4:5
    Jan CHUDOBA
    (Foltyn)

Torpedo Havířov - 1. SFK Havířov 4:5p
branky: 44. Jakub Bitter, 47. Samuel Řezáč, 55. Vojtěch Mrowiec, 58. Samuel Řezáč - 19. Vojtěch Sasin, 20. Vojtěch Sasin, 26. Daniel Kantor, 45. Jakub Maceček, 64. Jan Chudoba; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Kryštof Rusz 18 - René Nieslanik 15; po třetinách: 0:2, 0:1, 4:1, 0:1
70:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Škoda, že nejsme ve stavu hrát se soupeřem otevřenou partii po celý zápas. Podle mě by pak zápas vypadal úplně jinak. Vstoupili jsme do zápasu s nějakým herním záměrem, který se nám nepodařilo přenést do hry a reality, což nás pasovalo do mnohem obtížnější role a pozice. Klobouk dolů před klukama, že to ustáli a smazali manko soupeře. Ve třetí třetině jsme byli mnohem lepším týmem. Škoda, že se nám nepodařilo rozhodnout před prodloužením. Snad už příští zápas budeme schopni hrát aktivněji po delší dobu. Celkově byl dnes soupeř dvě třetiny lepším týmem. Gratulujeme k výhře a těšíme se na příští zápas.
70:00 Komentář hostů Kubíček Filip (Trenér): Dvě třetiny jsme hráli o něco lépe na míčku a nedělali jsme tolik chyb. Bohužel ve 3.třetině jsme měli spousty šancí vstřelit branku, ale situace jsme zbytečně přehrávali a postupem času opět zbytečně dělali chyby. Děkuji klukům, že se za stavu 4:4 zvedli a zápas dotáhli do vítězného konce. Děkuji soupeři za hru a divákům za podporu a návštěvu.
70:00 Střely v prodloužení: 1:3
70:00 Ukončení prodloužení
63:31 GÓL 1. SFK Havířov! 4:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #61 Jan Chudoba, asistoval #7 Alex Foltyn (4:5)
62:41 Timeout 1. SFK Havířov
62:41 Vyloučen hráč #36 Tomáš Poruba družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:18 GÓL Torpedo Havířov! 4:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #44 Ondřej Urbančík (4:4)
57:18 Urbančík našel cross přihrávkou Řezáče a ten vyrovnává!!
55:51 Timeout Torpedo Havířov
55:51 Standartka na polovině SFK, domácí si berou timeout.
54:19 GÓL Torpedo Havířov! 3:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #10 Ondřej Waliczek (3:4)
54:19 Waliczek našel úplně volného Mrowiece a už je to jen o gól.
52:50 Juřica vybojoval míč před brankou, zakončil však vedle.
51:46 Řezáč našel Porubu, ten zakončoval přes ruku jen do boční sítě.
51:03 Pezda míjí branku.
50:08 Vyloučen hráč #90 Vojtěch Sasin družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání
49:48 Hra se konečně odšpuntovala a sledujeme pravý juniorský florbal.
48:21 Juřica jen doprostřed branky.
46:30 GÓL Torpedo Havířov! 2:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #19 Matěj Pezda (2:4)
46:30 Řezáč potáhl od levého mantinelu a vymetává pravý horní roh branky.
44:22 GÓL 1. SFK Havířov! 1:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #61 Jan Chudoba (1:4)
44:22 Radost domácích netrvala dlouho, rychlý protiútokhostí do otevřené obrany trestá Maceček.
43:54 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 Jakub Bitter, asistoval #11 Samuel Řezáč (1:3)
43:54 Bitter byl na brankovišto dostatečně důrazný a dnes poprvé překonává Nieslanika.
42:20 Hra se nám začala otevírat, šance začínají přibývat.
41:08 Poruba se proháčkoval od mantinelu, Nieslanik zasahuje.
41:01 První minuta záverečné části přinesla několik osobních soubojů.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:52 Řezáčův nádherný průnik zastavil skvělý Nieslanik.
39:01 Poslední minuta prostřední části.
37:45 Bitter si vyjel zprava, ale trefil jen Nieslanika.
36:35 Foltynova další střela, Rusz znovu na místě.
34:58 Jandák opět zakončuje, Rusz na místě.
33:57 Urbančík na Porubovu přihrávku nedosáhl.
32:25 Torpedo je v plném počtu.
31:52 Foltynova střela z voleje končí na hrudi Rusze.
30:25 Vyloučen hráč #11 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za blokování florbalky
30:19 Řezáčovu skrytou střelu si našel Nieslanik.
28:28 Snaha o teč Waliczkovy střely nevyšla.
27:24 Propagační střela z hole Ryšky.
26:38 Pezda po trestném úderu míjí branku.
25:17 GÓL 1. SFK Havířov! 0:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #19 Daniel Kantor, asistoval #17 Samuel Vraník (0:3)
25:17 Tentokrát zůstal na středu úplně volný Kantor, SFK jde do tříbrankového trháku.
24:01 Petřík ve velké příležitosti netrefuje branku.
21:40 Rychlá vyměna míčku u hráčů SFK, Rusz u pravé tyčky včas.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
19:23 GÓL 1. SFK Havířov! 0:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #10 Šimon Jandák (0:2)
19:23 Dvě branky jako přes kopírák, Sasin dvakrát zužitkoval nedůslednost obrany na pravé straně.
18:52 Mrowiecova střela z osy zablokována.
18:18 GÓL 1. SFK Havířov! 0:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #84 Adam Chlebík (0:1)
17:45 Foltyn před brankou těsně vedle.
14:30 SFK častěji na míčku, pozorná obrana Torpedo zatím odolává.
11:48 Warcholek to zkoušel zleva, Nieslanik pozorný.
10:20 Foltynova jedovka proletěla kolem levé tyče.
08:51 Na další zajímavější akci čekáme.
05:23 Švihovka Řezáče od mantinelu, Nieslanik na místě.
04:10 Krásná kombinace hostí, zakončení Jandáka si pohlídal Rusz.
01:52 Chylek před brankou netrefil míček.
00:22 Rychlý protiútok domácích a velká šance Urbančíka. Gólman Nieslanik skvěle zasáhnul
00:01 Úvodní buly pro SFK.