• 45 44:56
    7:8
    (Mucha)

1. SFK Havířov B - FBC Intevo Třinec  7:8
branky: 20. Sebastian Różański, 23. František Benda, 25. Jakub David, 31. Sebastian Różański, 33. Sebastian Różański, 36. Sebastian Różański, 40. Filip Šafarčík - 4. Jakub Szkandera, 11. Viktor Mucha, 11. Viktor Mucha, 17. Jakub Czernek, 22. Jakub Gorgosz, 24. Viktor Pyszko, 27. Viktor Mucha, 45. Filip Stryczek; rozhodčí: Filip Górny - Adam Langer; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Gola ? - Rostislav Rychlik ?; po třetinách: 0:3, 3:4, 4:1
44:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 7:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #74 Filip Stryczek, asistoval #12 Viktor Mucha (7:8)
44:56 Po infarktových 30 sekundách Stryczek zvyšuje na 8:7.
42:43 Timeout 1. SFK Havířov B
39:28 GÓL 1. SFK Havířov B! 7:7
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #38 Filip Šafarčík, asistoval #14 Jakub David (7:7)
39:28 Po neodpískaném faul na Szkanderu srovnává Šafarčík, po střele Davida.
37:28 Hra je teď velmi vyostřená a neučesaná, hraje se nahoru dolů, protože každý tým chce 3 body z tohoto utkání.
36:40 Gola svými skvělými zákroky drží naděje Havířova na 3 body.
35:39 Timeout FBC Intevo Třinec
35:39 GÓL 1. SFK Havířov B! 6:7
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #33 Sebastian Różański, asistoval #9 Matyas Basta (6:7)
33:50 Zaoralek po skvělém průniku přes 3 hráče trefuje pouze tyč.
32:30 Začátek třetí třetiny lépe vychází hráčům SFK, kteří dvěma slepenými góly stahují náskok třineckých.
32:21 GÓL 1. SFK Havířov B! 5:7
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #33 Sebastian Różański, asistoval #66 Jan Zaoralek (5:7)
30:21 GÓL 1. SFK Havířov B! 4:7
28:35 Kováč a Szkandera si velmi rozumí v kombinaci, ale bohužel jejich střely končí jen na tyčkách.
27:30 Další nebezpečná standartní situace před třineckou bránou gólem nekončí.
26:07 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #12 Viktor Mucha, asistoval #74 Filip Stryczek (3:7)
26:07 Viktor Mucha střelou ze středu na vzdálenější tyč kompletuje svůj hattrick.
25:47 Rychlík napravil předešlé zaváhání a svým ramenem likvidu nebezpečnou střelu.
24:07 GÓL 1. SFK Havířov B! 3:6
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #14 Jakub David, asistoval #38 Filip Šafarčík (3:6)
24:07 Slabší chvilka Rychlíka v bráně, který se nestihl přesunout ke druhé tyči, na které ho nachytal David.
23:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #4 Viktor Pyszko, asistoval #12 Viktor Mucha (2:6)
23:40 Mucha skvělým krosem našel Kováče, ale ten bohužel netrefuje.
22:43 Vyloučen hráč #33 Sebastian Różański družstva 1. SFK Havířov B na 2 minuty za hrubost
22:25 GÓL 1. SFK Havířov B! 2:5
Branku družstva 1. SFK Havířov B vstřelil #6 František Benda, asistoval #11 Vojtěch Zmuda (2:5)
22:25 Skvělé uvolnění Bendy a jeho nekompromisní střela 20 k tyči končí gólem.
21:16 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Jakub Gorgosz, asistoval #12 Viktor Mucha (1:5)
21:16 Gorgosz naprosto nekompromisní střelou do levého rohu zvyšuje na 5:1
19:50 Vojtěch Slušný skvěle přečetl rozehrávku havířovských a hned ohrozil hostující branku.
19:32 GÓL 1. SFK Havířov B! 1:4
19:20 Buzášovo první střídání a hned mohl vymést levý roh branky.
16:28 Szkandera teď zachránil padající míček do odkryté branky.
16:06 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jakub Czernek, asistoval #19 Tomáš Polak (0:4)
15:30 Rychlý start a s ním i šance na obou stranách, ale bez gólu.
14:54 Szkandera prošel přes 3 hráče jako nůž máslem, ale ke gólu chybělo pouze lepší zakončení.
13:10 Vyloučen hráč #74 Filip Stryczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
12:25 Michigan Kováče skončil pouze klepnutím do tyčky.
10:52 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
10:08 Nejprve Basta nechal svou tutovku na tyči a v zápětí Mucha protiútokem a jeho střelou beckhendem mezi nohy zvyšuje na 2:0
10:04 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #12 Viktor Mucha, asistoval #77 Vojtěch Slušný (0:2)
08:15 Havířovští už si začali rozumnět v kombinaci, ale brankou to neskončilo.
07:20 Rychlík skvělým zákrokem hned podpořil útok, který jen o kousek neskončil v bráně.
05:48 Skvělá střela Muchy s výběhu od mantinelu, ale brankář byl proti.
05:20 Havířovští toho zatím dopředu moc nepředvedli.
03:29 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #70 Jakub Szkandera, asistoval #17 Matěj Kováč (0:1)
03:29 Szkanderova nepovedená střela od poloviny hřiště končí v bráně.
03:08 Vyloučen hráč #11 Vojtěch Zmuda družstva 1. SFK Havířov B na 2 minuty za sekání
02:43 Vyloučen hráč #18 Šimon Spratek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
01:11 Gorgosz našel skvělým krosem odskakujícího Stryczka, který bohužel minul. V zápětí měl Stryczek další šanci, ale brankář hostů pozorný.
00:01 Úvodní buly pro domácí juniory, kteří se hned snažili o rychlé zakončení, ale neúspěšně.