zápasu nepo... V prodloužení jsme měli víc a zaslouženě bereme druhý bod. Černá perla připisuje osmou výhru v řadě a jen tak nezastaví. Děkuji fanouškům za skvělou podporu, rozhodčím a soupeři za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 1:3
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Příště se můžete přijít podívat na florbal v Jablonci 27.1. ve 14:00, budeme hrát proti FBC Slavia Praha, přijďte nás podpořit
65:00 Tímto Vám děkujeme za podporu v tomto utkání, na malého Vojtíška se dnes vybralo krásných 22 900 korun, všem, kdo přispěli mockrát děkujeme, zde ještě naposledy sdílím odkaz, přes který můžete poslat peníze online https://www.znesnaze21.cz/sbirka/podporme-osudem-zkousenou-rodinu-maminky-anety
62:16 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 6:7
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #77 Jan Novotný (6:7)
62:16 Reczai se objevil volný před bránou a ukončuje zápas, prohra 6:7 po prodloužení
53:49 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 6:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #3 Filip Dědek (6:6)
44:38 GÓL FLORBAL JABLONEC! 6:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #26 Semih Pehlivan bez asistence (6:5)
44:38 Pehlivan ve výhodě završuje obrat a je to již 6:5
44:21 Mellan končí po souboji za mantinelem
43:40 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:5
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #48 Tomáš Urban, asistoval #17 Jakub Horník (5:5)
43:40 URBAAAN, Horník, srovnáno!
41:33 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:5
41:33 Urban s Horníkem pokračují ve výborných výkonech, 4:5
41:14 Mellan nedokáza utéci protihráči do sólo úniku
40:01 Úvodní buly pro Turnov
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
40:00 Konec třetiny, je čas na přestávkovou soutěž, dnes je na programu slalom o hmotné ceny!
39:00 Janoušek úplně sám před brankou, naštěstí minul
38:39 Bím hledá možnost pro založení útoku
37:29 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #11 Ondřej Šmída (3:5)
37:29 Šmída se prosazuje hezkou střelou z dálky, 3:5
36:59 Reczaiovu střelu chytá Kupec
35:30 Blecha přestřeluje
34:55 Kupec v klidu chytá balonek
33:20 Jablonečtí diváci již vytáhli buben a jsou slyšet
33:11 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #22 Emil Hejduk (3:4)
33:11 Jednoduchá přihrávka přes celé hřiště a Maršík se prosazuje, 3:4
31:22 Reczai neobehrál Kupce
29:34 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #97 Šimon Janoušek (3:3)
29:34 Tak první střela třetiny a Šmída se prosazuje, 3:3
29:18 V půlce třetiny Jablonec vede na střely 7:0
29:00 Hra je nyní plná soubojů
27:35 Halou se rozezněla písnička na přání
27:21 Černý končí po souboji za mantinelem
25:55 Zbytečná strkanice, rozhodčí celou situaci uklidňuje domluvou
24:20 Musím konstatovat, že na hale je dnes, alespoň u našeho stolku, docela zima.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
20:00 Tuto pauzu využijeme k připomenutí příběhu malého Vojtíška. Zde ještě jednou nasdílím odkaz, přes který můžete pomoci. https://www.znesnaze21.cz/sbirka/podporme-osudem-zkousenou-rodinu-maminky-anety
19:59 Se sirénou padá gól Turnova, který samozřejmě nemůže platit
19:50 Kupec vyhazuje do bezpečí
19:00 Urban po souboji srazil mantinely a posunul pořadatelský stolek o asi půl metru
18:51 Vyloučen hráč #57 Martin Blecha družstva FLORBAL JABLONEC na 2 minuty za sekání
18:51 Blecha v protiútoku seká protihráče a je za to vyloučen
18:09 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán, asistoval #17 Jakub Horník (3:2)
18:09 Turnovský útočník se zamotal do rozhodčího a z následného protiútoku dává Kapitán gól
17:02 Zaplněná tribuna začíná fandit
16:44 Faltus zasažen do hokejky
15:15 Urbanovi se nelíbí výrok rozhodčího
14:05 Jablonecký centr špatně položil hokejku na buly, rozehrávka pro Turnov
14:04 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #3 Filip Dědek (2:2)
14:04 Šmída z dálky našel prostor v brance, 2:2
13:14 Kupec skvělým zákrokem podržel domácí
12:26 Pehlivan vletěl na soupeře
11:19 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #17 Jakub Horník, asistoval #48 Tomáš Urban (2:1)
11:19 Krásná akce stylu tiki-taka Horníka s Urbanem, toto se na divizi jen tak nevidí, 2:1!
10:08 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek bez asistence (1:1)
10:08 Jarolímek získává míček před bránou a neomylně proměnuje, 1:1
09:54 Horník minul vyloženou šanci
09:25 Hájkova střela zablokována
08:34 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 0:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #11 Ondřej Šmída (0:1)
08:34 Janoušek po přihrávce Šmída zakončuje a Turnov najednou vede
08:02 Urban se na dvakrát snažil překonat golmana
07:06 Horník se záhadně dostal k míčku před bránou, ale jeho střela končí u golmana
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Pokud se dnes nestíháte dostavit k utání osobně a chtěli byste malého Vojtíška podpořit, zde máte odkaz na stránku, na které mu můžete finančně pomoci: https://www.znesnaze21.cz/sbirka/podporme-osudem-zkousenou-rodinu-maminky-anety
00:00 Dnešní utkání se ponese ve znamení vybírání peněz pro malého Vojtíška, který trpí rozštěpem páteře. Vybrané peníze pomohou rodině tohoto malého chlapce s placením nájmů, zdravotních pomůcek a nákladů na cesty.
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás při sledování online přenosu prvního domácího utkání divize v roce 2024. Dnes se utká Florbal Jablonec s TJ Turnov. Hosté minulý rok nastupovali v Národní lize, ze které však sestoupili do divize, naopak Jablonec si minulý rok zahrál regionální ligu mužů, ze které úspěšně postoupil. Nyní se Turnov pohybuje na čtvrtém místě tabulky, kdežto Jablonec na místě osmém.