60
  • 60 59:22
    2

Florbalová akademie MB - TJ Sokol Dvůr Králové nL 2:7
branky: 9. Vojtěch Hrůza, 54. Vojtěch Hrůza - 22. Martin Teuber, 28. Martin Teuber, 46. Karel Vašák, 47. Karel Vašák, 47. Kristián Hráský, 51. Tomáš Zíbr, 54. Patrik Adámek; rozhodčí: Martin Preclík - Marek Jeřábek; vyloučení: 6 + Zdeněk Vyhnánek OS:6; využití: 1:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon 14, Radovan Kopuletý 3 - David Stibor 23; po třetinách: 1:0, 0:2, 1:5
60:00 Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Z naší strany po všech stránkách nepovedený zápas. Jednou, maximálně dvakrát za ....? se takový přihodí. Jinak není co hodnotit. Omlouváme se divákům za předvedenou trochu ostudu.
60:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): To jsme je rozmontovali! n Soupeř nás chtěl svoji hrou i hudbou uspat, a v první třetině se mu to málem povedlo. Jenže pak jsme se probrali a začali střílet branky. Utkání rozhodly dva buřty, které jsme do udírny pověsili v soupeřově přesilovce. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme pevné nervy do zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
59:22 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
58:57 Hrůza trefuje pouze boční síť.
57:57 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:42 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
57:05 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:54 Tyčka. Máme opravdu dobře postavenou bránu.
55:40 Vyloučen hráč #11 Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
54:20 Hrůza se teď velice dobře zorientoval v situaci před bránou, ale skákavý balónek mu střelbu značně zkomplikoval.
53:56 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #74 Patrik Adámek, asistoval #7 Petr Janíček (2:7)
53:56 A teď se akce vydařila i s gólovou tečkou.
53:28 Pěkná kombinace hostů, naštěstí pro domácí střelec promáchl.
53:06 GÓL Florbalová akademie MB! 2:6
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (2:6)
51:35 Vyloučen hráč #18 Martin Heřmanský družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
51:06 Necháváme soupeře střílet a doufáme, že netrefí bránu... Chtělo by to hrát trochu aktivněji.
50:10 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #99 Martin Teuber (1:6)
49:28 Přihrávka poslaná pod nohy se opravdu těžko zpracovává.
48:50 Hosté se pokusili prověřit i našeho druhého gólmana, ale ten si poradil.
47:35 Střídání brankáře. Nový brankář #95 Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
47:22 Střílíme teď poměrně hodně, ale netrefujeme bránu.
46:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #48 Jan Baudisch (1:5)
46:38 Co k tomu dodat: v našem podání zcela standardní přesilovka...
46:27 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák bez asistence (1:4)
46:04 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
45:33 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #99 Martin Teuber (1:3)
45:33 Obránci v tom gólmana opět nechali samotného, a tak hosté odskakují do vedení 1:3.
45:12 Z rozehrávky trefujeme prvního hráče, který se nám postavil do cesty.
44:09 Střelecký pokus od levého mantinelu Stibor bez problémů vyráží.
43:19 Hosté v plném počtu, domácím se nepodařilo využít početní převahy.
42:33 Zblokovaná nahrávka a domácí musejí na chvíli zase bránit.
41:42 Tůma posílá balónek Hrůzovi, ten střílí z otočky, ale Stibor byl připraven.
41:18 Vyloučen hráč #20 Karel Vašák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
40:29 Gólman hostů má balónek plně pod kontrolou.
40:00 Střely ve 2. části: 10:2
39:45 Druhá třetina se dohrává o poznání aktivněji, ale na změnu skóre už to nevypadá.
38:38 Nemáme problém se dostat k bráně hostů, ale ta střelba domácím nějak nejde.
36:48 Hosté kombinují, ale ke střelbě se moc nedostávají. Domácí obrana zatím funguje dobře.
35:36 Začíná přesilovka hostů.
34:31 Hra čtyři na čtyři probíhá v poklidu, nikdo se nikam nežene.
33:35 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB - osobní trest
33:35 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
33:35 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
33:35 Vyloučen hráč #2 Zdeněk Vyhnánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
32:56 V chaotickém souboji o míček se lépe zorientovali hosté a ihned zkusili ohrozit našeho gólmana. Neúspěšně.
30:56 Vyhnánek se krásně proběhl po středu, střela dobrá, ale tentokrát příliš nízko. Chtělo by to zlatou střední cestu.
29:15 Stibor si připisuje další zákrok.
27:22 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #99 Martin Teuber, asistoval #48 Jan Baudisch (1:2)
27:22 Po první promarněné šanci to soupeři nevzdali a nakonec dostali míček za Šimonova záda.
26:22 Ulman si našel dobrou střeleckou pozici a jen trocha štěstí chyběla k tomu, aby míček skončil za brankovou čárou.
25:10 Po delší době jsme se opět dostali ke střelbě, nicméně Starý se do toho pořádně opřel a přestřelil.
23:29 Adámek chtěl vystřelit, ale míček se vydal jiným směrem.
22:38 Pokusy domácích o nahrávku končí na florbalkách hostů.
21:46 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #99 Martin Teuber, asistoval #20 Karel Vašák (1:1)
20:28 Boleslav u balónku a začínáme opět pěkně zvolna.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:50 Zdá se, že posledních pár vteřin si v klidu prostojíme.
18:39 Míček si vesele poskakuje u naší brány. Pěkná podívaná pro obě strany.
17:38 Šimon vyráží prudkou střelu jednoho ze soupeřů.
16:33 Za brankovou čárou teď skončil pouze náš gólman, nikoli míček.
15:12 Hosté se nyní velmi rychle propracovali před naši bránu. Nepřesná střelba zachraňuje Boleslav od inkasovaného gólu.
13:53 Domácí bez větších problémů zvládli první dnešní oslabení a hra pokračuje v plném počtu.
12:50 Hrůza blokuje střelecký pokus hostů.
11:29 Domácí si v poklidu přihrávají, hosté to sledují a nijak se nesnaží napadat.
10:06 Tempo hry se nám konečně zvýšilo, tak třeba z toho vzniknou nějaké zajímavé situace.
08:56 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
08:56 Krásná kombinace Vyhnánka a Hrůzy a domácí se ujímají vedení.
07:43 Tuto střelu Šimon moc dobře neviděl, ale naštěstí pro domácí to gólem neskončilo.
06:46 Vyhnánková střela končí nad bránou.
06:08 Teď to chtělo dorážku, ale míček se nám odkutálel.
05:17 Tempo zápasu je prozatím takové tréninkové a s touto cvičnou střelou Stibor problém opravdu neměl.
03:50 Ulmanova nepřesná nahrávka a domácí musejí začít pořádně bránit.
03:01 V souboji u mantinelu si domácí pomohli menším faulem. Rozehrávat bude Dvůr Králové.
02:15 Domácí se drží u míčku, nicméně zatím se do pořádné šance nedostali.
01:21 Tůma posílá míček na bránu hostů, ale střela šla vedle, takže gólman nemusel zasahovat.
00:27 Po prohraném buly se domácím podařilo získat míček a hra se přesouvá před bránu hostů.