4:9
    Tadeáš RYCHETSKÝ
    (Pozler)

Florbal TJ Kobylisy - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:9
branky: 5. Ondřej Kočí, 22. Tobiáš Hejda, 34. Vít Komorný, 55. Tadeáš Rychetský - 3. Michal Fuchs, 7. Jiří Čížek, 7. Patrik Med, 10. Patrik Med, 12. Jan Huleš, 35. Jan Huleš, 40. David Biněda, 45. Pavel Šimeček, 54. Pavel Šimeček; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 5:7; využití: 1:2; diváků: 31; zásahy brankářů: Marek Paleček 24 - Daniel Dolák 20; po třetinách: 1:5, 2:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Perfektní vstup do zápasu. V druhé třetině jsme lehce vypadli z koncentrace a soupeř trestal. Nicméně to byla jen krátkodobá záležitost. Třetí třetina byla opět podobně jako ta první v naší režii. Díky všem za zápas a našim věrným fanouškům za povzbuzování po celý rok 2023. Veselé Vánoce a vidíme se v roce 2024!
60:00 Komentář domácích Hrdlička Jan (Trenér): "Po vítězném listopadu bohužel spousta lidí přestala chodit na tréninky a je to vidět..."
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
58:50 Ani teď domácí brankář neumožnil hostům dosáhout "desítky"
58:20 Drobkova laciná ztráta, Palcát výborně zasahuje
54:06 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:9
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #28 Jan Pozler (4:9)
54:06 Rychetský nádherně pod víko alespoň kosmeticky upravuje skóre
53:00 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #87 Martin Jeníček (3:9)
53:00 Další poměrně laciná branka v domácí síti
51:35 Komorného ránu vytěsňuje Dolák
49:50 Hosté se znovu ubránili
48:29 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #45 Michal Fuchs.
48:29 A další nájezd hostů
47:50 Vyloučen hráč #15 Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
47:26 Hosté v pěti
47:13 Tak tomuhle nájezdu se asi divili i hosté...
47:12 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #9 Pavel Šimeček.
45:26 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:50 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #15 Filip Blažek (3:8)
44:50 Tak to bylo rychlé...
44:40 Vyloučen hráč #52 Vít Komorný družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
43:40 Palcát výborně zasahuje
41:55 A teď úplně to samé
41:30 Teď nevyšel odvážný průnik Štipkovi
40:15 Pozler to hned zkouší pěknou ranou
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:27 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #79 David Biněda, asistoval #41 Jiří Sloup (3:7)
39:27 A opět se trefují hosté
38:20 Za Palcátem zvoní horní tyčka
37:16 Domácí v plném počtu
36:19 Začíná zkrácená přesilovka hostů
35:40 Rychetský to odvážně zkoušel
35:15 Vyloučen hráč #68 Tomáš Klouda družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
34:43 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Filip Štědrý (3:6)
34:43 Teď se ovšem hosté prosazují v oslabení
34:18 Vyloučen hráč #47 Matěj Švácha družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
33:03 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #21 David Mühlbach (3:5)
33:03 Do třetice se domácí dočkali!
31:50 Vyloučen hráč #9 Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za držení
31:09 I tentokrát se hosté ubránili
29:09 Vyloučen hráč #9 Pavel Šimeček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
28:35 Signalizovaná výhoda pro domácí
26:50 Trošku se nám začíná jiskřit
26:44 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
26:44 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
24:45 Hosté se ubránili
22:45 Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
21:29 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #39 Tobiáš Hejda, asistoval #28 Jan Pozler (2:5)
21:29 A domácí snižují!
21:27 Štipka odvážně vybojoval stadardku
20:20 Kočák hezky uvolnil Kropíka, ten míří nad
20:00 Střely v 1. části: 5:11
18:02 Tentokrát se domácí ubránili
16:02 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:50 Domácím se nedaří proti důrazné plzeňské obraně výrazněji prosadit
11:29 Timeout Florbal TJ Kobylisy
11:29 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #19 Patrik Med (1:5)
11:29 Střela pod vingl a je to o čtyři
09:57 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #56 Filip Konrady (1:4)
09:57 Domácí měli šanci, ale hosté využívají
09:04 Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
08:02 Tentokrát se domácí ubránili
06:30 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #20 Filip Štědrý (1:3)
06:30 Teď nechali domácí Plzeňáka projet obranou jako nůž máslem a je to o dva góly
06:03 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #78 Matěj Rapp (1:2)
06:03 Bob si nepohlídal hráče na zadní tyčce a hosté opět vedou
05:38 Krásná kobyliská akce a ještě hezčí zákrok brankáře hostů
04:33 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #21 David Mühlbach (1:1)
04:33 Mülbach nádherně našel Kočáka, ten si vychutnal gólmana a je srovnáno
03:45 Poprvé zasahuje brankář hostů
02:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #20 Filip Štědrý (0:1)
02:40 Pěkné přečíslení končí brankou hostů
02:10 První střela na domácí branku končí nad
00:00 Pěkný adventní podvečer z kobyliské Šatna areny, kde domácí vyzvou plzeňskou Slavii - to je fakt ďábelská kombinace... :-) Zadaří se dnes Kobylkám prolomit minisérii dvou proher v řadě?