2:9
    Sabina ŠNAJBERKOVÁ
    (Kolkusová)

Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn - BLACK ANGELS 2:9
branky: 3. Kateřina Vojtová, 43. Karolína Hašlová - 7. Karolína Laura Hornová, 25. Vanda Šnajberková, 30. Zuzana Mervartová, 31. Markéta Chaloupecká, 31. Veronika Balejová, 44. Adriana Fricová, 50. Dominika Tůmová, 53. Zuzana Mervartová, 54. Sabina Šnajberková; rozhodčí: Matěj Pavliš - Jan Novotný; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Veronika Podlahová 37 - Markéta Antalová 18; po třetinách: 1:1, 0:4, 1:4
60:00 Komentář domácích Stašková Nella (Asistent trenéra): Do dnešního zápasu jsme šli s jasným cílem, který se nám po většinu zápasu dařilo plnit. Škoda jen pasáže v druhé třetině, kdy nám soupeř odskočil. Děkujeme divákům a soupeřům přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů: Tento víkend pro nás byl velice důležitý. Jako tým jsme strávili spolu tři velmi důležité dny, při kterých jsme dali psychicky dohromady jako tým. Samozřejmě 6 bodů z jihočeského víkendu je pro nás důležitý. Děkujeme rozhodčím, divákům a protihráčům.
60:00 Střely ve 3. části: 10:16
53:43 GÓL BLACK ANGELS! 2:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #12 Sabina Šnajberková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (2:9)
52:41 Dračice nevadí, jedeme dál...
52:28 GÓL BLACK ANGELS! 2:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #53 Lucie Šárová (2:8)
50:59 Vyloučen hráč #10 Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání
49:24 GÓL BLACK ANGELS! 2:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #13 Dominika Tůmová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (2:7)
45:40 Holky v přesilovce, snad jim to pomůže.
45:39 Vyloučen hráč #76 Vendula Kolkusová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nesportovní chování
44:20 Kája poslala golmanku Black Angels pro párek v rohlíku...
43:04 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #55 Zuzana Mervartová (2:6)
42:49 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 2:5
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #21 Karolína Hašlová bez asistence (2:5)
40:00 Střely ve 2. části: 7:16
30:31 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (1:5)
30:13 Timeout Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn
30:13 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #19 Markéta Baťková (1:4)
29:30 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Zuzana Mervartová, asistoval #43 Adriana Fricová (1:3)
28:21 Krásná střela Nelči Staškové, ale bohužel nepadl gol.
24:18 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #21 Vanda Šnajberková, asistoval #19 Markéta Baťková (1:2)
23:04 Nelča teď šla sama na bránu ale bohužel nedala gol...
20:00 Střely v 1. části: 3:14
07:08 Verča se na dnešek krasně vyspala...
06:08 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Karolína Laura Hornová, asistoval #55 Zuzana Mervartová (1:1)
04:39 Krásný zákrok Verči Podlahové, jedeme dračice.
04:00 Je to napínavé...
02:39 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 1:0
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #8 Kateřina Vojtová, asistoval #22 Michaela Bezpalcová (1:0)
02:39 Dračice mohou slavit gol...