• 59 58:27
    2
    Adam STŘEDA

Florbal Primátor Náchod - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 4:10
branky: 31. Adam Jakubský, 49. Jonáš Mikšovský, 54. Daniel Kříž, 54. Daniel Kříž - 17. David Malkus, 19. Jan Huleš, 23. Jan Huleš, 28. Šimon Dubský, 32. Ondřej Kuhajda, 33. Filip Štědrý, 35. David Malkus, 48. Filip Štědrý, 48. Jakub Mikolášek, 57. Lukáš Porazil; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 11, Matěj Stuchlík 4 - Daniel Dolák 11; po třetinách: 0:2, 1:5, 3:3
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Komentář hostujícího trenéra a nejlepšího hráče zápasu najdete ZDE.
60:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Komentář domácího trenéra a nejlepšího hráče zápasu najdete ZDE.
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
58:28 Náchod bude hrát znovu v oslabení
58:27 Vyloučen hráč #32 Adam Středa družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:20 Desátá branka hostů
56:19 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #70 Lukáš Porazil bez asistence (4:10)
55:44 Náchod bude hrát další oslabení, tentokrát ve velmi nevhodném čase
55:43 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
53:44 Další nájezd a znovu udeřil Daniel Kříž!
53:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž z trestného střílení (4:9)
53:02 Rozhodčí nařídili další trestné střílení, tentokrál bylo chladnokrevně proměněno zásluhou Daniela Kříže!
53:01 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:9
52:09 Stuchlík se chvíli po vystřídání vyznamenal vychytaným nájezdem, aspoň v této statistice se tak Náchod vyrovnal svému soupeři
52:08 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #20 Filip Štědrý.
52:00 Rázl skvěle vyřešil protiútok soupeře 3 na 1 a poslal svůj tým do protiútoku
50:30 Hosté drží míček na svých florbalkách a v klidu si kráčí pro 3 body
48:40 Kapka naděje v moři utrpení, Náchod dává gól
48:39 Timeout Florbal Primátor Náchod
48:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #21 Dalibor Vlášek (2:9)
47:48 Plzeň přidává devátou branku a domácí střídají brankáře
47:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:9
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (1:9)
47:47 Střídání brankáře. Nový brankář #86 Matěj Stuchlík družstva Florbal Primátor Náchod
47:07 Hosté přidávají další branku, tentokrát vyloženě do prázdné branky
47:06 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:8
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (1:8)
45:45 Velká šance druhé náchodské lajny skončila pouze na zadním mantinelu
43:50 Dnešní utkání sleduje 60 diváků, děkujeme!
41:55 Plzeň drží balónek a užívá si své vedení
40:01 Úvodní bule pro Plzeň
40:00 Střely ve 2. části: 2:7
38:22 Náchod ubránil přesilovku hostů a už hraje v plném počtu
36:23 Ve hře náchodských se začínají objevovat chyby a zákroky plynoucí čistě z frustrace, ten poslední byl potrestán vyloučením
36:22 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:00 Nepříjemné zranění Langpaula v souboji úplně mimo hru, doufejme, že to není tak vážné, jak to zatím vypadá
35:30 Náchodské trenérské duo lehce obměnilo sestavu, ve hře se například objevuje náhradník Knettig
34:26 Náchodu se rýsuje velmi nelichotivý výsledek, Plzeň je ve druhé třetině úplně na jiné úrovni
34:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:7
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #20 Filip Štědrý (1:7)
32:48 Hosté bleskurychle využívají početní výhodu a dostávají se do pohodlného pětibrankového vedení
32:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:6
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #8 Jakub Mikolášek (1:6)
32:27 Sporné vyloučení si půjde odsedět Jakubský, hra se nám pomalu začíná vyostřovat
32:26 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za držení
31:22 Plzeň rychle odpovídá na obdrženou branku a po signálu z volného úderu opět udeřuje
31:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:5
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #99 Jan Huleš (1:5)
30:47 Jakubský se dnes poprvé dostává do hry a hned dává gól!
30:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #12 Daniel Kříž (1:4)
27:59 Po velkém chaosu v náchodském brankovišti dávají hosté další branku a Náchod musí přidat, jestli chce pomýšlet na body
27:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský, asistoval #98 Jiří Čížek (0:4)
26:00 Langpaul také trefil tyčku
24:05 Jeden z hostujících útočníků právě orazítkoval horní tyč náchodské branky
22:09 Podobná situace jako u první branky, Náchod neproměnil dobrou šanci a hosté skórovali z protiútoku, který založil zatím bezchybný brankář Dolák
22:08 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #1 Daniel Dolák (0:3)
21:22 Náchod přežil dvouminutové oslabení rozdělené pauzou mezi třetinami a už hraje opět v plném počtu
20:01 Úvodní bule pro Plzeň
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:23 Také Plzeň si zahraje přesilovku
19:22 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
18:19 Hosté se dostávají do dvoubrankového vedení
18:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #69 David Malkus (0:2)
16:38 Nedáš-dostaneš, Náchod nevyužil dobrou šanci a z následného protiútoku hned obdržel první branku
16:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
15:45 Další nebezpečná střela J. Mikšovského po povedené přihrávce od Jebavého
14:30 Velmi dobré střídání druhé náchodské lajny
12:35 Důležitý zákrok Vlasty Skalického, který udržel vyrovnaný stav utkání
10:38 Špaček bohužel nedokázal proměnit trestné střílení, které vybojoval Jonáš Mikšovský
10:37 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #13 David Špaček.
10:15 Gólman hostů svkěle vychytal samostatný únik Daniela Kříže
09:40 O atmosféru v hale se stará skromný kotel hostů s bubnem
07:45 Rázl i Kříž prověřili nebezpečnými střelami gólmana hostů
05:50 Macháček předvedl krásné fair-play gesto, když přiznal teč, kterou rozhodčí přehlédnuli
03:55 Hosté zaznamenali první střelu na branku, Skalický s ní problém neměl
03:02 Před koncem přesilovky stihnul Kříž ještě trefit tyč, teď už ale hrají hosté v plném počtu
02:00 Špaček krásnou nahrávkou našel J. Mikšovského v brankovišti, ale ten bohužel nedokázal překonat gólmana Doláka
01:03 Domácí budou hrát 2 minuty v početní výhodě
01:02 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
00:30 Rozhodčí nechává výhodu, Náchod bude hrát hned ze začátku přesilovku
00:01 Úvodní bule pro Plzeň
00:00 Právě prohíhá nábor nových členů! Náborové video ZDE.
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu ze zápasu 2. kola Národní ligy západ. V náchodské Plechárně se utkají 2 dosud neporažené celky - domácí Florbal Primátor Náchod a hostující FBŠ Slavia Plzeň. Oba celky dokázaly v prvním zápase vyhrát 6:5, očekávejte tedy vyrovnané a divácky atraktivní utkání! Preview k utkání čtěte ZDE.