• 60 59:58
    2
    Matěj MIKŠOVSKÝ

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Primátor Náchod 7:4
branky: 2. Pavel Šimeček, 3. Pavel Šimeček, 22. Filip Konrady, 38. Ondřej Kuhajda, 42. Michal Fuchs, 48. Jan Huleš, 60. Pavel Šimeček - 17. David Špaček, 21. Filip Knettig, 36. David Špaček, 38. Adam Kovařík; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 5 + Šimon Dubský OS + Ondřej Kuhajda OS:4; využití: 0:1; diváků: 96; zásahy brankářů: Daniel Dolák 27 - Vlastimil Skalický 18, Matěj Stuchlík 6; po třetinách: 2:1, 2:3, 3:0
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Černou kaňkou na dnešním zápase je náš velký počet trestných minut. Zbytečně jsme si tím komplikovali průběh zápasu. Když pominu tento fakt, tak jsme s předvedenou hrou spokojeni a kluky chválíme. Myslím, že se zápas musel líbit a že to byla pěkná pozvánka pro naše diváky na další domácí utkání. Díky všem za zápas. PS: Zápas Slavia Plzeň vs. Náchod derby nikdy nebylo, není a nebude!
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl a hned ze dvou akcí domácích jsme po individuálních chybách dostali dvě branky. Do zápasu jsme se dostali až ve druhé půlce 1.třetiny a pak se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Ten jsme bohužel soupeři darovali, kdy se nám nepovedlo dobře vstoupit do závěrečné části, kdy si soupeř vybudoval rozhodující náskok a zápas dovedl do vítězného konce. Příští týden nás v sobotu čeká náročné utkání s TBC, na které zvu všechny fanoušky. Díky soupeři za utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:59 Na konec uděleno ještě několik trestů. Na vítězství domácích to však nic nemění.
59:58 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
59:58 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest
59:58 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
59:58 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
59:24 Šimeček si při trestém střílení poradil, završuje hattrick a čepice létají na hrací plochu.
59:23 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček z trestného střílení (7:4)
59:04 Ani po dvou standartkách se hostům nepodařilo dostat míček až k Dolákovi.
58:23 Hosté to zkouší v šesti.
57:15 Hosté přežili další početní nevýhodu.
56:21 Další rozeznění konstrukce za Skalickým, tentokrát po střele od Mikoláška.
55:12 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
53:40 Kuhajda sice branku hostů rozezněl, byla to ale jenom boční tyč.
52:36 Oba, Med poté Fuchs, branku přestřelují.
50:51 Při snaze snížit se hosté dopouští přestupku a dávají tak domácím možnost přesilovky.
50:50 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:19 Dobrý zákrok Doláka v leže.
47:02 Hosté po gólu Huleše vystřídali brankáře.
47:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (6:4)
47:01 Střídání brankáře. Nový brankář #86 Matěj Stuchlík družstva Florbal Primátor Náchod
46:18 ​Dobrá akce druhé lajny domácích skončila závarem před Skalickým, gól z toho žádný.
44:05 Mikolášek zkusil překvapit Skalického rychlou standartkou, trefil ale pouze rameno náchodského golmana.
41:55 Fuchs se kličkou nezaobíral a jednodušše ale parádně ležícího Skalického přeloboval.
41:54 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs bez asistence (5:4)
40:58 Šimečkovi se povedlo vytočit se s míčkem před branku, na střelu byl ale moc blízko k brankáři hostů.
40:10 Úvodní buly třetí třetiny pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
37:48 Hosté ve vedení nebyli dlouho. Kuhajda přesnou trefou skóre zápasu srovnává.
37:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #98 Jiří Čížek (4:4)
37:09 Hosté se po dorážce Kovaříka poprvé v zápase dostávají do vedení.
37:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #91 Adam Kovařík, asistoval #24 Lukáš Rázl (3:4)
35:18 Domácí oslabení přežili, chvíli na to ale přece jenom gól obdrželi a stav utkání je znovu vyrovnán.
35:17 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #21 Dalibor Vlášek (3:3)
34:36 Knettigův pokus od půlky pouze mimo.
33:13 Skvělý zákrok Doláka proti Křížovi drží domácí ve vedení.
33:12 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #12 Daniel Kříž.
33:12 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest
33:12 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
33:02 Nahozený míček Blažka se Štědrému skoro povedlo sklepnout za záda Skalického.
31:34 Na jedné straně Šimeček málem využil zaváhání obrany hostů, ale branku o kousek minul, na druhé straně Dolák proti Knettigovi bezchybný.
29:12 Vysokého pokus do odkryté branky Dolák na poslední chvíli vytáhl na břevno.
24:41 Huleš byl ve slibné pozici, jeho střelu ale Skalický vychytal.
24:02 Úspěšný press třetí lajny získává domácím míček v útočném pásmu.
22:10 Domácí v plném počtu.
21:24 Nebylo však srovnáno dlouho. Konrady vypíchl míček náchodské obraně a svůj samostatný únik proměnil s přehledem.
21:23 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady bez asistence (3:2)
20:29 Je srovnáno, hosté početní výhodu využili a stále pro ně pokračuje přesilovka 5na4.
20:28 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #13 David Špaček (2:2)
20:16 Hosté se hned usazují v útočném pásmu.
20:00 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Hosté začnou druhou třetinu hrou 5na3.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:58 Vyloučen hráč #69 David Malkus družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
16:13 Hosté v plném počtu a hned v zápětí snižují gólový rozdíl.
16:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #12 Daniel Kříž (2:1)
15:18 Domácí se snaží vymyslet úspěšnou kombinaci, branku hostů však zatím příliš neohrozili.
14:10 První přesilovku zápasu mají k využití domácí.
14:09 Vyloučen hráč #65 Jonáš Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
12:08 Šimeček hledal nabíhajícího Meda, ten ale prudkou přihrávku ze vzduchu nezkrotil.
10:51 Med se snažil vytočit před branku, míček však skončil za mantinelem.
09:46 Dobrý obranný zákrok Štědrého.
06:57 Mikšovský J. se dostal až před Doláka, branku domácích ale minul.
05:12 Na míček si po pokusu hostů od půlky sáhl i Dolák.
02:54 Šimeček se prosazuje hned podruhé a domácí odskakují na rozdíl dvou branek.
02:53 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #56 Filip Konrady (2:0)
02:28 Tvrdá hra panuje na hřišti hned od začátku na obou stranách.
01:17 Zaváhání v rozehrávce využil Šimeček a otevírá skoré zápasu.
01:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček bez asistence (1:0)
00:01 Úvodní buly pro domácí a zkouší to rovnou dopředu.