57
  • 57 56:48
    P.E.M.A.

Torpedo Havířov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 5:3
branky: 5. Vojtěch Vilím, 15. Jakub Mikulok, 18. Adam Feber, 32. Matěj Černý, 47. Matěj Černý - 4. Jan Mazur, 25. Jan Mazur, 33. Vojtěch Repček; rozhodčí: Jan Galuszka - Libor Gavlas; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 114; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 16 - Kryštof Bezděk 17; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:0
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Dneska v uvolněné Vánoční atmosfěře, ale zvládli jsme to. V zápase jsme sice nedominovali, ale na druhou stranu, když jsme potřebovali, tak jsme uměli podřadit. Sebedůvěru nám samozřejmě dodával fakt, že jsme skoro celý zápas vedli. Soupeř má ve svých řadách stále obrovskou kvalitu, takže zápas nebyl rozhodně jednoduchý. Dneska rozhodla určitě naše efektivita, ve které jsme byli lepší než soupeř.  nDěkuji fanouškům a soupeři přeji hodně štěstí do dalšího průběhu sezóny. Hezké svátky všem.
60:00 Komentář hostů Kružel Daniel (Trenér): Sad story.. zaspíme první třetinu a pak je to pro nás jenom hra do kopce a střelba slepýma. Šancí jsme možná měli možná i více, ale na to se nehraje.. Netroufnu si říct, že by mělo Torpédo značně navrh, ale dali víc gólů a to je potřeba. Gratuluji a děkuji soupeři, rozhočím a všem, kteří za námi stále jsou. Všem do nového roku přeji  to nejlepší, a nám hlavně jen to lepší. Ahoj
60:00 Střely ve 3. části: 7:5
59:45 Černý minul odkrytou kasu.
59:00 Poslední minuta.
56:49 Hosté to zkouší bez brankáře.
56:48 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
55:20 Oba brankáři se dneska činí.
52:25 Černý utočil na hattrick, Bezděk pozorný.
49:59 Kocur měl šanci na snížení, těsně míjí.
46:00 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #7 David Křižák (5:3)
46:00 Černý vystihl rozehrávku, šel sám na  Bezděka, ten ho na poprvé vychatal, ale na následnou dorážku už byl krátký.
44:19 Hráč Opavy trefuje břevno.
42:59 Jurdzin také o kousek nepřesný.
41:16 Kloza v šanci minul.
40:01 Třetí buly také pro Opavu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:28 Golova střela Peřky na poslední chvíli zblokována.
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
34:00 Hra ve vysokém tempu pokračuje.
32:26 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #14 Jan Mazur (4:3)
32:26 Perfektně zahraný protiútok, zase je to o gól.
31:33 GÓL Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #47 Ondřej Kučera (4:2)
31:33 Černý přesně do levého růžku, Bezděk bez šance.
30:30 Klečka se v oslabení dostal do šance. Vilím chytá.
30:02 Vyloučen hráč #72 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
29:25 Ponechána výhoda, Torpedo si zahraje první přesilovku.
27:42 Kocur tečoval o kousek mimo.
26:40 Předvedl se také Bezděk.
25:10 Opava měla velkou šanci na vyrovnání, skvělý Vilím!
24:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #21 Karel Boželník (3:2)
24:32 Mazur střelou z otočky přesně k tyči a přidává svou druhou branku.
24:24 Po souboji před bránou zůstává na zemi ležet Kloza.
24:23 Hra ve vysokém tempu pokračuje i ve druhé třetině.
22:12 Další přečíslení 3 na 1 tentokrát nevyřešili domácí vůbec dobře.
21:00 Kahánek zpoza brány na Černého, jeho střela ztečována.
20:01 Druhé buly tentokrát pro Opavu.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
17:50 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Adam Feber, asistoval #86 Jakub Mikulok (3:1)
17:50 Přečíslení 3 na 1 zakončuje Feber střelou o tyčku.
16:00 Černý zkoušel z velké dálky překvapit Bezděka, málem se mu to povedlo. Opavský golman se štěstím vyráží.
14:46 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #11 Richard Kraus (2:1)
14:46 Podobná akce jako při první brance, tentokrát se střelou z první nemýlil Mikulok.
14:24 Vilím také podržel svůj tým.
13:09 Bezděk nadvakrát vychytal Kučeru na brankovišti.
12:26 Po Chmielovi míjí poloprázdnou branku také Kahánek, při Opavě zatím stojí štěstíčko.
10:29 Vilím maskou vyráží jedovatou střelu.
09:18 Křižák sklepl nahození těsně mimo.
08:19 Bezděk vychytal v další šanci Febera. Torpedo bylo dvakrát blízko druhé brance.
07:22 Chmiel spálil tutovku a chytá se za hlavu.
06:01 Vilím v úniku vychytal Repčeka.
04:36 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #94 Vojtěch Vilím, asistoval #66 Marián Kloza (1:1)
04:36 Domácí rychle odpovídají, Vilím střelou z první přesně pod ruku Bezděka.
03:50 Mazur přesně pod víko a Opava jde do brzkého vedení.
03:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #36 Marek Klečka (0:1)
01:40 Hra se od začátku přelévá nahoru dolů.
00:01 Úvodní vhazování zápasu pro hostující Opavu.