59
  • 59 58:23
    Zlín

Zlín Lions - FBC Vikings Kopřivnice 2:3
branky: 11. František Tvrdoň, 40. Michal Kundrata - 3. Tomáš Janek, 27. Vojtěch Zátopek, 47. Jan Toman; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 115; zásahy brankářů: Matěj Kubíček 22 - Martin Pinďák 14; po třetinách: 1:1, 1:1, 0:1
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Druhý zápas, druhá prohra o gól. Nicméně v dnešní zápas z naší strany mnohem lepší. Dokázali jsme si tvořit šance, jen nám chybí přesnost v zakončení. Víme na čem pracovat. Díky soupeři a hlavně našim divákům.
60:00 Komentář hostů Soukal Lukáš (Trenér): Věděli jsme, že nás nečeká nic snadného. První třetina byla vyrovnaná, ve druhé jsme dominovali, ale nedokázali se prosadit. Ve třetí zcela vyrovnaná hra. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
58:23 Timeout Zlín Lions
55:30 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
51:13 Vyloučen hráč #12 Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za zdržování hry
47:46 Neskutečný výhoz Kubíčka posílá domácí do samostatného úniku, golman hostů však předvedl krásný zákrok.
46:31 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #15 Tomáš Janek (2:3)
40:35 Domácí si hned na začátek 3.třetiny připisují 2 střely
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:41 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #87 Adam Jiříček (2:2)
39:41 Kundrata krásně trefuje šibenici
37:30 všechny šance domácích zatím končí za bránou
35:28 Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:44 střelu Samohýla zastavuje až Pinďák
26:38 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #3 Vojtěch Zátopek, asistoval #4 Tomáš Kusz (1:2)
26:11 Samohýl ve velké šanci před bránou, trefuje ale golmana
22:56 druhá třetina zatím úspěšnější pro hostující tým
20:00 Střely v 1. části: 4:8
15:47 Kubíček si připisuje krásný zákrok
11:28 Holaň trefuje tyč, ani dorážka nebyla úspěšná.
10:14 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #87 Adam Jiříček (1:1)
10:14 A máme tu první gól domácích!
09:44 krásná akce Svobody, míček však letí mimo bránu
08:50 střela Kresy zblokována
02:07 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Tomáš Janek, asistoval #16 Jan Toman (0:1)
00:01 Vážení diváci, dovolte mi vás přivítat na prvním utkání letošní sezóny.