4:8
    Ondřej HLINOVSKÝ
    (Budek)

TJ Sokol Královské Vinohrady B - FBŠ ATT Gorily Plzeň 4:8
branky: 23. Tomáš Gärtner, 31. Jan Svoboda, 53. Daniel Gärtner, 58. Jakub Záň - 8. Ondřej Budek, 17. Jonáš Janata, 21. Lukáš Čech, 26. Lukáš Fischer, 51. Ondřej Budek, 56. Ondřej Sihelský, 57. Ondřej Sihelský, 59. Ondřej Hlinovský; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; diváků: 39; zásahy brankářů: Petr Žitník 16 - Vojtěch Šimůnek 23; po třetinách: 0:2, 2:2, 2:4
60:00 Komentář hostů Altman Karel (Vedoucí): V první řadě bych rád podotknul, že tato utkání v této lize chybí a doplněný tým SKV klukama z áčka byla super prověrka do dalších zápasů! My jsme mohli konečně hrát na 3 plné formace a na tempu hry to bylo vidět! Jsem rád jak jsme zápas zvládli. Odmakaný od začátku do konce! Jako třešnička na dortu byl neskutečný gól Lukáše Čecha, který zapsal první branku mezi muži!! Zdar a sílu - JE-DE-ME
60:00 Komentář domácích Ondrejčík Gustav (Trenér): V klíčových aspektech hry byl soupeř lepší. My jsme bohužel byli v soubojích pomalejší, což nás stálo hodně míčků. Museli bychom být stoprocentně efektivní v útoku, abychom mohli v tomto zápase pomýšlet na body. Přesto to bylo kvalitní utkání, které nás hodně prověřilo.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
60:00 A máme dobojováno, hosté si zpět do Plzně odváží plný počet bodů. Děkujeme všem za sledování dnešního utkání a brzy na viděnou ve vinohradské hale při dalším domácím utkání.
58:30 Hosté se trefují do prázdné branky a to pro SKV opravdu nevypadá dobře
58:17 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #11 Ondřej Budek (4:8)
57:33 Domácí zkouší v šesti
57:12 Oddechový čas pro SKV, vymyslí nějakou taktiku na závěrečný úder?
57:10 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
57:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #64 Matěj Špaček (4:7)
56:35 Další gól z přesilovky znamená navýšení skóre pro hosty, Vinohrady musí necelé 4 minuty před koncem 3. třetiny zabrat
56:10 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #11 Ondřej Budek (3:7)
55:57 Hosté využívají přesilovku a berou si zpět tříbrankové vedení
55:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #34 Michal Strnad (3:6)
54:17 Druhé vyloučení domácích a rázem tu máme hru 3 na 5
54:16 Vyloučen hráč #3 Vít Neuman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za hrubost
54:08 Máme tu vyloučení za opakované přestupky pro domácího hráče a další početní výhodu pro Plzeň
53:41 Vyloučen hráč #33 Dominik Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za opakované přestupky
52:40 A svou přesilovku proměňují i Vinohrady, trefuje se druhý z bratří Gärtnerů
52:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #5 Jan Svoboda (3:5)
52:11 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
50:30 Třetí akce už se hostům podařila a opět zvyšují náskok na 3 branky
50:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #86 Ondřej Sihelský (2:5)
49:21 A máme tu sekání i na domácí straně, což znamená početní výhodu pro Plzeň
49:01 Vyloučen hráč #2 Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání
48:37 plzeňský Pojar vyzkoušel pozornost domácího gólmana, ten byl však ve střehu a chytá
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
40:00 Druhá část přinesla na každé straně 2 branky, hosté nadále drží svůj náskok. Uvidíme, zda nám třetí třetina přinese obrat
39:00 Střela domácího Bajka míří vysoko nad
37:49 Dnešnímu večernímu utkání v hale přihlíží krásných 39 diváků, děkujeme za návštěvu!
