• 59 58:20
    4:9
    (Tomaško)

1. SFK Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:9
branky: 19. Radek Stolárik, 29. Jakub Maceček, 29. Radek Stolárik, 57. Šimon Jandák - 10. Nikolas Vizváry, 10. Ondřej Balner, 23. Tomáš Rucki, 40. Ondřej Balner, 41. Filip Szemla, 42. Jakub Vít, 43. Nikolas Vizváry, 55. David Slončík, 59. Nikolas Vizváry; rozhodčí: Jan Galuszka - Libor Gavlas; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Erik Beza 23 - Matěj Prašivka 23; po třetinách: 1:2, 2:2, 1:5
60:00 Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí): První zápas sezóny, první lekce. Reálně jsme hráli poslední třetinu ty první dvě jsme zjišťovali, že už se vlastně hraje. Hodně lehkovážné a nedůrazné dvě třetiny naší hry a důsledná obrana soupeře přinesly drama na světelné tabuli. nPoučení do příště, poctivá práce přináší výsledky, nekoncentrovaný přístup přináší kýbl... Prosím, nechat i ty tři tečky.
60:00 Komentář domácích Kubíček Filip (Trenér): Dvě třetiny pro nás příznivý výsledek. Bohužel jsme stále dělali individuální chyby v rozehrávce. Zápas se rozhodl na začátku třetí třetiny dvěma góly. Soupeř nám ukázal svou kvalitu, ale o té jsme už dopředu věděli. Musím pochválit kluky za pěkné kombinační věci. Děkujeme soupeři za velmi kvalitní hru a divákům za návštěvu a podporu v zápase.
60:00 Střely ve 3. části: 4:7
59:10 Zápas se už jen dohrává.
58:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #7 Erik Tomaško (4:9)
58:10 Slončík ztratil balon za brankou soupeře, hasit musel Vít.
56:19 GÓL 1. SFK Havířov! 4:8
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #10 Šimon Jandák bez asistence (4:8)
54:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #81 Ondřej Balner (3:8)
54:24 Slončík byl v zakončení naprosto nekompromisní.
53:10 Probudilo se publikum, jelikož na hřišti se teď nic moc nedělo.
50:24 Hraje se bez větších brankových příležitostí.
47:20 Hra je teď trošku ospalá a hraje se hlavně ve středním pásmu. Občas nějaká chyba a brejk, jinak docela nudná pasáž zápasu.
45:05 Kos teď krásnou nahrávkou našel Foltýna a ten byl faulován.
44:05 Vítkovice hrají v pohodě a kontrolují utkání.
42:13 Timeout 1. SFK Havířov
42:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #61 Tomáš Rucki (3:7)
42:13 Havířov působí odevzdaně a pokud nechtějí inkasovat další branky, měli by se vrátit ke hře ve stejné koncentraci jako ve druhé třetině.
41:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #66 David Slončík (3:6)
41:34 Maceček nechal vystřelit Víta a Vítkovice odskakují na rozdíl tří branek.
40:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Filip Szemla, asistoval #66 David Slončík (3:5)
40:29 Petřík zariskoval v rozehrávce, ale vyšlo mu to. Vzápětí Stolárik na brankovišti neubránil dorážku a Szemla skóruje do odkryté klece.
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
39:40 Slončík v šanci, Beza opět chytá.
39:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #7 Erik Tomaško (3:4)
37:50 Maceček v šanci, ale měl to složité, pokračuje tlak na vítkovickou branku.
37:10 Rohel na dvakrát, Beza kryje i dorážku.
35:40 Teď jsou šance na obou stranách.
34:30 Beza kryje pohotovou střelu hostí.
32:30 Rozhodčí teď přehlédli na obou stranách zjevné fauly na vyloučení (sekání).
30:09 Rohel teď obral o míček Kantora a zabránil šanci domácích.
28:40 Další šance Havířova.
28:34 GÓL 1. SFK Havířov! 3:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #67 František Šuly (3:3)
28:23 GÓL 1. SFK Havířov! 2:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #57 Jakub Maceček, asistoval #61 Jan Chudoba (2:3)
28:22 Máme srovnáno, Stolárik do prázdné brány po nahrávce Šulyho.
28:22 Pěkné přečíslení Havířova a Maceček skóruje po opět prapodivném zákroku - nezákroku vítkovicého brankáře.
28:02 Tomaško poslal na Bezu granát z půlky, ten vykryl.
26:40 Pěkná akce SFK, Zaorálek však nedokázal zakončit ani nahrát a hraji hosté.
24:55 Adámek hasil chybu, střílel Kantor do bloku.
24:20 Dvě slepené šance Havířova, bez branky.
23:01 Zaorálek se dostal teď do dvou střel, ale obě byly zblokovány. Vysloužil si však potlesk publika.
22:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #61 Tomáš Rucki, asistoval #27 Jan Sitora (1:3)
22:33 Havířov často chybuje a pramení z toho třetí gól Vítkovic.
20:01 Buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 11:14
18:25 GÓL 1. SFK Havířov! 1:2
18:25 Stolárik to vzal na sebe a lehkou střelou překonal Prašivku z dálky, který nemůže mít čisté svědomí. Tohle se dalo chytit.
18:00 Vít vyslal střelu, jemná teč a rozehrává se v rohu.
17:02 Jandák trefil tyč.
16:14 Jedná střela po minutě nahrávání si. Chtělo by to z pohledu domácích více střel.
15:16 Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
13:50 Domácí teď vůbec nezachytili tempo Vítkovic a hraje se jen na jedné polovině.
10:50 Beza teď vychytal Slončíka.
10:30 Rohel vyvezl míček mezi křídly Havířova a připravil šanci pro spoluhráče, Beza chytá.
09:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #97 Václav Babík (0:2)
09:45 Dva rychlé góly pro Vítkovice.
09:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #32 Jakub Vít (0:1)
08:04 Vítkovice teď tlačí Havířov, ale bez střel. Střídá se.
06:40 Vizváry obral o míček Stolárika a Vítkovice si vypracovaly první velkou šanci. Slončík trefil Bezu.
05:30 Už asi pátá šance Havířova, který působí svěžeji. Nyní první střela Vítkovic, Lestyan minul.
04:30 Favorizované Vítkovice zatím drží míček na své polovině, ale do šancí se nedostávají.
03:02 Foltýn nezpracoval míček před prázdnou bránou. To byla 100% šance.
01:30 Prašivka musel hasit chybu spoluhráčů. První šance pro Havířov.
01:00 První střela zápasu letěla na vítkovickou branku, ale byla zblokována. Jandák byl jejím autorem.
00:01 Úvodní buly pro Havířov.
00:00 Vítejte u utkání mezi 1. SFK HAVÍŘOV a 1. SC TEMPISH VÍTKOVICE - CE SOUTĚŽE JUNIORŮ - 2. KOLA SEMIFINÁLE