• 57 56:37
    11:1
    (Haša)

Zlín Lions - Z.F.K. Petrovice 11:1
branky: 1. Vladimír Blažek, 4. Michal Kundrata, 10. Jakub Haša, 24. Jakub Haša, 26. Lukáš Ondroušek, 35. Vojtěch Blažek, 40. Jakub Haša, 45. Michal Samohýl, 53. Vladimír Blažek, 54. Michal Samohýl, 57. Michal Kundrata - 18. Petr Horák; rozhodčí: Jan Frýdek - Michal Havelka; vyloučení: 2 + Vladimír Blažek 4:1; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 33 - Pavel Kulla 10, Dominik Škuta 4; po třetinách: 3:1, 4:0, 4:0
60:00 Komentář domácích: Oproti prvnímu zápasu s Petrovicemi výrazná změna v nasazení a tlaku na míček.Dařilo se nám v soubojích a zakončení pod tlakem. Děkuji soupeři a hlavně našim fanouškům.
60:00 Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): Domácí dnes byli ve všem lepší a hlavně měli Hašu. Když se k tomu připočtou naše nesmyslné chyby a také to, že netrefíme ani ty nejvyloženější šance, je ostuda na světě. Velmi rychle padáme tabulkou a pokud se výrazně nezmění přístup hráčů, budeme hrát příští rok Divizi. Jestliže se scházíme v 9 lidech na tréninku, na zápasy jezdí 11, nebo 12 lidí a nikdy nejsme schopni poskládat aspoň podobnou sestavu, nemůžeme uspět. Díky rozhodčím a divákům a gratuluji Zlínu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:20 Dnešní utkání sleduje 88 fanoušků, děkujeme
56:37 GÓL Zlín Lions! 11:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #71 Jakub Haša (11:1)
56:37 Haša z rohu na Kundratu za bránou, ten se jen vytočil kolem tyčky.
53:03 GÓL Zlín Lions! 10:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #84 Michal Samohýl, asistoval #34 Lukáš Chalabala (10:1)
52:24 GÓL Zlín Lions! 9:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (9:1)
52:18 Hanák teď sám před bránou Zlína, střela ale letěla moc vysoko.
51:02 Krásná akce hráčů domácích, Chalabala míček do brány neprotlačil.
47:01 Hra už se nám trošičku uklidnila, do útočného pásma se ale dostávají oba týmy.
44:58 GÓL Zlín Lions! 8:1
44:58 Nikolov zůstal na půlce na mantinelu, hra ale pokračovala a Samohýl toho hned využil.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Dominik Škuta družstva Z.F.K. Petrovice
40:00 Střely ve 2. části: 8:14
39:48 Baroň to zkouší před bránou bekhendem, gólman hostů ale střelu chytil.
39:08 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #29 Pavel Malošík (7:1)
38:49 Haša znovu operoval sám před bránou, střela ale byla zblokována.
35:48 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2+2 minuty za vysoká florbalka
35:48 Po zákroku Blažka se Popala těžce zvedá ze země, domácí jdou znovu do oslabení.
34:54 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #37 Vojtěch Blažek bez asistence (6:1)
34:54 Po chybě obránce hostů se tentokrát prosazuje druhý Blažek.
33:26 Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
33:26 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
33:26 Po zákroku gólmana hostů se před bránou Kundrata s Homolou úplně nepohodli, oba týmy v oslabení.
33:17 Fanoušky domácích musím dneska opravdu pochválit, hráči mají na hale skvělou atmosféru.
30:50 Blažek zachytil nepovedenou přihrávku hostů a znovu útočil s Hašou, z šance ale nakonec nic nebylo.
27:50 Kubíček teď vytáhl neskutečný zákrok, gól do prázdné brány s přehledem chytil.
25:03 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #69 Lukáš Ondroušek, asistoval #22 František Tvrdoň (5:1)
25:03 Ondroušek po druhé proměňuje, z gólu je velká radost.
24:50 Domácí gólman svůj tým drží, připisuje si další krásný zákrok.
23:01 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (4:1)
23:01 Kundrata poslal Hašu samotného přímo před bránu, Haša si s míčkem krásně poradil a 4. gól domácích je na světě.
22:01 Kubíček si pohlídal střelu hostů z půlky
20:34 Hned na úvod druhé třetiny unikají Haša s Blažkem, míček však končí za bránou.
20:00 Střely v 1. části: 9:13
18:31 První gól hostů střílí Horák. Dorážel přímo před brankou florbalkou v diskutabilní výšce, rozhodčí ale posoudili čistě.
17:44 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #67 Radim Heiser (3:1)
17:05 Ondroušek krásně prokličkoval celé hřiště, k zakončení se ale nedostal.
16:10 Na obou dvou stranách teď proběhly volné údery z předbrankového prostoru, ani jeden nebyl úspěšný.
12:16 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
12:16 Útok hostů byl zablokován Kundratou, rozhodčí zákrok posoudili nečistě. Domácí jdou do oslabení.
09:37 GÓL Zlín Lions! 3:0
09:37 Haša má dneska svůj den, třetí gól trefil krásně k tyčce.
07:44 Kubíček zastavuje šanci hostů skoro až na brankové čáře, krásný zákrok.
05:30 Haša teď sám před bránou, bohužel se trefuje mimo bránu.
04:39 Fanoušci domácích o sobě dávají dneska vědět
03:10 GÓL Zlín Lions! 2:0
03:10 Druhý gól domácích Kundrata krásně trefil golmanovi rovnou nad rameno, přesně asistoval opět Haša.
00:34 GÓL Zlín Lions! 1:0
00:34 Domácí střílí hned z prvního útoku gól! Haša krásně naservíroval nahrávku, Blažek už měl před sebou pouze prázdnou bránu.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté
00:00 Vážení diváci, vítáme vás na přenosu 14. kola Národní ligy mužů mezi Zlín Lions a Z.F.K. Petrovice.