36:29 Další útok hostů, tato přesilovka se zatím Vinohradům nedaří dle jejich představ
35:29 Hostující Hejduk se i v početní nevýhodě neohroženě vydal k domácí brance, ale netrefil
34:41 Druhý trest za sekání pro hostující tým a šance pro SKV na snížení stavu
34:31 Vyloučen hráč #39 Jonáš Janata družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
34:13 To samé i na druhé straně, i zde to končí neúspěchem
33:41 Vinohrady ve třech před plzeňskou brankou, souhra se ale nepodařila
32:51 Krůšek zkusil překvapit plzeňského gólmana střelou z první
32:12 Švejda nahodil před branku Svobodovi, ten však minul
31:26 T. Gärtner měl před sebou úplně prázdnou branku, netrefil však míček
30:53 plzeňský Kratina se pustil do úniku, ale trefuje mimo
30:17 A přece jen gól pro domácí po trefě Jana Svobody!
30:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #5 Jan Svoboda, asistoval #37 Jiří Krůšek (2:4)
30:02 Závar před plzeňskou brankou, dvě velké šance domácích, ale stav zůstává neměnný
29:11 Šance pro Ondrejčíka, ani tentokrát z toho pro SKV nic nebylo
26:15 T. Gärtner zblokoval plzeňskou šanci, následně se ale Gorily přece jen prosazují a berou si zpět tříbrankové vedení
25:57 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer bez asistence (1:4)
24:55 Jan Pojar napřáhl z půlky, ale trefil jen hráče SKV
22:47 A máme tu snížení, T. Gärtner už tentokrát trefuje branku
22:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Tomáš Gärtner, asistoval #88 Vojtěch Krupička (1:3)
22:07 Hosté se opět hrnuli na domácí branku jak velká voda, Hlinovský ale mířil mimo
20:22 Krásná kombinace hostů končí po 21 vteřinách v síti SKV
20:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #2 Jan Šobotník (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 9:7
20:00 Úvodní třetina se lépe vyvedla hostům, kteří odchází do šatny s dvougólovým náskokem
19:44 Krásný pokus T. Gärtnara, domácím se bohužel stále nedaří vsítit branku
17:33 T. Gärtner se dostal do zajímavé střelecké pozice, míček mu ale sjel z čepele
16:47 Jonáš Janata se nejlépe zorientoval v závaru před vinohradskou brankou a zvyšuje na 0:2
16:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata bez asistence (0:2)
14:20 Míček teď proplachtil podél brankové čáry hostující branky, k vyrovnání chybělo málo!
12:26 Špačkova prudká střela pouze mimo branku
10:21 Přesilovka nám nic zajímavého nepřinesla a stav utkání zůstává po úvodní desetiminutovce neměnný
09:45 Samostatný únik hostujícího Hejduka naštěstí pro domácí brankou neskončil
07:53 Hostující Hašek si jde za sekání odpočinout na trestnou lavici a máme tu první přesilovku utkání. Vytěží z toho domácí srovnání?
07:42 Vyloučen hráč #87 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
07:03 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (0:1)
05:43 Ondřej Budek tak dlouho kroužil kolem brány domácích, až to přineslo úvodní trefu utkání
05:42 Souhra bratří Gärtnerů skončila nezdarem a míček se dostal do držení hostů
04:22 Dlouhá přihrávka našla domácího Špačka, ten byl ale v obležení dvou hostujících hráčů
03:14 Hra se v rychlém tempu přelévá ze strany na stranu
00:35 Vinohrady začínají prudkou střelou Bajka, ta ale končí pouze v náručí plzeňského gólmana.
00:01 Vážení příznivci florbalu, vítáme vás u středečního večerního utkání 16. kola Divize mezi domácím týmem z Vinohrad a plzeňskými Gorilami. Předchozí měření sil mezi oběma týmy skončilo výhrou Plzně v prodloužení, jaký výsledek nám přinese dnešní utkání?
00:00 Dnešní souboj budou řídit rozhodčí Jaroslav Verner a Marek Jeřábek.