1:8
    Adam SLÁMA
    (Procházka)

Panthers Praha - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:8
branky: 26. Matyáš Uher - 6. Filip Šimek, 18. Jakub Čech, 23. Jakub Čech, 24. Matěj Kulhavý, 30. Filip Šimek, 40. Vojtěch Procházka, 51. Filip Kovářík, 59. Adam Sláma; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Kolář ? - Josef Šedivý ?; po třetinách: 0:2, 1:4, 0:2
60:00 Komentář domácích Hudec Dominik (Asistent trenéra): Dnešní zápas z naší strany vypadal tak, jak se dalo čekat. Myšlenkami už jsme občas v některých situacích byli v půlce týdne a řešili baráž. Nyní už se opravdu můžeme plnět soustředit na baráž, kterou úspěšně zvládneme. Děkujeme soupeři za utkání a věřím, že se letos ještě potkáme.
60:00 Komentář hostů Podhráský Michal (Trenér): První vzájemný zápas se nám příliš nepovedl, takže jsme dnes chtěli postup potvrdit dominantním výkonem. Jsem rád, že si to hráči vzali za své a mohli jsme vyzkoušet i dorostence ze širšího kádru. n nPřeji soupeři hodně štěstí v kvalifikaci.
58:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #7 Vojtěch Procházka (1:8)
58:00 Panthers praha dostávají gol, když byli v oslabení. příště chodov vyučíme
57:43 Vyloučen hráč #26 Šimon Jelínek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
57:20 panthers praha faulují a jdou do oslabení
50:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #28 Kryštof Šejnost (1:7)
50:40 hráč chodova nahrává do prázdné brány 44, která dává gol a zvyšuje tak již na 7:1
48:00 panthers praha bouhžel neproměnují i když měli přesilovku
47:00 brankář od panthers praha udělal brazilské kouzlo a kopnul míček za manták
46:00 Vyloučen hráč #49 Antonín Mužík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
46:00 nazdar mára leiš posíla sedět 49 skvělá práce máro
43:49 panthers praha stále bojují, ale bouhžel jim to tam nepadá
39:28 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka bez asistence (1:6)
39:12 posledních pár vteřin 2. třetiny a chodov dává gol
35:56 rozhodčí je furt hlasitý a panthers praha stáhli první lajnu nevíme proč ale není to moc taktické
34:01 Vyloučen hráč #28 Kryštof Šejnost družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky
29:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #79 Jakub Čech (1:5)
28:22 pan beneš šel 1VS1 s brankařem ale bouhžel neproměnil šanci
26:48 panthers praha šli do 6 ali nic zajímavého se nestalo
25:06 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #28 Vojtěch Ježek (1:4)
25:06 vojta ježek nahrává panovi uhrovi a ten si hodil brankáře na páreček
24:31 Timeout Panthers Praha
23:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Matěj Kulhavý, asistoval #44 Filip Kovářík (0:4)
23:42 rozhodčímu už docházejí hlasivky ani se nedivim však řve jako to si už domyslete sami
23:42 fat pipe chodov jdou do brejku a mistr kovařík nahrává do prázdné brány mistrovi kulhavému
22:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #53 Matyáš Borek (0:3)
22:48 fat pipe chodov dávají první gol 2 třetiny
22:05 panthers praha stále bojují ale bouhžel jim to tam nepadá
21:45 rozhodčí je furt hlasitý a panthers praha měli první střelu na bránu 2 třetiny
20:01 začala 2 třetina
17:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #79 Jakub Čech, asistoval #57 Ondřej Štefek (0:2)
17:07 hráč týmu panthers praha s číslem 17 minul prázdnou bránu :(
15:15 hráč fat pipe chodov s číslem 97 minul prázdnou bránu
14:03 brankář týmu panthers praha dělá skvělý zákrok skvělá práce
12:08 rozhodčí je celkem hlasitý ale při přesilovce nepadl žádný gol
09:43 Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
09:43 první vyloučení pro fat pipe chodov
07:27 fat pipe chodov střílí, ale nedaří se jim dát gol
05:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #86 Filip Šimek, asistoval #57 Ondřej Štefek (0:1)
05:26 fat pipe chodov stále faulují a dávají první gol utkání
02:14 zápas je zatím vyrovnaný fatpipe chodov poprvé faulují
00:01 Buly vyhrávají domácí panthers praha