2:11
    Matyáš PROS
    (Špok)

Florbal Jindřichův Hradec - FBC Draci Říčany 2:11
branky: 54. Jakub Tejnor, 56. Vít Hovorka - 6. Ondřej Anýž, 10. Matyáš Pros, 18. Matyáš Pros, 21. Jan Dušek, 31. Vítězslav Špok, 32. Jan Dušek, 50. David Tománek, 52. Filip Nochta, 53. Jan Cihlář, 53. Filip Nochta, 57. Matyáš Pros; rozhodčí: Jan Korábek - Kamil Vraspír; vyloučení: 6 + Jan Šimic OS:4 + Ondřej Anýž OS; využití: 0:2; diváků: 113; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 30 - Ondřej Kukol 16; po třetinách: 0:3, 0:3, 2:5
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): Jeden z našich nejpovedenějších výkonů. Celý tým fungoval tak, jak si představujeme, všichni nechávali na hřišti maximum i za výrazného vedení a skvěle se nám dařila kombinace v pohybu. Celá hra byla navíc podpořena bezchybným výkonem brankáře. Z této půdy se nikdy nevozí body úplně snadno a jsem hrozně rád, že jsme tu předvedli něco takového. Poděkování také hrstce našich fanoušků, která nás dorazila podpořit. Doufám, že se s plnými tribunami vidíme opět v neděli doma a předvedeme podobný výkon jako dnes.
60:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Co k tomu říct. My jsme seděli na gauči u stromku a soupeř si přijel zatrénoovat. Všude jsme byli pozdě, neměli jsme ani jeden odražený balón. Směrem dopředu jsme nic nevymysleli a vzadu jsme stáli jak kužel. Gratuluji soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 9:18
56:31 GÓL FBC Draci Říčany! 2:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (2:11)
55:51 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:10
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #22 Vít Hovorka bez asistence (2:10)
53:03 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:10
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #14 Jakub Tejnor, asistoval #22 Vít Hovorka (1:10)
52:46 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
52:46 GÓL FBC Draci Říčany! 0:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #49 David Tománek (0:10)
52:34 GÓL FBC Draci Říčany! 0:9
Vlastní branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #13 Jan Cihlář (0:9)
51:36 GÓL FBC Draci Říčany! 0:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #24 Ondřej Anýž (0:8)
49:43 GÓL FBC Draci Říčany! 0:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #93 Jakub Tabášek (0:7)
48:13 Trestné střílení družstva Florbal Jindřichův Hradec neproměnil #26 Filip Kopřiva.
47:37 Vyloučen hráč #21 Jiří Šustr družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
36:06 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #33 Marek Svoboda.
31:20 GÓL FBC Draci Říčany! 0:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #33 Marek Svoboda (0:6)
30:36 GÓL FBC Draci Říčany! 0:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (0:5)
29:14 Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec - osobní trest
29:14 Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nesportovní chování
29:14 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky
27:16 Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za opakované přestupky
24:56 Vyloučen hráč #9 Jan Šimic družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost
24:56 Vyloučen hráč #25 Michal Strieženec družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
22:01 Vyloučen hráč #66 Jaromír Žák družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za sekání
20:59 GÓL FBC Draci Říčany! 0:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #23 Matyáš Pros (0:4)
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:28 Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za bránění ve hře
17:14 GÓL FBC Draci Říčany! 0:3
10:45 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany - osobní trest
10:45 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nesportovní chování
09:51 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros bez asistence (0:2)
05:28 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #92 Matěj Tabášek (0:1)
04:50 Vyloučen hráč #77 Daniel Danyi družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení