• 36 35:52
    5:8
    (Mucha)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBC Intevo Třinec B 5:8
branky: 6. Radek Kohut, 7. Marek Matěj, 11. David Baran, 21. David Baran, 33. David Šretr - 2. Jakub Szkandera, 14. Filip Turek, 15. Adam Szkandera, 17. Jakub Szkandera, 27. David Lisztwan, 30. Jakub Szkandera, 36. Jakub Szkandera, 36. David Lisztwan; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Marek Hrabec -7 - Marek Gawlik ?; po třetinách: 3:1, 1:3, 1:4
35:52 GÓL FBC Intevo Třinec B! 5:8
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #28 David Lisztwan, asistoval #12 Viktor Mucha (5:8)
35:05 GÓL FBC Intevo Třinec B! 5:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #70 Jakub Szkandera, asistoval #10 Filip Turek (5:7)
34:40 Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
33:46 Vyloučen hráč #32 Jakub Gorgosz družstva FBC Intevo Třinec B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
32:43 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 5:6
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #14 David Šretr, asistoval #30 Marek Hrabec (5:6)
30:30 David Lisztwan plácá svou florbalkou ostatní hráče přes pozadí.
29:34 GÓL FBC Intevo Třinec B! 4:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #70 Jakub Szkandera, asistoval #12 Viktor Mucha (4:6)
29:08 Vyloučen hráč #73 Adam Palát družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za opakované přestupky
28:31 Junior i senior Szkandis právě spálili tutovky v oslabení.
26:57 Vyloučen hráč #5 Jakub Stebel družstva FBC Intevo Třinec B na 2 minuty za sekání
26:14 GÓL FBC Intevo Třinec B! 4:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #28 David Lisztwan, asistoval #56 Adam Szkandera (4:5)
20:36 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 4:4
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #15 David Baran bez asistence (4:4)
20:19 Vyloučen hráč #79 Ladislav Zdržava družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
18:56 Tomáš Polák zblokoval střelu svým pozadím.
16:45 Szkandis žabka právě střelil gól bez asistence. Bude to těma zelenýma žabíma botama.:)kwák
16:44 GÓL FBC Intevo Třinec B! 3:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #70 Jakub Szkandera bez asistence (3:4)
16:30 Liszti se snažil v rohu vybojovat míček, soupeř ho však jednoduchou kličkou obehrál.:D
15:15 Tomáš Polák se právě uprostřed zápasu rozhodl objímat se soupeřovým hráčem, asi mu chybí fyzický kontakt.
14:18 GÓL FBC Intevo Třinec B! 3:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #56 Adam Szkandera, asistoval #9 Jan Kyselý (3:3)
13:21 GÓL FBC Intevo Třinec B! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #10 Filip Turek, asistoval #5 Jakub Stebel (3:2)
12:25 Vyloučen hráč #33 Tomáš Pěchuvka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání
10:45 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 3:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #15 David Baran, asistoval #30 Marek Hrabec (3:1)
09:15 Marek Gawlik se rozplác jako ryba na suchu:D
06:54 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 2:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #66 Marek Matěj, asistoval #46 Ondřej Hrtoň (2:1)
05:19 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #38 Radek Kohut, asistoval #57 Adam Matěj (1:1)
01:21 GÓL FBC Intevo Třinec B! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec B vstřelil #70 Jakub Szkandera, asistoval #32 Jakub Gorgosz (0:1)