8:13
    Petr VÁVRA
    (Trník)

SK Meťák České Budějovice - FBC Kutná Hora  8:13
branky: 12. Matěj Hladík, 21. David Dvořáček, 27. Michal Vernarec, 28. Matěj Hladík, 33. Matěj Hladík, 44. Matěj Beniačik, 50. Matěj Hladík, 51. Matěj Hladík - 2. Marek Trník, 8. Jan Danda, 10. Jiří Schwarz, 12. Jiří Schwarz, 19. Petr Vávra, 21. Michal Trník, 23. Marek Trník, 33. Jiří Schwarz, 45. Adam Rowe, 56. Petr Vávra, 58. Jiří Schwarz, 59. Petr Vávra, 60. Petr Vávra; rozhodčí: Jiří Kohnheiser - Kamil Vraspír; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jindřich Zettner 25 - Jakub Brož 20; po třetinách: 1:5, 4:3, 3:5
60:00 Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): Hra nahoru dolů, dovolili jsme soupeři vstřelit hodně branek, od nás nejhorší předvedený výkon sezóny. Naštěstí jsme oproti včerejšku lépe stříleli a vyhráli důležité tři body. Děkujeme soupeři za zápas a ať se daří po zbytek sezóny.
60:00 Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér): Dnes nám ve velmi okleštěné sestavě unikl začátek zápasu, dobře jsme sehráli druhou třetinu a v té poslední nám již chyběly síly. Pro kluky pochvala za odvahu a bojovnost. Soupeři přejeme dobrý a bezpečný návrat domů.
60:00 Střely ve 3. části: 7:15
59:59 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:13
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #57 Michal Trník (8:13)
58:21 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #67 Lukáš Vojtěch (8:12)
57:45 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:11
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #27 Martin Zelený (8:11)
57:06 Gol hostů nebyl uznán.Noha hostujícího útočníka byla v brankovišti.
55:54 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:10
53:59 Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hra bez florbalky
50:56 GÓL SK Meťák České Budějovice! 8:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #35 Martin Kořenský (8:9)
49:08 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:9
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík bez asistence (7:9)
47:08 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Motz družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:08 Tak to je motz.
44:22 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:9
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #41 Adam Rowe, asistoval #27 Martin Zelený (6:9)
43:07 GÓL SK Meťák České Budějovice! 6:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #12 Matěj Beniačik, asistoval #3 Josef Chrt (6:8)
40:00 Střely ve 2. části: 13:11
39:00 Beniačik vyslal dobrou střelu, ale jen do golmana.
38:00 zbývají poslední dvě minuty 2. třetiny.
34:07 Při přesilovce zatím střely jen do bloků.
32:58 Vyloučen hráč #25 Jan Danda družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:8
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #51 Jakub Jedlička (5:8)
32:01 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #6 David Dvořáček (5:7)
32:00 Dvořáček vyslal krásnou střelu, ale zvoní jen břevno.
29:23 Chrt zachraňuje přečíslení 2 na 1.
27:11 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #3 Josef Chrt (4:7)
26:22 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #52 Michal Vernarec, asistoval #63 Tomáš Zelinka (3:7)
22:47 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #13 Petr Vávra (2:7)
21:02 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #24 Matěj Hladík.
21:02 Hladík z dobře provedeného nájezdu trefuje pouze tyč
20:37 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #13 Petr Vávra (2:6)
20:24 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 David Dvořáček, asistoval #24 Matěj Hladík (2:5)
20:00 Střely v 1. části: 8:12
18:20 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:5
17:45 Ondra Kočka ztratil na hřišti florbalku a nemohl ji najít. Děkujeme za zpestření zápasu.
17:01 Míček dnes příliš nedrží na čepelích. vidíme docela dost nepřesností.
13:55 Hladík pouze do bloku.
12:49 Míček se teď kutálel po brankové čáře domácích, ale gol to nebyl.
11:47 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:4
11:18 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:4
09:20 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #21 Jan Novotný (0:3)
07:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #25 Jan Danda, asistoval #21 Jan Novotný (0:2)
01:19 GÓL FBC Kutná Hora ! 0:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (0:1)
00:23 Hra je od začátku ve vysokém tempu.