5:3
    Jiří TRÁVNÍČEK
    ()

Asper Šumperk - Aligators Klobouky 5:3
branky: 6. Jindřich Kamler, 25. Matěj Ivo Pírek, 50. Petr Matěj, 50. Daniel Venouš, 60. Jiří Trávníček - 34. Antonín Harapát, 44. Matyáš Zouhar, 56. Roman Chovan; rozhodčí: Jan Galuszka - Michal Prouza; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 147; zásahy brankářů: Antonín Byvan 18 - Samuel Polák 28; po třetinách: 1:0, 1:1, 3:2
60:00 Komentář hostů Procházka Patrik (Trenér): Jsme ve fázi učení a dlouho budeme, ale takto to půjde. Dnes odmakané utkání, ikdyž první třetinu jsme nebyli lepší. První branka ze standardky, kterou musíme mít, druhý gól prohraný souboj 1v1, třetí gól individuální chyba, která nám za stavu 2:2 vzala zápas. 4. gól opět prohraný souboj 1v1. Chci kluky pochválit za velmi zlepšený výkon v předbrankovém prostoru, koncentraci v bránění obecně a konečně i nátlaková hra se nám dařila se zisky. Musíme ještě přidat nástavbu ze zisku. Jednalo se o první prohru, která nám pomůže do dalších zápasů a nejsme z ní zklamaní.
60:00 Komentář domácích Mrázek Ondřej (Trenér): Dnes důležitý zápas, který možná nemusel být až tak dramatický, ale neuvěřitelně se natrápíme na gól. Myslím, že prvních 20 minut jsme byli lepší, od druhé části bylo ale utkání o poznání vyrovnanější a vzhledem k důležitosti i také nervóznější. Věřím, že střeleckou nemohoucnost se nám podaří brzy prolomit. Děkuji soupeři za utkání, divákům za návštěvu a podporu a rohodčím za odpískané utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:57 A už je rozhodnuto Šumperk vyhravá domácí zápas
59:47 GÓL Asper Šumperk! 5:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #18 Jiří Trávníček bez asistence (5:3)
59:31 Člověk neslyší vlastního slova protože tady v Šumperku máme pořádné fanoušky
57:59 Timeout Aligators Klobouky
57:58 Zápas pro fanoušky je velmi napínavý protože stav je 4:3 pro Šumperk
56:05 Byvan chytá a na tento zákrok se nedá říct nic jiného než BRAVO Tondo
55:37 Timeout Asper Šumperk
55:37 GÓL Aligators Klobouky! 4:3
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #87 Roman Chovan, asistoval #35 František Chmela (4:3)
55:30 Tak poslední 4 minuty budou hodně vyhrocené
53:47 Matěj dostavá do kostrče a leží na zemi v bolestech
52:34 Maixner bude muset kupovat novou florbalku protože klobouci se nestyděli mu jí zlomit
49:47 GÓL Asper Šumperk! 4:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #88 Daniel Venouš, asistoval #13 Ondřej Mrázek (4:2)
49:47 Venouš svojí klasikou, výběhem od mantinelu na střed a dává branku
49:32 GÓL Asper Šumperk! 3:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #69 Petr Matěj bez asistence (3:2)
49:32 Matěj si zadribloval před Polákem a dává gol
45:35 Vyloučen hráč #21 Adam Petřivalský družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře
45:12 Venouš si zanadával na rozhodčího a ten ho potom napomenul
43:19 GÓL Aligators Klobouky! 2:2
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar bez asistence (2:2)
43:19 Zouhar se proběhl z poloviny a dává přesně
41:12 Asper si to kombinuje vzadu a snaží se najít řešení jak vstřelit kloboukům gol
40:13 Dlouhý otevírá třetinu střelou mimo
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:36 Dnes to tu vypadá jako na fotbale protože každý druhý se valí na zemi
38:57 Matěj se začal válet po zemi, asi si chce dát gol v přesilovce
38:41 Aligatoři davají gol který není uznán díky faulu již zmiňovaných aligatorů
38:04 Mrázek dává do šibenice ale Polák připraven
36:35 Maixner se koukl za mantinel jaké to je z pohledu diváka
35:39 Hra začíná být vyhrocená
33:28 GÓL Aligators Klobouky! 2:1
Vlastní branku družstva Asper Šumperk vstřelil #65 Antonín Harapát (2:1)
33:24 Vyloučen hráč #19 Jindřich Kamler družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
24:48 GÓL Asper Šumperk! 2:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #5 Matěj Ivo Pírek, asistoval #53 Jan Kašpar (2:0)
24:48 Pírek si udělal z klobouků točenou zmrzlinu a dává o tyčku branku
23:10 Klobouci se víc opřeli do těla a rozhodčí pískají standartní situaci
22:13 Jelínek to naservíroval Zouharovi ale ten bránu přestřeluje
20:45 Trávníček s Matějem si to kombinovali ale Trávníček trefuje blok
20:00 Vyloučen hráč #40 Pavel Zbořil družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:08 Umlášek zkouší Byvana
16:08 Kašpar to přihravá na Matěje ale Polák opět připraven
12:02 Šumperk si to krasně kombinuje a Venouš střílí k tyčce ale Polák připraven
10:24 Ale trefují pouze Matěje
10:23 Klobouci si domlouvají standartní situaci
09:25 Venouš získal míček na mantinelu ale trefuje střed brány
07:47 Michal Šíma to naservíroval Matějovi ale ten pouze střílí blok
06:27 Mrázek krásně zablokoval střelu
05:10 GÓL Asper Šumperk! 1:0
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #19 Jindřich Kamler, asistoval #13 Ondřej Mrázek (1:0)
05:10 A máme tu první branku zápasu kterou stříli Jindřich Kamler
04:25 Hruban získal před branou míček ale branu netrefuje
02:03 Hra se hraje zatím nahoru a dolů
00:51 Klobouci se do toho vrhli a mají první střelu
00:00 Úvodní buly pro hosty