10:6
    Tomáš JANEK
    ()

FBC Vikings Kopřivnice - Aligators Klobouky 10:6
branky: 9. Adam Klimeš, 24. Jan Toman, 27. Jan Monsport, 32. Adam Lichnovský, 41. Ondřej Holaň, 48. Jan Toman, 55. Tomáš Kusz, 58. Robert Socha, 59. Lukáš Michna, 60. Tomáš Janek - 3. Pavel Zbořil, 10. Pavel Zbořil, 16. Jakub Kresta, 28. Matyáš Zouhar, 51. Tomáš Líznar, 54. Adam Doupovec; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Adam Strouhal 24 - Ondřej Horník 15, Samuel Polák 3; po třetinách: 1:3, 3:1, 6:2
60:00 Komentář hostů Veselý Milan (Vedoucí): Dobře rozhrané utkání jsme ztratili vlastními nevynucenými chybami, kdy jsme prakticky soupeři 4 branky darovali sami. To nás vždy položí a opakovaně prohrává utkání. Když neberu závěr utkání, první třetina patřila nám, druhá soupeři a v té třetí jsme si to rozdali na férovku. Po vyrovnávací brance, která nás mohla a měla dostat na koně, jsme paradoxně soupeři darovali spousty prostoru a po individuálnách chybách inkasovali. Tím jsme utkání soupeři darovali. Gratulace soupeři k vítěžství.
60:00 Komentář domácích Soukal Lukáš (Trenér): Dnes těžký soupeř na rozjezd po dlouhé pauze. Absolutně nám nefungovaly nohy první půli zápasu a také jsme se trápili v kombinaci. Naštěstí jsme dokázali proměnit šance a uhrát důležité tři body. Děkujeme soupeři a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 14:10
59:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 10:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek bez asistence (10:6)
59:00 Tomáš Janek zaokrouhluje skóre.
58:47 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 9:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #4 Tomáš Kusz (9:6)
58:47 Michna rozhoduje.
57:30 Aligátoři zkouší hru bez brankáře.
57:00 Timeout Aligators Klobouky
57:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #9 Robert Socha, asistoval #12 Adam Lichnovský (8:6)
57:00 Socha skóruje k tyči, 20 nad led.
56:10 Zouhar ztečoval balónek do břevna.
55:02 Lichnovský posílá dalšího soupeře za mantinel.
54:16 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:6
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Tomáš Kusz, asistoval #18 Jakub Kűffer (7:6)
53:15 GÓL Aligators Klobouky! 6:6
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #47 Adam Doupovec, asistoval #40 Pavel Zbořil (6:6)
53:15 Pavel Zbořil z rohu nahodil balónek do volného prostoru, doběhl tam Doupovec, který skóruje. Velmi pěkně nacvičená akce.
51:58 Tomáš Janek ukázkově vymíchal dva soupeře.
50:16 GÓL Aligators Klobouky! 6:5
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #16 Daniel Vaverka (6:5)
50:16 Vaverka z poza brány na Líznara a ten zametl do brány.
47:07 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Samuel Polák družstva Aligators Klobouky
47:07 Gólman Aligátorů si při Sochově crossu natáhl hamstring.
47:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #9 Robert Socha (6:4)
47:06 Vikingové na poslední chvíli využili přesilovku a odskakují na rozdíl dvou branek.
46:13 Janek zkusil z nulového úhlu.
45:10 Vyloučen hráč #88 Jakub Hladký družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
45:10 Domácí si zahrají dnes druhou přesilovku.
44:12 Strouhal si pohlídal bližší tyč.
42:33 Hosté kombinují na půlce hřiště.
40:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň bez asistence (5:4)
40:11 Skvělý vstup do 3. třetiny. Holáň vymetl bližší růžek.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:29 Domácí vytváří velký tlak.
37:29 Strouhal vychytal únik hostů.
35:30 Vikingové teď výrazně přehrávají Aligátory.
34:07 Domácí se po srovnání dostali do tempa.
31:09 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #12 Adam Lichnovský, asistoval #8 Jakub Kresta (4:4)
31:09 Adam Lichnovský skvělou bombou využívá přesilovku a srovnává na 4:4.
30:43 Domácí mají šanci srovnat skóre v početní výhodě.
30:42 Vyloučen hráč #46 Filip Konstant družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání
29:04 Vikingům se nedaří proměnit šance.
27:13 GÓL Aligators Klobouky! 3:4
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #22 Martin Karpíšek (3:4)
26:53 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Jan Monsport, asistoval #9 Robert Socha (3:3)
26:53 Zraněný Kostelník komentuje: Monsport dal gól, to je florbalový svátek.
26:05 Sochovi pomohl nečekaný odraz balónku od mantinelu.
24:20 Kuffer zadovkou na Tomáše Janka. Tomu se nepodařilo poslat balónek kam by potřeboval.
23:34 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #10 Ondřej Holaň (2:3)
23:34 Toman s Holáněm vykombinovali soupeřovu obranu.
20:00 Střely v 1. části: 6:11
15:45 GÓL Aligators Klobouky! 1:3
Vlastní branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jakub Kresta (1:3)
15:45 V nepřehledné situaci před Kopřivnickou bránou se balónek nešťastně odrazil od kapitána Kresty.
10:02 Malcho namazal soupeři, Strouhal střelu likviduje.
09:23 GÓL Aligators Klobouky! 1:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #88 Jakub Hladký (1:2)
08:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:1
Vlastní branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #82 Adam Klimeš (1:1)
08:22 Adam Klimeš se snažil kolínkem nasměrovat balónek pryč z brankoviště. Bohužel ho nasměroval přímo do své brány.
05:48 Tomáš Janek z otočky míjí branku.
04:01 Rozhodčím se nelíbilo Štefánkovo dohrání souboje u mantinelu.
02:33 GÓL Aligators Klobouky! 0:1
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #47 Adam Doupovec (0:1)
02:33 Osamocenému Pavlu Zbořilovi přišla nahrávka a ten se nymýlil.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.