• 60 59:35
    2
    Adam SEVERIN

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBC Spartak Kaplice 5:9
branky: 25. David Caha, 31. Šimon Perek, 40. Vojtěch Fišer, 41. Šimon Perek, 57. Vojtěch Oulehla - 6. Filip Hron, 11. Ondřej Gloza, 12. Petr Lukš, 16. Petr Lukš, 29. Jan Völfl, 37. Jan Völfl, 45. Jan Völfl, 46. Michal Forst, 52. Michal Forst; rozhodčí: David Staněk - Patrik Plocha; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Radek Kulhan 11, Lukáš Bicek 4 - Dominik Štěpánek 12; po třetinách: 0:4, 3:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Valdauf Zdeněk (Vedoucí): Soupeř nám ukázal v že v jednoduchosti je síla..
60:00 Komentář hostů Wunsch Pavel (Trenér): Už jsme noc potřebovali vyhrát a jsme rádi, že se nám to podařilo. Bylo to zbytečně nervózní utkání, které se nám podařilo dobře rozehrát a i když se soupeř dotáhl na dva góly dokázali jsme reagovat a pak už utkání kontrolovali až do konce. Děkuju hráčům za výkon a zdravíme našeho spoluhráče Honzu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:35 Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání
56:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 5:9
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #83 Vojtěch Oulehla, asistoval #72 David Caha (5:9)
56:30 Bicek se otáčí v bráně.
52:00 Vyloučen hráč #60 Pavel Wunsch družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
51:04 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #4 Jan Völfl (4:9)
51:04 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Lukáš Bicek družstva FBC Štíři Č. Budějovice B
49:03 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice B
45:37 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst, asistoval #72 František Dvořák (4:8)
44:09 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #22 Tomáš Kadlec (4:7)
41:11 Vyloučen hráč #25 Karel Mach družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře
40:24 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 4:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #10 Šimon Perek, asistoval #37 Vojtěch Fišer (4:6)
40:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:49 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 3:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #37 Vojtěch Fišer, asistoval #72 David Caha (3:6)
36:24 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #96 Filip Hron (2:6)
34:49 #JETOREZBA
31:03 Domácí statečně bobjují.
30:04 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 2:5
28:20 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:5
25:59 Vyloučen hráč #96 Filip Hron družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře
24:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice B! 1:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil #72 David Caha, asistoval #37 Vojtěch Fišer (1:4)
20:12 Diváci domácích doufají, že se v téhle třetine bude domácím dařit lépe než v té první.
20:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 3:7
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
15:29 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #17 Petr Bláha (0:4)
15:29 Domácí nasadili neúsměvné tváře.
12:10 Nelze si nepovšimnout Kaplického kotle hned za pořadatelským stolkem.
11:32 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #33 Dominik Štěpánek (0:3)
10:16 Domácí nasadili své nejlepší hráče, aby dorovnali.
10:09 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #90 Ondřej Gloza, asistoval #37 Petr Lukš (0:2)
05:54 GÓL FBC Spartak Kaplice! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #96 Filip Hron, asistoval #5 Jakub Košíček (0:1)
00:01 Vítám vás na dnešním hvězdném utkání.