Pavel DUŠEK
  • 36 35:49
    2

1. FBK Eagles Orlová C - TJ Sokol Dolní Životice 11:9
branky: 2. Jakub Lajczyk, 9. Ondřej Kunčický, 10. Lukáš Milerský, 11. Tomáš Přeček, 12. Vojtěch Balnar, 16. Tomáš Přeček, 19. Tomáš Přeček, 22. Tomáš Milerský, 26. Radek Jantoš, 36. Radek Jantoš, 36. Jakub Lajczyk - 2. Jan Michálek, 11. Pavel Dušek, 15. Jan Michálek, 18. Pavel Dušek, 20. Jan Elbl, 26. Jan Elbl, 29. Pavel Dušek, 32. Jan Elbl, 33. Pavel Dušek; rozhodčí: Robert Horák - Petr Popala; vyloučení: 4:5; využití: 1:2; diváků: 4; zásahy brankářů: Martin Siřinek ? - Lukáš Rittmann ?; po třetinách: 5:2, 3:3, 3:4
35:49 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 11:9
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #24 Jakub Lajczyk, asistoval #7 Radek Jantoš (11:9)
35:49 Vyloučen hráč #9 Jan Michálek družstva TJ Sokol Dolní Životice na 2 minuty za nesportovní chování
35:22 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 10:9
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #7 Radek Jantoš, asistoval #10 Lukáš Milerský (10:9)
35:03 Timeout 1. FBK Eagles Orlová C
35:03 Vyloučen hráč #16 Pavel Dušek družstva TJ Sokol Dolní Životice na 2 minuty za sekání
32:48 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 9:9
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #16 Pavel Dušek bez asistence (9:9)
31:29 Timeout TJ Sokol Dolní Životice
31:29 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 9:8
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #14 Jan Elbl, asistoval #7 Marek Leifert (9:8)
30:30 Vyloučen hráč #13 Jakub Moll družstva 1. FBK Eagles Orlová C na 2 minuty za hrubost
28:47 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 9:7
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #16 Pavel Dušek, asistoval #9 Jan Michálek (9:7)
25:59 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 9:6
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #14 Jan Elbl, asistoval #16 Pavel Dušek (9:6)
25:22 Vyloučen hráč #13 Jakub Moll družstva 1. FBK Eagles Orlová C na 2 minuty za sekání
25:04 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 9:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #7 Radek Jantoš, asistoval #90 Tomáš Milerský (9:5)
24:00 Střely ve 2. části: 8:5
23:57 Vyloučen hráč #14 Jan Elbl družstva TJ Sokol Dolní Životice na 2 minuty za sekání
22:00 gól
21:50 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 8:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #90 Tomáš Milerský, asistoval #24 Jakub Lajczyk (8:5)
20:47 Na to, že Životice mají vysokou marodku, bojujou co jim síly stačí. Tato žhavá urputnost posouvá zápas na nový level.
20:01 Gólů hodně, šance na obou stranách, jinak docela nuda.
19:37 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #14 Jan Elbl, asistoval #9 Jan Michálek (7:5)
18:04 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 7:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #15 Tomáš Přeček, asistoval #48 Patrik Hájek (7:4)
17:05 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #16 Pavel Dušek, asistoval #23 Ondřej Vltavský (6:4)
15:19 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 6:3
14:54 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #9 Jan Michálek bez asistence (5:3)
12:00 Střely v 1. části: 12:6
11:26 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 5:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #21 Vojtěch Balnar, asistoval #10 Lukáš Milerský (5:2)
10:36 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 4:2
10:04 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 4:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #15 Tomáš Přeček, asistoval #29 Ondřej Kunčický (4:1)
09:42 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 3:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #10 Lukáš Milerský, asistoval #90 Tomáš Milerský (3:1)
08:44 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 2:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová C vstřelil #29 Ondřej Kunčický, asistoval #13 Jakub Moll (2:1)
05:42 Vyloučen hráč #26 Dominik Pavlíček družstva TJ Sokol Dolní Životice na 2 minuty za sekání
01:57 GÓL TJ Sokol Dolní Životice! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dolní Životice vstřelil #9 Jan Michálek, asistoval #16 Pavel Dušek (1:1)
01:30 Vyloučen hráč #29 Ondřej Kunčický družstva 1. FBK Eagles Orlová C na 2 minuty za sekání
01:16 GÓL 1. FBK Eagles Orlová C! 1:0