• 60 59:48
    2
    Jakub VYSOKÝ

TJ Sokol Jaroměř - Florbal Primátor Náchod 7:3
branky: 12. Tomáš Hejzlar, 14. Michal Janeček, 16. Filip Krigovský, 36. Jiří Lhotský, 55. Filip Krigovský, 57. Daniel Sedláček, 58. Michal Nožička - 16. David Špaček, 37. Adam Jakubský, 38. Filip Knettig; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 172; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 15 - Matěj Stuchlík 20; po třetinách: 3:1, 1:2, 3:0
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Špatný vstup do zápasu a hromada chyb nám dneska nedovolili získat body. Nedokázali jsme proměnit ani ty největší šance a navíc jsme hráli špatně nestandartní situace ve kterých jsme se nedokázali prosadit. Šancí jsme si dokázali vytvořit dost. Věřím, že kluci si z dnešního utkání vezmou to dobré a příští týden na domácí palubovce předvedou lepší výkon. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Křovina Tomáš (Trenér): Atraktivní utkání s vítězným koncem pro nás. Pro vítězství jsme si šli od začátku, ale ve druhé třetině jsme polevili. Závěr jsme si zdramatizovali několika oslabeními, ale obrana dnes fungovala skvěle a v útoku jsme se také snažili. Tři body z derby jsou sladkou odměnou.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:48 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře
57:47 Tento zápas sledujeme s otevřenou hubou :O
57:24 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička bez asistence (7:3)
57:14 Timeout Florbal Primátor Náchod
57:13 Díky skvělému výhozu Dušana mohl Sedláček doťuknout balonek do branky a zvýšit tak na 6:3!!!
56:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #14 Daniel Sedláček, asistoval #29 Dušan Völgyi (6:3)
55:41 Náchod v 6
55:07 Krigovský zvyšuje na 5:3!!!!
54:33 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #27 Michal Rolín (5:3)
50:34 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
46:49 Vyloučen hráč #14 Daniel Sedláček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
43:47 Přesilovka pro Náchod
43:03 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 4:5
38:08 Knettig snižuje na 4:3
37:32 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #13 David Špaček (4:3)
36:29 Máme tu první vyloučení a hru 4 na 4
36:05 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
36:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #24 Lukáš Rázl (4:2)
35:57 Lhotský zvyšuje na 4:1!!!
35:23 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #77 Michal Nožička (4:1)
20:29 Dušan neskutečný zákrok hned na začátku druhé třetiny
20:00 Střely v 1. části: 12:7
16:45 Janečka nebezpečná střela končí tyčkou
16:00 Špaček snižuje na 3:1
15:31 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (3:1)
15:27 Toto je neskutečné utkání. Jaroměř zvyšuje na 3:0
15:02 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #4 Patrik Horčička (3:0)
14:22 Tak toto byl opravdu neskutečný únik Janečka, který končí v golem!!
13:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček bez asistence (2:0)
12:10 Hejzlar otevírá skore!!!
11:59 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #95 Filip Krigovský (1:0)
10:30 Lhotský brání
10:14 Kroupa pálí nebezpečnou střelu
09:50 Hradecké duo Max a Michal vytváří krásne kombinace
08:12 Ovšem Kroupa, Janeček a Hejzlar tvoří také skvělou lajnu
06:45 Sestava Nožička, Lhotský a Hofman se ověřila jako uspěšná lajna
06:05 Hejzlar ubránil
05:30 Náchod se dnes rozhodla že bude dohrávat souboje
03:42 Dušan chytá