• 35 34:35
    3:17
    (Jirásek)

1.FK Ostrava JIH - SK In-duro Domaslavice 3:17
branky: 18. Marek Plaček, 26. Marek Plaček, 32. Lukáš Hluzák - 1. Martin Vicher, 4. Tomáš Jantoš, 6. Viktor Jakubek, 9. Michal Křibík, 10. Václav Jirásek, 14. Václav Jirásek, 14. Jiří Mašlar, 18. Jiří Mašlar, 18. Šimon Vámoš, 19. Viktor Jakubek, 22. Jiří Mašlar, 24. Václav Jirásek, 26. Tomáš Jantoš, 27. Viktor Jakubek, 28. Martin Vicher, 32. Viktor Jakubek, 35. Viktor Jakubek; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Filip Górny; vyloučení: 3:2 + Petr Maslák 4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Klára Šmakalová ? - Lukáš Boruta ?; po třetinách: 0:5, 1:7, 2:5
36:00 Střely ve 3. části: 7:13
34:35 GÓL SK In-duro Domaslavice! 3:17
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #11 Viktor Jakubek, asistoval #97 Václav Jirásek (3:17)
34:25 Vyloučen hráč #99 Tomáš Jantoš družstva SK In-duro Domaslavice na 2 minuty za sekání
31:59 Hluzák si gól doslova vychutnal.
31:55 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 3:16
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #88 Lukáš Hluzák bez asistence (3:16)
31:33 Timeout 1.FK Ostrava JIH
31:33 GÓL SK In-duro Domaslavice! 2:16
31:33 Stačilo říct a góly začaly padat, Viktor Jakůbek dnes hattrick.
30:56 Kluci z Domaslavic už vyzkoušeli všechny kombinace, ale pořád nic, čekali jsme více gólů.
27:35 Vyloučen hráč #77 Jan Zedník družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za sekání
27:22 GÓL SK In-duro Domaslavice! 2:15
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #8 Martin Vicher, asistoval #19 Petr Maslák (2:15)
26:02 GÓL SK In-duro Domaslavice! 2:14
26:02 Plaček skóruje a Viktor skóroval hnedka po něm na oplatu.
25:57 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 2:13
Branku družstva 1.FK Ostrava JIH vstřelil #5 Marek Plaček, asistoval #77 Jan Zedník (2:13)
25:33 GÓL SK In-duro Domaslavice! 1:13
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #99 Tomáš Jantoš, asistoval #97 Václav Jirásek (1:13)
25:15 Trestné střílení družstva 1.FK Ostrava JIH neproměnil #5 Marek Plaček.
25:15 Dramatický nájezd Plačka.
24:00 Střely ve 2. části: 4:13
23:12 GÓL SK In-duro Domaslavice! 1:12
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #97 Václav Jirásek, asistoval #48 Filip Noga (1:12)
21:35 Plaček radí spoluhráčům z trestné lavice taktiku "čtverec".
21:25 Vyloučen hráč #19 Petr Maslák družstva SK In-duro Domaslavice na 2+2 minuty za hrubost
21:25 Vyloučen hráč #5 Marek Plaček družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za hrubost
21:25 Plaček skákal po Borutovi, nevíme, kde tyto praktiky vzal, ale brankáři Borutovi se to nelíbilo a Plaček dostal po hubě.
21:04 GÓL SK In-duro Domaslavice! 1:11
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #21 Jiří Mašlar, asistoval #3 Jan Kuřil (1:11)
21:00 Jirka Mašlár dneska hattrick.
19:00 Historie se opakuje, Plaček se zase složil na zem i s mantinely jako domino.
18:27 GÓL SK In-duro Domaslavice! 1:10
17:58 GÓL 1.FK Ostrava JIH! 1:9
17:29 Kde bere Plaček tolik energie?
17:09 GÓL SK In-duro Domaslavice! 0:9
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #73 Šimon Vámoš bez asistence (0:9)
17:04 GÓL SK In-duro Domaslavice! 0:8
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #21 Jiří Mašlar, asistoval #11 Viktor Jakubek (0:8)
15:00 Obdivujeme kondičku JIHU.
14:00 S Vamošem to seklo.
13:44 GÓL SK In-duro Domaslavice! 0:7
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #21 Jiří Mašlar, asistoval #94 Michal Křibík (0:7)
13:09 GÓL SK In-duro Domaslavice! 0:6
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #97 Václav Jirásek, asistoval #8 Martin Vicher (0:6)
12:00 Střely v 1. části: 5:15
11:39 Vyloučen hráč #73 Šimon Vámoš družstva SK In-duro Domaslavice na 2 minuty za bránění ve hře
09:54 GÓL SK In-duro Domaslavice! 0:5
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #97 Václav Jirásek, asistoval #99 Tomáš Jantoš (0:5)
08:11 GÓL SK In-duro Domaslavice! 0:4
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #94 Michal Křibík, asistoval #8 Martin Vicher (0:4)
08:11 Za jeho chybu zaplatili po necelých 30 sekundách.
08:00 Vyloučení domácího hráče Plačka číslo 5 přišlo dříve než jsme čekali.
07:47 Vyloučen hráč #5 Marek Plaček družstva 1.FK Ostrava JIH na 2 minuty za sekání
07:00 Lukášova taktika alá had za branou se vyplácí.
05:57 GÓL SK In-duro Domaslavice! 0:3
05:57 Viktor na nahrávku počkal před bránou a na jistotu skóroval.
04:54 Tomáš Uher bere všechny asistence, už by to chtělo gól z jeho strany.
03:40 GÓL SK In-duro Domaslavice! 0:2
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #99 Tomáš Jantoš, asistoval #56 Tomáš Uher (0:2)
00:13 GÓL SK In-duro Domaslavice! 0:1
Branku družstva SK In-duro Domaslavice vstřelil #8 Martin Vicher, asistoval #56 Tomáš Uher (0:1)