7:3
    Lukáš MICHNA
    (Nehera)

FBC Vikings Kopřivnice - Torpedo Havířov 7:3
branky: 2. Tomáš Janek, 6. Jan Toman, 15. Vojtěch Zátopek, 37. Ondřej Holaň, 40. Jan Toman, 42. Ondřej Holaň, 59. Lukáš Michna - 4. David Křižák, 18. Jakub Mikulok, 28. Matěj Černý; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 95; zásahy brankářů: Martin Pinďák 19 - Martin Zapletálek 16; po třetinách: 3:2, 2:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Soukal Lukáš (Trenér): Dnes musím poslat pochvalu do kabiny za předvedený výkon. Přestože soupeře trápí rozlehlá marodka, si myslím, že jsme odehrálí jedno z nejlepších utkání v sezoně. Od začátku utkání borci plnili taktiku, a hlavně po fyzické stránce soupeře přejel, to bylo rozhodující. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Kohút Rostislav (Trenér): Dnes vyrovnaná pouze první polovina zápasu, potom byl soupeř lepší. Škoda obdržených branek ze situací, na které jsme se připravovali.  nI tak ale svým hráčům děkuji, jak se se zápasem popasovali.Soupeři gratuluji k výhře.
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
58:53 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #7 Martin Nehera (7:3)
58:05 Pinďák si připisuje další skvělé zákroky.
55:23 Havířov zkouší hru bez gólmana.
55:22 Timeout Torpedo Havířov
51:00 Robertu Sochovi se podařilo rozezvonit 2 tyče jednou střelou.
49:00 Vikingové hrají ve velké pohodě. Soupeře k ničemu nepouští, v každém souboji jsou o krok napřed.
44:22 Kopřivnice má hru pod velkou kontrolou, Havířovu se nedaří, vytvořit si pořádnou šanci.
41:03 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #16 Jan Toman (6:3)
40:15 Kahánek nebezpečně z voleje.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
39:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #9 Robert Socha (5:3)
39:00 Socha se obtočil kolem brány, našel volného Tomana a ten se nemýlí.
36:40 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #9 Robert Socha (4:3)
36:40 Socha překazil Havířovskou rozehrávku a našel volného Holaně, který se prosazuje.
35:31 Hra 4 na 4, bez vstřeleného gólu.
33:31 Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
33:31 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
27:58 GÓL Torpedo Havířov! 3:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #24 Matěj Černý, asistoval #73 Kamil Peřka (3:3)
27:58 V nepřehledné situaci před Kopřivnickou bránou se zorientoval Kamil Peřka a dotlačil balónek za Pinďákovy záda.
25:12 Pro Zátopkovu střelu se skvěle natáhl Martin Zapletálek.
23:05 Kopřivnice v 2. třetině ještě nepustila Havířov k balónku.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:36 Pinďák další skvělý zákrok.
17:35 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #25 Jakub Vilím (3:2)
17:35 Mikulok doráží do prázdné brány.
14:42 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #14 Vojtěch Frýdl (3:1)
14:42 Kusz s Frýdlem nevyužili 2 na 1, Zátopek úspěšně dorazil skákavý balónek.
10:13 Martin Pinďák vychytal Havířovský únik.
05:34 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #8 Jakub Kresta (2:1)
05:34 Jan Toman skvělou střelou do proti pohybu gólmana zvyšuje na 2:1.
03:11 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #7 David Křižák, asistoval #16 Tomáš Vlach (1:1)
03:11 Křižák přesnou střelou k tyči vyrovnává na 1:1.
01:15 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #20 Lukáš Michna (1:0)
01:15 Tomáš Janek doráží Michnovu střelu a otevírá skóre.
00:01 Úvodní buly pro hosty.