• 35 34:23
    2
    Ondřej HEJZLAR

FbK Horní Suchá B - FAT PIPE KTG Bruises Opava  5:2
branky: 14. Ondřej Satinský, 21. Ondřej Satinský, 22. Ondřej Štěrba, 23. Jakub Vavřička, 33. Ondřej Satinský - 8. Vladimír Janovský, 29. Sebastian Vu; rozhodčí: Matěj Erbs - Ivo Sikora; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Fukala ? - Jakub Dratva -5; po třetinách: 0:1, 4:0, 1:1
34:55 Poslední minuta zápasu a je tu přesilovka. Pojďme to ukončit gólíkem.
34:23 Vyloučen hráč #95 Ondřej Hejzlar družstva FAT PIPE KTG Bruises Opava na 2 minuty za hra na zemi
32:50 Man of the match! Satinský kompletuje hattrick a sráží opavu na kolena. Dnes si snad dopřeje něco dobrého k večeři.
32:47 GÓL FbK Horní Suchá B! 5:2
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil #27 Ondřej Satinský, asistoval #33 Jakub Vavřička (5:2)
29:40 Opavská hráčka křičela z obrany na své spoluhráče, aby stříleli a ne pouze přihrávali. Na tom něco bude. Opavský Zoro s knírem ji vyslechl a měl slušnou šanci.
28:20 Zase jsem to zakřikl. Opava snižuje, dočkáme se dramatickího konce?
28:16 GÓL FAT PIPE KTG Bruises Opava ! 4:2
Branku družstva FAT PIPE KTG Bruises Opava vstřelil #67 Sebastian Vu, asistoval #62 Vladimír Pavlík (4:2)
28:00 Hráči běhají, ale míček do sítě dostat neumí.
23:47 Opavský knírač s číslem 14 teď přestřelil z metru. Škoooda.
22:55 Opavký hráč s číslem 67 se skácel k zemi. Zákrok nevypadal fatálně, ale pád dramaticky. Ale už je vše ok.
22:25 GÓL FbK Horní Suchá B! 4:1
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil #33 Jakub Vavřička z trestného střílení (4:1)
22:00 Konečně se něco děje a Satínský ke dvma gólům přidává asistenci. Dnes má dobrý den.Gratulky!
21:50 GÓL FbK Horní Suchá B! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil #28 Ondřej Štěrba, asistoval #27 Ondřej Satinský (3:1)
20:40 Už jsem tu chtěl psát, že je tu nuda. Ale Satínský vsítil podruhé. Suchá otočila.
20:37 GÓL FbK Horní Suchá B! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil #27 Ondřej Satinský, asistoval #31 Andrzej Chroboczek (2:1)
17:55 Opavská 16 sama před bránou neproměnila a následně 28čka ze Suché netrefí prázdnou branku. Góly dnes nechce nikdo dát.
17:00 Teď se nám tu kupí dvouminutové tresty, ale nálada obou týmů je dobrá. Tak se nám to líbí, žádná nevraživost, jen láska ke sportu.
16:37 Vyloučen hráč #31 Andrzej Chroboczek družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za sekání
16:11 Vyloučen hráč #33 Jakub Vavřička družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za hrubost
16:11 Vyloučen hráč #62 Vladimír Pavlík družstva FAT PIPE KTG Bruises Opava na 2 minuty za hrubost
14:49 Ajaj, asi se kluci vidí taky někde na zahrádce. Protiútok Suché 2 na 1 nevyřšili dobře, ale ani opavští nedokáží šance proměnit. Škoda.
14:00 V hale je hrobové ticho. Holt všichni asi někde grilují. Jen pá florbalových bláznů se dnes honí za děrovaným nesmyslem. Jsou to srdcaři a dnes naposledy v sezoně.
13:19 Naše přání bylo vyslyšeno. Satínský krásně z dorážky věší pod horní tyčku.
13:16 GÓL FbK Horní Suchá B! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá B vstřelil #27 Ondřej Satinský, asistoval #29 František Smiga (1:1)
12:01 Máme tady druhou část. Líné odpoledne, krásná sobota a pohodový florbal bez velkých nervů. Jen nějaké gĺy bychom rádi viděli.
08:20 Oooo, zvoní tyč. Je to líný florbal, ale občas se nějaká ta střela podaří.
07:30 Tak přecejen gól. První zářez máme a čekáme na další. Teď je na tahu Suchá.
07:29 GÓL FAT PIPE KTG Bruises Opava ! 0:1
Branku družstva FAT PIPE KTG Bruises Opava vstřelil #16 Vladimír Janovský, asistoval #14 David Langer (0:1)
06:15 Tak to se nepovedlo. Není ranky, není branky. Ach, snad se Opava oklepe a zkusí využít jednoho hráče navíc.
05:49 A je tu přesilovka 5 na 3. Dočkáme se branky?
05:40 Vyloučen hráč #31 Andrzej Chroboczek družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za špatné střídání
05:04 Opava drží Suchou v obraném pámu, ale ta brání enrgicky a zlobí opavské zadáky.
04:11 Vyloučen hráč #74 Jiří Pawlas družstva FbK Horní Suchá B na 2 minuty za sekání