• 58 57:05
    8:6
    (Šebesta)

FBC Přerov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 8:6
branky: 18. Adam Zoubek, 19. František Šamořil, 23. Adam Zoubek, 36. Michal Hrabica, 37. Matěj Ševčík, 51. Jakub Weiss, 52. Michal Hrabica, 57. Michal Bělaška - 8. Petr Pavelek, 32. Jáchym Kuběna, 43. Vojtěch Repček, 50. Matěj Krušberský, 57. Marek Klečka, 58. Vojtěch Repček; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Michael Hruška 14 - Kryštof Bezděk 13; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:4
60:00 Komentář domácích Kořený Michal (Trenér): Tři body jediný dobrý výstup ze zápasu. Opět špatný přístup k zápasu a neproměněné šance. Už mě to ani nebavý rozebírat. Kdy se konečně poučíme?
60:00 Komentář hostů Novák Přemysl (Trenér): Čekali jsme, že na nás Přerov vletí a to se také stalo. Soupeř hrál aktivní florbal a těžil z našeho neklidu. Začátek byl hrozný, byť skóre pořád vypadalo příznivě. Asi po 10ti minutách jsme se rozkoukali a začali hrát. Bohužel blbé góly po nedůrazu dali domácím klid, v šesti jsme sice zdramatizovali, ale je třeba skórovat dříve. Soupeři gratuluji, děkuji rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:59 Konec utkání byl pro diváky velky atraktivní a mohli vidět mnoho šancí na obou stranách.
58:00 Opava opět zkouší hru v šesti.
57:05 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #64 Jiří Šebesta (8:6)
57:05 Opava vstřelila 2 rychlé góly při hře 6 na 5
56:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #88 Vojtěch Repček (8:5)
56:33 Opava hra bez bránkáře.
56:25 GÓL FBC Přerov! 8:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška bez asistence (8:4)
56:25 Brankář Opavy se vrátil.
55:06 Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
55:06 Opava odvolala golmana. Bude se hrát 6 na 5.
55:00 Opava měla zase několik šancí na bránu.
51:32 GÓL FBC Přerov! 7:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (7:4)
51:32 Po situaci 2 na 1 dává gól hrabica.
50:13 GÓL FBC Přerov! 6:4
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #18 Jakub Weiss, asistoval #32 František Šamořil (6:4)
50:13 Střelou z půlky hřiště dává gól Kuba Weiss.
49:26 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Matěj Krušberský, asistoval #21 Karel Boželník (5:4)
49:15 Tentokrát Opava přesilovou hru nevyužila, Přerov v plném počtu.
48:50 Opava v přesilové hře má opět mnoho šancí, Přerov blokuje.
47:20 Opava si zahraje další přesilovku. Zatím ji má v dnešním zápase 100%.
47:11 Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC Přerov na 2 minuty za bránění ve hře
46:50 Ševčík se snažil zakončovat z voleje, míček ale netrefuje.
45:50 Opava měla během jednoho střídání hned několik nebezpečných akcí, Přerov ale vše blokuje.
44:30 Hořecký se snažil nahrát před bránu na volného Kowalika, tomu střela nesedla.
42:30 Hra ve třetí třetině začala být aktivní od obou týmů, hraje se nahoru dolů.
42:07 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Vojtěch Repček, asistoval #44 Jáchym Kuběna (5:3)
42:00 Přání bylo vyslyšeno a do hry se dostává i odpočinutý Adam Budník.
40:59 Po akci Ševčíka končí míček mimo bránu.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:05 Do hry se dostává také Michal Bělaška který od začátku nenastoupil. Zbývá už jen Adam Budník.
38:30 Opava se po standartce v útoku dostala ke střele, Hruška chytá.
38:05 Dnešní zápas sleduje 86 diváků. Děkujeme!
37:22 Opava po inkasovanému gólu šla také do šance, Zavadil zblokoval střelu mimo kasu.
36:39 GÓL FBC Přerov! 5:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #23 Filip Hrabal (5:2)
36:39 Po krásné rozehrávce Přerova v útočeném pásmu se prosazuje kapitán týmu Matěj Ševčík.
35:37 GÓL FBC Přerov! 4:2
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #24 Michal Hrabica, asistoval #32 František Šamořil (4:2)
35:00 Dvořák chtěl při rozehrávce shazovat míček pod sebe, ale ohrozi tak vlastího golmana. Hruška byl ale pozorný.
34:50 Zbránek se snažil oběhnout branku a zakončovat na zadní, golman Opavy si to ale pohlídal.
33:48 Opava kvalitně brání a nedává šance Přerovu ke střele.
32:00 Přerov po obdržené brance nasazuje vyšší tempo a získává každý míček v útoku.
31:07 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #88 Vojtěch Repček (3:2)
31:07 Právě jsme mohli vidět "pravidlo" nedáš dostaneš. Po netrefé šanci Přerova šla Opava do útoku a prostřeluje Hrušku. Stav utkání 3:2
30:17 Po tlaku Přerova zahazuje Opava míček za mantinel aby uklidnila hru a mohla si vystřídat.
29:00 Po zranění Pavliše J. se do hry dostává Graclík.
27:30 Zbránek "kraken" zkouší střelu z otočky, golman Opavy drží.
26:10 Vidíme mnoho šancí na obou dvou strnách.
23:20 Hruška se dnes dobře vyspal a ukazuje nám další krásný zákrok po chybě domácích.
22:12 GÓL FBC Přerov! 3:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Adam Zoubek, asistoval #61 Noel Gavaller (3:1)
22:12 Po akci Gavaler Zoubek střílí gól z první. Domací vedou 3:1
21:00 První střela v druhé třetině pro hosty, Hruška drží.
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:6
18:34 GÓL FBC Přerov! 2:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #32 František Šamořil, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (2:1)
18:34 Po šťastné střele Šamořila se míček odrazil od boty hostů a míček končí v bráně.
17:47 GÓL FBC Přerov! 1:1
Branku družstva FBC Přerov vstřelil #7 Adam Zoubek bez asistence (1:1)
16:33 Přerovu se nepodařilo využít přesilovou hru.
15:00 Přerov si také vyzkouší první přesilovku v zápase, můžeme vidět mnoho šancí.
14:34 Hosté po přerušení rozhodčím odpálili míček źa mantinel = trest za zdržování hry.
14:33 Vyloučen hráč #72 Petr Pavelek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za zdržování hry
12:04 Hrabal po krásně vybojovaném míčku šel až do koncovky, snažil se přehodil ležícího golmana, to se mu nepodařilo.
09:46 Kowalik po krásné akci o centimetry netrefuje bránu.
08:12 Po pěkné souhře Zavadil dává tyčku.
07:15 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #72 Petr Pavelek, asistoval #64 Jiří Šebesta (0:1)
06:15 Vyloučen hráč #14 Matěj Ševčík družstva FBC Přerov na 2 minuty za blokování florbalky
06:15 Hosté si zahrají přesilovou hru.
05:00 Přeron nadále předvádí aktivní hru bez míčku a získává všechny míčky.
03:38 Můžeme vidět mnoho šancí Přerova. Opava se pořád nedostala k pořádné koncovce.
02:00 Přerov zatím nedává hostům velkou šanci a aktivně napadá každý míček.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.