59
  • 59 58:52
    Náchod

Florbal Primátor Náchod - Panthers Praha 2:3
branky: 48. David Špaček, 52. David Špaček - 3. Tomáš Kačer, 12. Jan Kšír, 22. Daniel Riley; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 115; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 21 - Jan Buzík 23; po třetinách: 0:2, 0:1, 2:0
60:00 Komentář domácích: Komentář domácího trenéra a nejlepšího hráče zápasu najdete: https://youtu.be/HK5yF0jG6Dg
60:00 Komentář hostů: Komentář hostujícího trenéra a nejlepšího hráče zápasu najdete: https://youtu.be/JqUGzQJuVQ8
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:59 Náchod dnes odchází s prázdnou, po velmi bojovném výkonu a velké neproduktivitě to dnes bohužel na body nestačilo
59:52 Špačkova střela se nevešla mezi 3 tyče, Náchod už zřejmě nestíhne vyrovnat
59:40 Náchod na míčku
59:15 Panthers na míčku
59:00 Náchod má poslední minutu na vyrovnání!
58:52 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:30 Náchod zkouší štěstí bez brankáře
56:25 Náchod rozehrával 2 volné údery z nebezpečného prostoru, bohužel neúspěšně
54:30 Po stažení na dvě lajny je Náchod o dost více ve hře, snad každé střídání si vybojoval aspoň jednu velkou šanci
52:45 Náchodská střídačka konečně ožila a oslavuje každou povedenou akci!
52:10 Další velká šance Náchoda, nejdříve byl v samostatném úniku Macháček a hned poté dorážel Špaček
51:33 Náchod snižuje na rozdíl jedné branky! Opět u toho bylo obávané duo Špaček-Macháček!
51:32 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (2:3)
51:20 Náchod je v posledních minutách rozhodně lepším týmem
50:30 Úkázkový blok kapitána Jonáše Mikšovského!
49:50 Náchod stáhnul sestavu na 2 lajny
47:57 Náchod se dostává zpět do zápasu po povedeném signálu z volného úderu!
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:59 Knettig ještě dokázal vstřelit branku, ale v tu chvíli skončila třetina, takže gól byl rozhodčími správně neuznán
39:18 Náchod bude hrát další oslabení, tentokrát bude rozděleno mezi druhou a třetí třetinu
39:17 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
37:15 Jebavý se dnes poprvé objevuje v sestavě
36:00 Donaj vymyslel skvělou nahrávku přes celé hřiště, která jen o pár centimetrů nenašla čepel Jakuba Vysokého, který by zakončoval do prázdné branky
35:20 Dnešní utkání sleduje 115 diváků! Děkujeme!
33:25 Skalický skvěle vyřešil samostatný únik jednoho z hostujících útočníků
31:30 Náchod dnes provází velká neproduktivita
29:35 Hra se začíná poměrně dost vyostřovat
27:40 Náchodští rozehrávali volný úder na brankovišti soupeře, ale nepodařilo se jim prostřelit zeď
25:45 Na míčku jsou opět hosté
23:50 Tlučhoř se dostal do dvou dobrých střeleckých šancí, bohužel ani jednu nedokázal proměnit
21:52 Hosté dávají opět rychlou branku na začátku třetiny, tentokrát se jednalo o skvěle umístěnou střelu od mantinelu
21:51 GÓL Panthers Praha! 0:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #50 Daniel Riley, asistoval #72 Jan Martinek (0:3)
20:01 Úvodní bule pro Náchod
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:00 Velmi vyrovnanou třetinu dohraje Náchod na míčku
17:17 Hosté ubránili přesilovku a už hrají v plném počtu
16:35 Jonáš Mikšovský trefil pouze boční síťku
15:18 Také náchodská nově složená přesilovka si vyzkouší 2 minuty v početní výhodě
15:17 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
14:25 Náchod bude hrát přesilovou hru, rozhodčí signalizují odložené vyloučení
12:30 Další Matoulkova střela a další obrovská šance, tentokrát míček orazítkoval tyč
11:16 Hosté využívají přesilovku a dostávají se do dvoubrankového vedení
11:15 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #46 Jan Kšír, asistoval #73 Dominik Hudec (0:2)
10:23 Dobré střídání náchodské první lajny skončilo prvním vyloučením, Náchod bude hrát 2 minuty v oslabení
10:22 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
08:50 Náchod se teď dlouho nemůže dostat z tlaku soupeře
07:00 Matoulek vyslal další bombu po rozehraném signálu, ke gólu opět moc nechybělo
05:25 Špaček vyřešil přečíslení 2 na 1 střelou, která se bohužel nevešla mezi 3 tyče
03:30 Další návraty můžeme najít mezi náhradníky domácích, konkrétně jde o Jakuba Kubáska a Nikolase Osifčina, kteří se po delší době objevují v sestavě
02:07 Panthers přivítali návrat gólmana Skalického gólem hned ve druhé minutě zápasu
02:06 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #62 Tomáš Kačer, asistoval #23 Josef Nový (0:1)
01:30 Také Matoulek zaznamenal první střelu svého týmu
00:50 Hosté zaznamenali první střelu na branku, Skalický bez problému chytá
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 17. kola Národní ligy - západ. V náchdoské Plechárně se utká domácí Florbal Primátor Náchod a lídr tabulky Panthers Praha. Diváci se mohou těšit na vyrovnané utkání, ale také na návrat dvou náchodských hráčů, Františka Donaje a Tomáše Matoulka. Preview k tomuto utkání čtěte ZDE.